To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Dom Masażu StwMasaż Stalowa Wola z dojazdem do klienta

stwmasaz - 2011-08-03, 12:39
Temat postu: Dom Masażu StwMasaż Stalowa Wola z dojazdem do klienta
Witam,

Skoro to czytasz oznacza to, ze sprawy zdrowia, sprawności i jak najlepszej kondycji nie są Ci obce, wiec dobrze trafiłeś. Czas poświęcony na masaż może być najlepiej zainwestowanym czasem w Twoim życiu.

Doświadczenie zdobywałem w wielu placówkach: Przychodni „MEDYK”, w szpitalu MSWiA w Rzeszowie, a także w SPZOZie w Stalowej Woli. W mojej praktyce wielu pacjentów pozbyło się swoich dolegliwości na długi, długi czas. Miałem pacjentów m.in. po udarach, złamaniach, ze zwyrodnieniami kręgosłupa, z wadami postawy, bólach przeciążeniowych, itp. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, zapewniam dyskrecję oraz miłą atmosferę.

Masaże wykonuję na profesjonalnym stole firmy Habys przy użyciu oryginalnych produktów firmy Ziaja(oliwki do masażu), Ziajka, Sabana(olejki eteryczne do masażu) oraz Lavea.

Dla uzytkowników forum e-masaz.pl nawet 15% znizki

Zapraszam StwMasaz.pl
masażysta Jan Ćwikła
www.stwmasaz.pl