To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Działalność gospodarcza

agusiek - 2017-05-26, 15:15

Ale chyba na fejsbuku też trzeba płacić za reklamę?
e-Masaz.pl - 2017-05-29, 08:24

agusiek napisał/a:
Ale chyba na fejsbuku też trzeba płacić za reklamę?

jak wszędzie

PabloZ - 2017-10-04, 18:31

Hej a co w przypadku jeśli ktoś chce prowadzić działalność z masażami relaksacyjnymi,zabiegami spa,masażami leczniczymi i sprzedażą produktów ? jak wyglada sprawa z PKD ?
daga - 2017-10-18, 10:07

Właśnie sam jestem tym zainteresowany i myślę nad zasięgnięciem informacji u prawnika. Zaraz chyba zgłoszę się do niego na http://www.lexagit.pl/zapytaj-specjalisty/ to najprostszy sposób na konkretną wiedzę w tym temacie. A jeszcze mam trochę innych spraw dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej to przy okazji się podpytam. Tak w ogóle zastanawiam się czy nie wykupić sobie na tym portalu abonamentu na obsługę prawną mojej firmy, dobra rzecz. Chyba tak zrobię.
massagewarsaw - 2017-10-30, 23:49

daga napisał/a:
Właśnie sam jestem tym zainteresowany i myślę nad zasięgnięciem informacji u prawnika. Zaraz chyba zgłoszę się do niego na http://www.leagit.pl/zapytaj-specjalisty/ to najprostszy sposób na konkretną wiedzę w tym temacie. A jeszcze mam trochę innych spraw dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej to przy okazji się podpytam. Tak w ogóle zastanawiam się czy nie wykupić sobie na tym portalu abonamentu na obsługę prawną mojej firmy, dobra rzecz. Chyba tak zrobię.

spam

bonka - 2017-11-08, 07:46

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najtrudniejszy jest start. A wiec znalezienie i wyposażenie odpowiedniego lokalu.
Następnie zadbanie o klientów - bo zwykle trafiają oni z polecenia - zarówno polecenia internetowego jak i poprzez pocztę pantoflową.
Kolejna sprawa to koszta związane z prowadzeniem działalności, które cóż - nie nalezą zwykle do najniższych.

weronikka - 2017-11-12, 21:59

Witam serdecznie,

W tym roku skończyłam studia licencjackie z fizjoterapii i kontynuuję magista, ponadto jestem na kursie masażu leczniczego, po kumotrz otrzymam Dyplom Ukończenia Zawodowego Kursu Masażu z prawem do samodzielnego wykonywania zabiegów oraz Zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej ( MEN ) potwierdzający ukończenie szkolenia z zakresu masażu.
Chcę otworzyć własną działalność z dojazdem do pacjenta, aby wykonywać masaż leczniczy muszę mieć do tego prawo i być zarejestrowaną w KIF (ale to blokuje mi możliwość otworzenia własnej praktyki na okres 6lat) .Czy gdy otworzę własną działaność przed 31 maja 2018 będę mogła kontynuować masaż leczniczy czy lepiej kierować się w relaksacyjny ?
Pozdrawiam