Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenia
Autor Wiadomość
RafalW 

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2012-07-22, 19:58   GRUPOWE SZKOLENIA

Witam.
Ponieważ planuje w najbliższym czasie zrobić kilka ciekawych kursów masażu, pilnie rozglądam się za świetną szkoła i dobrymi fachowcami.

Spośród wielu dobrych szkół znalazłem pewną interesującą, lubiącą zarażać ludzi swoją pasją.

Szkoła Spasja spasja.pl ma nie tylko ciekawą ofertę ale też pewną ciekawą promocję. Chodzi o naukę w grupach --> spasja.pl/Promocja_grupowa.html .

W związku z tym chciałbym głośno spytać, czy nie ma tu chętnych osób na skorzystanie z fachowego kursu i ciekawej promocji. Im więcej nas będzie, nie tylko będziemy mogli poszerzyć swoje zawodowe znajomości ale także skorzystać z rabatu na kursy.
Ktoś chętny? pisać --> masaz_worksite@yahoo.com

Pozdrawiam,
Rafał

P.S.
Proszę mnie nie kasować, nie jestem z tej szkoły, a samym rabatem za szkolenie jest możliwość uzyskania go dzięki, wybraniu się na nie grupowo. Czemu nie. Zapraszam.
 
 
     
Linki sponsorowane
RobertOsw 

Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2013-05-12, 10:44   

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów.
Ze strony korzystam już jakis czas, ale konto założyłem dopiero teraz, bo poczułem potrzebę zadania pewnego pytania. Jestem dyplomowanym technikiem masażystą i podjąłem pracę w gabinecie skupiającym się na medycynie naturalnej (masaż, terapia manualna, hirudoterapia, akupunktura, ziołolecznictwo, bańki etc.). Przychodzę do was z nastepującym pytaniem:
Jakie kursy poszerzające moje kwalifikacje byłyby w moim wypadku najodpowiedniejsze i czy polecacie jakieś konkretne "marki szkoleniowe", najlepiej z Poznania albo Wrocławia? Pytam też dlatego, ponieważ wiele kursów wymaga min. licencjatu z fizjo i ogółem technik masażysta ma w kwestii szkoleń najwęższe pole do popisu. W przyszłości planuję wyruszyć na licencjackie, ale właśnie tylko po to, by poszerzyć swoje możliwości w dalszym pogłębianiu wiedzy na różnych specjalistycznych kursach, jednak póki co chciałbym się od was dowiedzieć co sensownego jest w zasięgu technika masażysty, szczególnie przy takim a nie innym profilu gabinetu, w którym pracuję. Zaznaczam od razu, że kosmetyka i szeroko pojęte SPA mnie nie interesuje, chcę się skupić tylko na metodach czysto leczniczych. Wszelkiej maści ofert jest cała masa i ciężko jest odnaleźć się w tym gąszczu i wyłowic jakieś godne uwagi perełki, dlatego liczę na Wasze doświadczenie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam ciepło, liczę na pomoc i dobre rady.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-05-12, 10:57   kurs masaz tajski

licencjat fizjo wymagany na bardziej zaawansowanych kursach manualnych, ale podstawowe mozna robic nawet bez niego, np rakowski w poznaniu. W poznaniu rowniez szczotka. Rodzajow masazu leczniczego jest wiele, np we wroclawiu tensegracyjny.

jesli nie robiles pozostalych 4 technik, to warto liznac ich podstawy, ale poniewaz sa to specyficzne techniki, nie bezposrednio zwiazane z masazem, to decyzje o ich zglebianiu zostaw na pozniej. Jesli zauwazysz, ze maja potencjal, to rob kolejne moduly. Akupunktura, ziololecznictwo to wieloletnia nauka.
 
     
RobertOsw 

Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2013-05-12, 11:26   

Pisząc o tensegracyjnym we Wroclawiu masz na myśli szkołę Spasja? (nie mogę podać jeszcze konkretnego linku w poście niestety).

Nie ukrywam, że zagadnienie ciekawiło mnie juz w studium, ale wiem też, że metoda ta u nas jeszcze chyba raczkuje, mimo, że na zachodzie funkcjonuje to juz dość prężnie od jakiejśc dekady.
Co do samej Spasji to ich oferta jest dość szeroka, polecasz tą szkołę masażu?
Widzę że zajęcia są nawet po 10 godzin dziennie w programach 60-godzinnych (w zalezności od kursu), nie wiem czy to nie za dużo jak na jeden dzień aby wszystko sobie sensownie przyswoić.

Edit: Co do akupunktury to wiem, że jest gdzieś na pomorzu szkoła akupunktury, jednak są wątpliwości prawne jeśli chodzi o możliwości wykonywania zabiegów, gdyż u nas w Polsce tylko lekarz może się tym zajmować a nie ktoś z ulicy (zabieg leczniczy przerywający ciągłość tkanek). W naszym gabinecie zajmuje sie tym tylko pani doktor medycyny naturalnej, która dyplom zdobyła za granicą.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-05-12, 13:25   kurs masaz tajski

w spasji nie ma tensegracyjnego, natomiast we wrocku jest kassolik, mieniacy sie tworca tej terapii.

nie jestem pewien, czy jeden nauczyciel w spasji, jest w stanie nauczyc poprawnie kilkudziesieciu rodzajow masazu. Ale moze we wrocku urodzil nam sie geniusz. Poza tym, jak nazwa wskazuje, nastawione na spa, ktorego wlasnie chcesz uniknac
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-05-21, 10:16   

KURS INTEGRACYJNY MASAŻ BODY WORK – DOTYK I PRZESTRZEŃ

Relaksacyjno-leczniczy masaż w nurcie pracy z ciałem. Wstępna relaksacja jest oparta na masażu i pracy z tkankami miękkimi również w fazie ruchu i w synchronizacji z oddechem. W dalszej części sesji włączone są elementy masażu leczniczego. Opcjonalnie sesję wykonujemy jako masaż ogólny lub też częściowo. Jeśli sytuacja tego wymaga, sesje opcjonalnie wykonujemy poprzez wygodne ubranie Orientacja odnowa psychosomatyczna, stres, głęboka relaksacja, masaż w promocji zdrowia.

Skupiamy się na subtelnych odczuciach, budując wpierw prywatną, indywidualną strefę pacjenta. Pracujemy warstwowo, bezboleśnie, manipulując tkankami z synchronizacją z oddechem. W trakcie opracowania okolic stawów, pracujemy w fazie ruchu, uwzględniamy także domniemane przykurcze mogące pojawiać się nie tylko w wyniku urazów ale stanów emocjonalnych.

Główne wskazania: IMBW zmniejsza skutki długotrwałego, silnego stresu, napięcie, zmiany w tkankach miękkich, dyskomfort, domniemane przykurcze, ból pochodzenia psychosomatycznego. Głęboka relaksacja, ale także pomoc w akceptacji siebie, w problemach awersji do dotyku. Po okresie długiej rekonwalescencji, IMBW pomocny jest także jako wprowadzenie przed innymi zabiegami. Pracując w zespole z pacjentami z problemami silnej traumy, przemocy, mieszanych urazów, w depresji, objawach wypalenia zawodowego, także we współpraca z psychoterapeutami.

W praktyce na terenie firm, opcjonalnie do zabiegów w pozycji siedzącej.

IMBW w promocji zdrowia, to także zatrzymanie się, odprężenie, nie tyle przeciwdziałanie czemuś, ale wspomaganie, pomoc w powrocie do gracji ciała, elastyczności, akceptacji siebie.

Podstawą jest wstępna relaksacja w którą wplecione są elementy diagnostyczne i masażu leczniczego. IMBW technicznie jako metoda, zorientowana jest na: zachodnie podejściem do pracy z tkankami miękkimi, zwłaszcza tkanką łączną, wyczuwanie subtelnych oraz subiektywnych reakcji na masaż jak i na sam dotyk oraz ruch. Jako że duży nacisk kładziemy na relaksację tkanek, profilaktykę zwłóknień, mikroobrzmień, zrostów powstających w wyniku napięć, urazów, tym samym działając także profilaktycznie w problemach natury zdrowotno-estetycznej.

Ma to także odzwierciedlenie w opracowaniu
Twarz Emocjonalna,
oraz w DMA Dynamiczny Masaż Antycellulit.

Kurs Integracyjny Masaż Body Work – tym razem w okresie letnim z uwagi na pytania osób uczących się i pracujących także zagranicą. Obecnie rezygnujemy z organizacji pojedynczych weekendowych kursów z uwagi na potrzebę zrozumienia całości koncepcji IMBW oraz rosnące zainteresowanie tym opracowaniem. Po prawie dwudziestu latach, wracamy więc do pierwotnego autorskiego programu, jednakże zmienionego pod wieloma względami całego programu kursu.

Kurs podstawowy to trzy weekendy, zjazd raz w miesiącu. Dalsze elementy dla zaawansowany, indywidualny tok nauczania, dostępny po kilkumiesięcznym treningu i rozwoju praktyki.

Kurs przede wszystkim dla dypl. masażystów, fizjoterapeutów, opcjonalnie kosmetyczek, kosmetologów, psychoterapeutów (ale po dodatkowych kursach masażu), także słuchaczy, studentów powyższych kierunków. Zaświadczenie uczestnictwa w kursie, na życzenie także w języku angielskim.

Uwaga! Zapraszamy także byłych kursantów do powtórek (bezpłatnie) proszę także o aktualizacje miejsc gdzie praktykujecie, jest bowiem coraz więcej pytań klientów z różnych terenów, w Polsce i zagranicą jest kilkaset osób po kursach IMBW (także DMA i TE). Więcej informacji na www.bodyworker.pl
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-11-25, 17:49   

Warsztaty Twarz Emocjonalna 8 Grudnia, Warszawa, mała kameralna grupa tylko.

Warsztat Integracyjny Masaż Body Work - program podstawowy
30 listopada- 1 grudnia, Kraków.

18-19 stycznie 2014, Dynamiczny Masaż Antycellulit, Modelowanie Miejsc Problemowych, Warszawa. Ilosć miejsc ograniczona, tylko kameralne warunki.

Zapraszam, prowadzi Piotr Szczotka.
Uwaga, warsztaty i kursy dla praktyków lub uczniów i studentów o kierunkach związanych z masażem, dypl. masażyści, fizjoterapeuci, kosmetyka, kosmetologia. Opcjonalnie dla psychologów i psychoterapeutów z dodatkowymi kursami masażu.

Szkolenia specjalistyczne są dedykowane praktykom, nie obejmują bowiem podstaw nauki, czy zaświadczeń uprawniających do wykonywania zawodu.

http://bodyworker.pl/Szkolenia,-kursy,-wyk-ady/
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-23, 12:22   KURS DMA - Modeowanie Miejsc problemowych

Kurs DMA - Dynamiczny Masaż Antycellulit. Modelowanie Miejsc Problemowych, rewitalizacja po porodzie.
Dodatkowo w programie kursu postępowanie po wybranych zabiegach z chirurgii plastycznej.

Kurs weekendowy. Inwestycja 700 zł. Szkolenie zamawiane przez zainteresowanych. Zaświadczenie uczestnictwa w kursie j.w. Stacjonarnie najbliższy kurs 1-2 marca Poznań.

Program także dla firm, szkół, gabinetów, spa. Przyjazd na zaproszenie.

Prowadzi Piotr Szczotka, od 20 lat na rynku, zapraszam.
http://bodyworker.pl/Szkolenia,-kursy,-wyk-ady/
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2014-01-25, 11:32   

Pamiętamy o zniżkach dla forumowiczów.
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-27, 12:57   KURS DMA - Modeowanie Miejsc problemowych

e-Masaz.pl napisał/a:
Pamiętamy o zniżkach dla forumowiczów.


Refleksja 1:
Oczywiście że pamiętamy. Poza tym są od lat zniżki dla studentów, a przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych np. wada wzroku lub słuchu. Będą chętni, to będą konkretne zniżki.
Refleksja 2:

Ostatnimi czasy miałem okazję zaopatrzyć młodszych adeptów w sporo wejściówek na różne wykłady, konferencje. Ale niestety chętnych do rezerwacji było wielu, a ilu skorzystało to już inna kwestia. To daje do myślenia, oj daje.
Ale to już temat na zupełnie inny wątek :mrgreen:
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
  Wysłany: 2014-07-22, 15:04   TERAPIA FUNKCJONALNA

Zapraszamy serdecznie osoby zainteresowane: fizjoterapeutów, masażystów oraz studentów i słuchaczy tych kierunków na kurs weekendowy 22-24 sierpnia b.r., wprowadzający do najdelikatniejszej formy terapii manualnej - terapii funkcjonalnej wg W.L. Johnstona.
Zajęcia odbędą się w Ośrodku Wczasowym "Wierna" k/ Małogoszczy (niedaleko od Kielc - http://www.wierna.oit.pl).
Koszt kursu wynosi 400 zł, w co wliczone są 2 noclegi oraz pełne wyżywienie.
Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW, po czym otrzymają pełną wiadomość na drodze e-mailowej.
Dla forumowiczów oczywiście przewidziana zniżka - 10%
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB