Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja współpracy z przychodnią i masaże z dojazdem
Autor Wiadomość
Kamil 

Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-09, 09:25   Propozycja współpracy z przychodnią i masaże z dojazdem

Witam wszystkich w moim pierwszym temacie. Na początku chciałem się przedstawić mam na imię Kamil i jestem technikiem masażystą, po skończonym dwuletnim studium w systemie dziennym.
Piszę tego posta ponieważ, chce zaczerpnąć rad od osób , które mają większe doświadczenia.
Mój problem poega na tym ,że mam ofertę "współpracy" z przychodnią. A mianowicie mogę tam masować , ale tylko prywatnie nie na nfz. Widziałem swój przyszły ewentualny gabinet i niczego mu nie brakuje, z wyjątkiem stołu do masażu. Tzn jest stół stacjonarny chirurgiczny, który nie ma otworu na twarz.
Wracając do tematu musiał bym zarejestrować sobie działalność i samemu opłać składki.Dyrektor przychodni powiedział ,że to by wyglądało mniej więcej tak że pacjent by płacił za zabieg w rejestracji i część pieniędzy by szło do mnie, część do niego. Tylko nie wiem ile zaproponować ,żeby szło do niego ?? możecie mi coś zaproponować??
Pytanie drugie czy ja jako technik masażysta mogę współpracować z innymi przychodniami i wykonywać tam masaże na NFZ?? jeśli tak to na jakich to jest warunkiach??
I trzecie nurtujące mnie pytanie chodzi z zabiegami z dojazdem do klienta. Skończyłem szkołe z dobrym wynikiem. W głowie też mam. Ale mam 22 lata i zastanawiam się jak mogą mnie postrzegać potencjalni pacjenci, chodzi o to czy nie będą się bali mi zaufać. I nie bądą mówili ,że młody jestem i bez doświadczenia.
Do tej pory w placówkach byłem bardzo chwalony zarówno przez pacjentów i moją kadre nauczycielską w szkole.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję ,że mi pomożecie.
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-01-09, 14:33   Re: Propozycja współpracy z przychodnią i masaże z dojazdem

Kamil napisał/a:
Witam wszystkich w moim pierwszym temacie. Na początku chciałem się przedstawić mam na imię Kamil i jestem technikiem masażystą, po skończonym dwuletnim studium w systemie dziennym.
Piszę tego posta ponieważ, chce zaczerpnąć rad od osób , które mają większe doświadczenia.

Witaj na forum ;) od przywitań jest osobny dział http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=13888ale taki szczegół.
Kamil napisał/a:

Mój problem poega na tym ,że mam ofertę "współpracy" z przychodnią. A mianowicie mogę tam masować , ale tylko prywatnie nie na nfz. Widziałem swój przyszły ewentualny gabinet i niczego mu nie brakuje, z wyjątkiem stołu do masażu. Tzn jest stół stacjonarny chirurgiczny, który nie ma otworu na twarz.

To żaden problem powinieneś się cieszyć ze masz taka ofertę współpracy.
Kamil napisał/a:

Wracając do tematu musiał bym zarejestrować sobie działalność i samemu opłać składki.Dyrektor przychodni powiedział ,że to by wyglądało mniej więcej tak że pacjent by płacił za zabieg w rejestracji i część pieniędzy by szło do mnie, część do niego. Tylko nie wiem ile zaproponować ,żeby szło do niego ?? możecie mi coś zaproponować??

Jeżeli za gabinet nic nie będziesz płacił tylko masz masować pacjentów weź dla siebie 55% z danego zabiegu. Jak tak bym zrobił. Pod warunkiem jak pisałem wyżej mam zapewniony darmowy gabinet ze wszystkim.
Kamil napisał/a:

Pytanie drugie czy ja jako technik masażysta mogę współpracować z innymi przychodniami i wykonywać tam masaże na NFZ?? jeśli tak to na jakich to jest warunkiach??

Możesz jeśli masz technika masażu z egzaminem państwowym. Podpisać umowę z NFZ
Tutaj kilka tematów o tym:
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=2058
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=92
Kamil napisał/a:

I trzecie nurtujące mnie pytanie chodzi z zabiegami z dojazdem do klienta. Skończyłem szkołe z dobrym wynikiem. W głowie też mam. Ale mam 22 lata i zastanawiam się jak mogą mnie postrzegać potencjalni pacjenci, chodzi o to czy nie będą się bali mi zaufać. I nie bądą mówili ,że młody jestem i bez doświadczenia.

Jeśli jesteś dobry w tym co umiesz i cały czas będziesz się dokształcać oraz masz możliwość pracy w szpitalu to nie miej obaw ze masz 22.
Kamil napisał/a:

Do tej pory w placówkach byłem bardzo chwalony zarówno przez pacjentów i moją kadre nauczycielską w szkole.

J.w nie ma problemu ;)
 
     
Kamil 

Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-09, 21:43   

Dzięki za odpowiedź. Ale wyczytałem w internecie ,że z masażystami NFZ niechętnie podpisuje umowy. Jeśli np chciałbym też w tej przychodni przyjmować na ten NFZ i prywatnie, jakie kroki muszę podjąć, aby podpisać umowę z NFZ.

Czy może wystarczy jak przychodnia ma podpisaną umowę z NFZ i przychodnia poszerza swoją działalność o masaż?

W tej przychodni przyjmują również inni specjaliści na NFZ i prywatnie, tacy jak
Poradnia endokrynologiczna
Poradnia kardiologiczna
Poradnia dermatologiczna
Poradnia neurologiczna
Poradnia ginekologiczno-położnicza
Poradnia chirurgii ogólnej
Poradnia chirurgii naczyń
Poradnia ortopedyczna dla dzieci
Poradnia okulistyczna
Poradnia otolaryngologiczna
Poradnia otolaryngologiczna dla dzieci
Poradnia preluksacyjna
Poradnia chorób zakaźnych
Poradnia logopedyczna
Poradnia internistyczna
Poradnia gastrologiczna

Ogólnie moje miasto ma 25 tys mieszkańców w tym szpital z oddziałem rehabilitacji i masażem.

To by była moja pierwsza działalność i się trochę obawiam czy wyrobił bym na składki, dlatego chciałbym przyjmować na NFZ i prywatnie.

Pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB