To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Zarobki w gabinetach, szpitalach, ośrodkach spa

Siara_ns - 2008-08-13, 15:48
Temat postu: Zarobki w gabinetach, szpitalach, ośrodkach spa
Zarobki w gabinetach, szpitalach, ośrodkach spa
massagewarsaw - 2008-08-13, 16:21
Temat postu: masaz warszawa
zarobki najlepsze za granica, przy granicy z niemcami albo w miejscach turystycznych z duza iloscia cudzoziemcow, rowniez w duzych miastach. Oczywiscie, najlepiej otworzyc cos samemu, raczej niz pracowac dla kogos.

miejscowosci wypoczynkowe to sezon niski i wysoki - zima w gorach, bo narciarze maja bola nogi i spadaja na tylki, lato nad morzem, bo oprocz plazy i dansingow to raczej nudno.

oczywiscie, ze praca charytatywna sie liczy i domy wystawia ci list dziekujacy za prace, rowniez w przyszlosci daje ci szanse na prace zarobkowa u nich. Przy okazji mozesz praktykowac swoje nowo nauczone techniki.

oczywiscie, ze techniki orientalne sa mniej popularne niz masaz klasyczny, ale tez jest znacznie mniejsza konkurencja i mozna liczyc wiecej niz za klasyka. Badz pewien, ze przynajmniej bedziesz mial stalych klientow niszowych, ktorzy zetkneli sie juz z tymi technikami wczesniej, np w podrozach zagranicznych, i chca miec takie wlasnie zabiegi. Rowniez techniki orientalne sa bardziej znane za granica niz w polsce, wiec jest zainteresowanie turystow. Dla takich klientow cena masazu sie nie liczy.

jak pisalem juz tutaj o kursach Leszka Gizy z Krynicy, nie wiem, gdzie sie on ich sam uczyl i jakie ma on kwalifikacje do uczenia tych technik - kursy stemplami ziolowymi to wytrzasnal z kapelusza, lecac na ich popularnosci. Po prostu zadaj mu pytania, zanim wydasz pieniadze na watpliwy kurs.

oczywiscie, ze po technikum mozesz pracowac w panstwowej sluzbie zdrowia, ale podstawowa stawka na poczatek to cos 800zl, wiec nie wyzyjesz. Zaleta jest, ze bedziesz mogl sie douczyc od fizjoterapeutow.

ale te wszystkie pytania, to zostaw sobie na deser - wszak dopiero zaczynasz nauke w technikum. Sprawdz, jak bedzie ci szla nauka (daj z siebie wszystko) i jakie mozliwosci beda sie przed toba otwierac.

administrator - 2008-08-13, 17:33

Może to ci się też przyda :) http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=88 :wink:
Siara_ns - 2008-08-13, 18:35
Temat postu: :)
No właśnie Karolu czytałem to i wiele z tego nie skorzystalem :) chcialem zalozyc swój wątek :)
administrator - 2008-08-14, 00:42
Temat postu: Re: :)
Siara_ns napisał/a:
No właśnie Karolu czytałem to i wiele z tego nie skorzystalem :) chcialem zalozyc swój wątek :)

Ok ja tylko podpowiadam :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group