Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Masażyści: Szukana
Autor Wiadomość
KaMi

Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-11-12, 21:52   

Magister Fizjoterapii z ukończonymi studiami podyplomowymi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu z Zarządzania w Opiece Zdrowotnej szuka pracy.
(ukończony kurs masażu klasycznego,leczniczego,chińskiego An Mo &Tui Na)
kontakt:Katarzyna.M@10g.pl
region:Poznań i okolice
 
     
Linki sponsorowane
Haiku 

Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-02, 12:35   

Witam, jestem technikiem masażystą po dwuletnim medycznym studium zawodowym, posiadam dyplom państwowy. Nie licząc szkolnych praktyk w szpitalu (m.in. na oddziałach takich jak: fizykoterapia, reumatologia, neurologia, pediatria, paliatywny) i w rożnych zakładach opieki zdrowotnej, jestem po 6-miesięcznym stażu, oraz po pół rocznej pracy na umowę zlecenie (firma upadła).
Wykonuje masaże: klasyczne, segmentarne, limfatyczne, izometryczne, shiatsu, sportowe, akupresura, odchudzający, relaksacyjny.
Jestem z miasta Puławy, woj lubelskie. Ale z chęcią podejmę się pracy gdziekolwiek w kraju, byle w okolicy było jakieś lokum za rozsądną cenę. Angielski znam na poziomie dobrym.
Mile widziane publiczne zoz, reszta oczywiście też.

Szczegółowe informacje pod adresem: b_wing@o2.pl
tel. 665444882

Maciek
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-12-03, 15:48   kurs masaz tajski

Mam 26 lat. Jestem osobą słabowidzącą. Poszukuję pracy jako masażysta w dowolnym trybie: umowa o pracę, zlecenie, itd. Mam wyższe wykształcenie z zakresu nauk pedagogicznych, posiadam dwa dyplomy szkół prowadzących kursy masażu.
1.Dyplom z podstawowej (I stopień) wiedzy masażu - Szkoła Masażu Animusz
2. Dyplom z zaawansowanego (II stopień) zakresu wiedzy o masażu Szkoła Masażu Biostudio
Moje umiejętności obejmują następujące rodzaje masażów:
- klasyczny
- relaksacyjny
- izometryczny
- limfatyczny
- wspomagający odchudzanie
Jestem sumienny i odpowiedzialny.
Mazowieckie
Rafał Jakoniuk
rafaljakoniuk@gmail.com
 
     
australopitek


Wiek: 41
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: stamtąd
  Wysłany: 2009-12-27, 12:57   Fizjoterapeuta szuka pracy

  
 
     
Mirek 

Wiek: 35
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 17
Wysłany: 2009-12-30, 09:30   

LUBELSKIE

Na początku chciałbym wszystkich przywitać -Witajcie . :wink:

Poszukuję pracy o charakterze masażysty .


Jestem tegorocznym absolwentem Medycznego Studium Zawowodwego na kierunku Technik Masażysta . Mam za sobą odbyty staż zawodowy w Szpitalu . Staż jak i wcześniejsza wielomiesięczna praktyka zawodowa w różnych ośrodkach medycznych pozwoliły mi na zdobycie wiedzy praktycznej jak i doświadczenia potrzebnego do pracy w zawodzie .
Jest to praca, która bardzo mnie interesuje i daje szanse na dalszy rozwój zawodowy dlatego pragnąłbym ją kontynuować .

Dodatkowo , jestem w trakcie studiów w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej na kierunku Fizjoterapia .

Mail- mpurkot@gmail.com

tel - 508-810-746

:smile:
 
 
     
azib10 

Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-01-04, 15:43   

Licencjonowana fizjoterapeutka ( 24lata) zaraz po studiach ( skończyłam Collegium Medicum UJ) poszukuje stałej pracy w charakterze masażysty- rehabilitanta w Krakowie ( posiadam certyfikat masażu klasycznego st. I). Jestem osobą odpowiedzialną i sumienna, potrafię szybko nawiązywać kontakty.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: email: azib86@gmail.com
 
 
     
piotrpoznan9 

Wiek: 52
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: poznań \luboń
Wysłany: 2010-01-10, 21:30   

Dyplomowany masażysta komunikatywny normalny 37latek poszukuje ciekawej oferty pracy jako masazysta w masażu klasycznym ,sportowym, leczniczym ,odchudzającym,relaksacyjnym czy izometrycznym na terenie Poznania lub w okolicy .lub w domu klienta --mam własny sprzęt.Cv i dyplom moge przesłać na mail. tel kontaktowy--798483211 lub mail piotrpoznan9@tlen.pl
 
     
Małgorzata 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-02-01, 13:56   

Witam,
Podejmę pracę jako refleksolog - najchetniej w gabinecie masażu lub medycyny naturalnej na terenie Śląska.
Mam ukończone 2 stopnie kursu refleksologii w Studium Refleksologii Polskiego Instytutu Refleksologii.
tel kontaktowy: 503153959, refleksologiakatowice@wp.pl
 
 
     
Draconis2511 

Wiek: 47
Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-02-03, 14:18   

Witam,

na co dzień, od 14 lat jestem zatrudniona w Uzdrowisku w Goczałkowicach ale poszukuję dodatkowej pracy na umowę zlecenie lub o dzieło.
Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe o kierunku Specjalista Fizjoterapii, obecnie zajmuje się balneologią, masażami podciśnieniowymi, punktowymi, itp.

kontakt:
asia2511@gmail.com
 
 
     
mgr M. Kubiak 

Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-02-20, 22:12   mgr Marcin Kubiak, rehabilitant/masażysta/szukam pracy - CV

Witam serdecznie,

jestem mgr rehabilitacji z Łodzi i poszukuję stałej pracy w zawodzie. Jestem instruktorem masażu/anatomii/fizykoterapii w jednej z prywatnych szkół, ale to praca czysto dodatkowa. Jestem do dyspozycj OD ZARAZ !!! Interesujące mnie miejsca pracy: szpitale, przychodnie/poradnie, szkoły itp. ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.

CV wyślę na wskazany adres mail.

Kontakt: KOM 509552627, MAIL: marcinkubiak.rehabilitant@tlen.pl

Pozdrawiam,

Marcin Kubiak
 
 
     
Gregmed 

Wiek: 38
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-02-23, 10:58   

Witam. Jestem Magistrem Fizjoterapii ukończyłem Collegium Medicum UJ, posiadam kursy z terapii manualnej, kinesiology tapingu, masażu leczniczego - III stopnie, thera-band'u. Poszukuję pracy na terenie Krakowa i okolic.

CV wyślę osobom zainteresowanym na podany adres e-mail.

moje dane

e-mail: boczkowski.g@gmail.com
http://www.goldenline.pl/grzegorz-boczkowski
tel. 504-125-629
 
     
pstrutynski88 

Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-02-26, 12:01   

Witam,
Mam 22 lata, poszukuję pracy na terenie Zachodniopomorskiego.
Jestem po kursach masażu:
-klasycznego
-leczniczego kręgosłupa
-limfatycznego
-sportowego
-akupresury stopy

Kontakt:
604 535 059/ 889 479 801
 
     
mayus

Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-03-09, 13:51   

Witam!!!
Poszukuję pracy jako masażystka w Poznaniu lub najbliszej okolicy. Mam 26 lat, posiadm dyplom technika oraz licencjata fizjoterapii. Wykonuję masaż :
- klasyczny
- drenaż limfatyczny
- segmentarny
- izometryczny
- refleksologie stóp
- odchudzający
- relaksacyjny
- okostnowy
- oraz w poszczególnych jednostkach chorobowych
Intersuję mnie praca stała lub dorywcza.
Kontakt: mayus@wp.pl / 791964172
Pozdrawiam,
Maja
 
     
cichociemna

Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-03-11, 21:08   

Ambitna sumienna odpowiedzialna, niewidoma masażystka, szuka zatrudnienia we Wrocławiu. Wykształcenie techniczne, doświadczenie, komunikatywność.
Ewentualnie, mogę także wyjechać do domu wczasowego, uzdrowiska itp. z zakaterowaniem nad morze czy w góry. :) Jak widać, jestem elastyczna. :)
radosna.sto.krotka@gmail.com
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-11, 21:29   kurs masaz tajski

czesc, rzuc okiem na watek dla masazystow niewidomych http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=6694 , wstawie tam rowniez twoje ogloszenie, razem z innymi ogloszeniami niewidomych.

jest rowniez lista dyskusyjna na masazystow niewidomych, gdzie rowniez imieszcze twoje ogloszenie, a ty mozesz tez sama sie tam zarejestrowac http://groups.google.co.u...amanualnapolska
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB