Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masaż segmentarny Zborowski
Autor Wiadomość
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-09-13, 18:30   Masaż segmentarny Zborowski

Witam,
słyszał ktoś z was o nowym wydaniu masażu segmentarnego Pana Zborowskiego? słyszałem że wyszła jakaś nowa ksiażka, podobno w granicach 20zł.


pozdrawiam
 
 
     
Linki sponsorowane
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-09-13, 18:57   

i znów kłania sie gogle :-]

http://www.medbook.com.pl...b2dc85bd63441ae --> wydanie 4 zapewne o ktore pytasz



http://www.wysylkowo.pl/p...oducts_id=61905 --> wydanie 3, ja np takie posiadam.

Ciekawe czy duzo jest zmian miedzy tymi wydaniami.
Widze ze masaż klasyczny tez nowe wydanie jest...
 
     
niesta

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-09-14, 14:11   

mam ta ksiazke kupiona ;)jest o wiele lepsza niz wczesniejsze wydania, ma wiekszy format jest bardziej przejrzysta, dla praktykujacych juz masazystow idealny 'pomocnik' jak chce sie odswiezyc troche informacje , jeden rzut oka na zdjecia i wszystkie ruchy sie przypominaja, poza tym pozyteczne notki:)
 
     
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-09-14, 17:48   

google przeglądałem ;) i o tych dwóch rodzajach książkach wiem, właśnie w tym problem, że mój nauczyciel mówił chyba o jeszcze innej, szczególna uwagę zwrócił na to że książka jest cienka, na pewno nie ma ponad 400 stron :) i że kosztuje w granicach 20zł może słyszeliście o jeszcze jakiejś innej Zborowskiego ?
 
 
     
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-09-14, 18:07   

M Segmentarny Zborowskiego to 235 stron a nie 400...

i nie kosztuje ona 80 zł tylko 30 wiec to jak 20.

Pewnie nauczyciel od teori masażu?

Wątpie zeby była jakas inna kasiązka niż ta o której mówimy :)
 
     
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-09-14, 18:19   

Pewnie masz racje :)
Musze dowiedzieć się dokładniej o jaką to książkę chodzi :)


Dzięki za odpowiedzi :)
pozdrawiam
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-09-14, 18:39   

Może to sie też przyda: http://e-masaz.pl/ksiazki.html :wink:
 
     
niesta

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-09-15, 09:08   

to nowe wydanie to ta ksiazka z fioletowa okladka;) i cena faktycznie ok 20 zl z tym ze ja ja kupowalam w krakowskiej skzole masazu wiec nie wiem czy tam dla uczniow nie jest taniej
 
     
niesta

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-09-17, 15:03   

a propos nowych wydan, wlasnie dzis zakupilam swiezutki drenaz limfatyczny a. zborowskiego wzbogacony o postepowanie po resekcji piersi, bardzo przydatne;) format i wydanie takie samo jak segmentarny, ja zaplacilam za swoja 26 zl ( ale jest "grubsza" niz segmentarny)
 
     
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-02-05, 00:28   

ktoś pytał o książki o segmentarnym... Oczywiscie, ze zborowskiego jest lepsza, nawet to nowe wydanie, chociaż niektóre fragmenty sa za bardzo rozwleczone, ale są dobre, Kiedyś ktoś mi pokazywał książkę masażu segmnentarnym pana Magiery, nie polecam, szczególnie tym, którzy sie uczą na Zborowskim, jest zbyt dużo odmienności, zeby nie powiedzieć pokręcenia z pomieszaniem. nawet nazwy chwytów sie nieco różnią i kolejność postępowania też.
o ksiażce o drenazu nie mam tak dobrego zdania jak przedmówca, masaż po usunieciu piersi, ok, ale... w poprzedniej edycji był i drenaz poski i niemiecki, a ten sie różmi od obu tamtych wersji. Ksiązka ma trochę lepiej napisana teorię, ale jest za dużo anatomii... i gólnie... ze wszystkich ksiżek pana Zborowskeigo wydaje mi sie najsłabsza. Ale nie spotkałam innej konkretnie tak dokładnej ksiązki o drenażu limfatycznym
 
     
magsmol 

Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 40
Skąd: Radom
Wysłany: 2009-02-05, 18:36   

Jeżeli chodzi o podstawy segmentarnego to Zborowski, natomiast masaż segmentarny w jednostkach chorobowych zdecydowanie Magiera.
 
     
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-02-05, 23:11   

Nie mam pojęcia, że Magiera napisał książke o jednostakch chorobowych, chętnie bym ją przejżała, zanim kupię to moze jest gdzies choć fragment w ncie, by obejrzec, Moze ktoś zna jakiś link Niewiele wiem, o tym panu Magierze. mam jego "masaż sportowy" ( o.k )widziałam "Masaz relaksacyjny''', który pokazuje ze pan M czerpie z różncyhy źródeł, ale ksiażki bym nie kupiła.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB