Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Masażyści: Szukana
Autor Wiadomość
gadoola 

Wiek: 34
Dołączyła: 05 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2011-11-05, 12:44   Dyplomowana Masażystka po stażu poszukuje pracy!

Witam.

Mam 22 lata, jestem dyplomowana masażystką, ukończyłam Medyczną Szkołę Policealną im. Hanny Chrzanowskiej w Stalowej Woli o profilu Technik Masażysta, uzyskałam ogólnoeuropejski Dyplom z bardzo dobrymi wynikami.

Odbywałam Praktyki zawodowe w wielu placówkach.

Ukończyłam Staż w Przychodni Rehabilitacji NZOZ "MEDYK" w Stalowej Woli, ze świetną opinią.

Wykonuję masaże lecznicze ( klasyczny, segmentarny, Shantala, izometryczny, drenaż limfatyczny, punktowy) jak i inne ( kosmetyczny, sportowy, relaksacyjny, antycellulitowy, odchudzający, masaż wodny).

Jestem w pełni dyspozycyjna i otwarta na dalsze szkolenie w tym zawodzie (typu kursy i szkolenia).

Poszukuję pracy jako masażystka, recepcjonistka, osoba obsługująca klienta lub tym podobne, w gabinetach rehabilitacji, kosmetycznych, spa itp.
Na terenie Podkarpacia, w rejonach Rzeszowa, Tarnobrzega, Stalowej Woli.

Praca w tym zawodzie jest dla mnie pasja, którą dalej chcę rozwijać. Mam ogromna chęć do pracy i mobilizacje.

Proszę o kontakt na maila. gadoola7@o2.pl
  
 
 
     
Linki sponsorowane
8agatka9

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 12
Wysłany: 2011-11-21, 12:30   

Witam bardzo serdecznie !
Poszukuje pracy jako masażystka w województwie najlepiej pomorskim.
Lecz gdy trafi się okazja gdzie można by było mieć zakwaterowanie chętnie przyjmę.
jestem po dwuletniej szkole masażu. Ukończyłam dodatkowe zajęcia z manicure i pedicure, umiejętności społecznych i posiadam certyfikaty ukończenia kursu języka angielskiego.
Aktualnie jestem studentką fizjoterapii studia zaoczne.
Potrzebuje bardzo pracy by dalej móc sie uczyć. Wysyłałam do wielu placówek lecz bez odzewu :(
Pomóżcie! Znacie może placówkę gdzie by się przydała dodatkowa para rąk ?:)
 
     
Łukasz Emich

Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-11-29, 10:13   

witam,
Poszukuje pracy na stanowisku masażysta w okolicach Białegostoku.
Ukończyłem szkołę Policealna nr. 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku, w czasie nauki odbyłem praktyki w szpitalach:
-Białostockie centrum onkologii im. Marii Skłodowskiej Curie w Białymstoku,
-Uniwersytecki dziecięcy szpital kliniczny im L. Zamenhofa w Białymstoku,
-Wojewódzki szpital zespolony im. J. Śniadeckiego w Białymstoku,
-Dom pomocy społecznej dział fizjoterapii w Białymstoku

Aktualnie jestem studentem fizjoterapii w Olsztyńskiej Szkole Wyższej 2 rok -zaoczne

W 2010 roku brałem udział w II Międzyszkolnym Turnieju Masażysty w Łomży,

2011 lipiec – pomoc w organizacji oraz opiekun na obozie I stopnia Aktywnej Rehabilitacji dla dzieci w Białowieży, organizowany przez FAR
2011 wrzesień - pomoc w organizacji oraz opiekun na obozie ,,Warsztaty Aktywizacji Zawodowej "I stopnia w Białowieży, organizowany przez FAR

Dodatkowe szkolenia:
2008 Warsztaty szkoleniowe (30 godzin) „Pułapki w porozumiewaniu się z ludźmi – jak wejść na drogę efektywnej komunikacji? “

Prawo jazdy kat. B od 01.2008 (ciągła praktyka), samochód Alfa Romeo 156

kontakt: 602441566
lukasz.emich@wp.pl
Posiadam własny stół do masażu i istnieje możliwość założenia własnej działalności.
 
     
justyna_miniu 

Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-11-30, 14:56   

Jestem absolwentką czteroletniego Technikum Masażu Leczniczego w Łodzi. Posiadam dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik masażysta. Poszukuję pracy na terenie Łodzi w gabinetach masażu, ośrodkach rehabilitacyjnych, salonach odnowy biologicznej, salonach kosmetycznych itp. Odbyłam wiele godzin praktyk w publicznych placówkach zdrowia takich jak szpitale oraz przychodnie. Bardzo chciałabym pracować w zawodzie gdyż masaż jest moją pasją, która daje mi siłę i energię.

Justyna
517-929-722 justynamasaze@gmail.com

[massagewarsaw - formatowanie usuniete, zle sie czyta bardzo duze wytluszczone litery]
 
     
przemkoo101 

Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Trojmiasto
Wysłany: 2011-12-23, 19:17   Masaże na telefon,przyjmę pracę - Gdynia, Sopot.

Chętnie przyjmę pracę jako masażysta na telefon w Gdyni lub Sopocie, w spa, hotelu ,obojętnie.Wykonuje masaże lecznicze głębokie, relaksacyjne, kosmetyczne.Posiadam ponad 3 letnie doświadczenie w bardzo rożnych ośrodkach.

Przemek :

503 533 475
med_bod@wp.pl
 
 
     
KetraB189 

Wiek: 36
Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 7
Skąd: Zaborów/Rzeszów
Wysłany: 2011-12-29, 13:38   szukam pracy

Witam:)
mam 23lata ukończyłem 2lenią szkołę policealną o kierunku Technik Masażysta ukończoną pozytywnie zdanym egzaminem zawodowym.

Okolice Rzeszowa, ale i cała polska mi nie straszna jeżeli tylko będzie to możliwe.
Doświadczenie zdobyte podczas praktyk zawodowych oraz własnej działalności jako masażysta.

Jestem otwarty na nowe wyzwania i doświadczenia.

Kontakt:
tel 723 421 601
gg 8819540

:)
 
 
     
rahim
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-04, 12:01   szukam pracy jak masazysta

Mam na imie Wojciech.
Zrobiłem kurs masażu leczniczego w 1989r.w Puławach.
Po ukończeniu kursu pracowałem ok.2 lat w szpitalu na oddziale rehabilitacji i ortopedii.
Ukończyłem Studium Niekonwencjonalnych Metod Leczenia w 2000r w Lublinie masażu:klasycznego,odchudzającego,limfatycznego , akumpresury i kinezyterapia.
Po ukończeniu Studium pracowałem od 2000-2005 r w Odnowie Biologicznej w Nałęczowie.
Od 2005-2007r pracowałem w Szpitalu Miejskim na Oddziale Rehabilitacji i Ortopedii jako masażysta.
Mój zawód wykonuję ok.20 lat.Mam 46lata
Skonczyłem 2 letnie Medyczne Studium Zawodowe w Puławach.Pracowałem w Osrodku Pielęgnacyjno -Opiekuńczym od 2009-2010r.w Warszawie.
Pracowałem w Salonie KOsmetycznym w Warszawie.
Poszukuje pracy w woj.lubelskim i mazowieckim.

KONTAKT:
E-MAIL:w.kondracki@onet.eu
tel.kom: 695-418-136
  
 
     
szierab 

Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2012-01-18, 20:45   poszukuję pracy....Sląsk Cieszyński, Bielska Biała....

Witam serdecznie :) ,

Jestem wykwalifikowanym masażystą oraz terapeutą REIKI z doświadczeniem. Poszukuję pracy w zawodzie w rejonie Sląska Cieszyńskiego lub okolic Bielska Białej. Posiadam doświadczenie zawodowe ,umiejętność pracy w zespole oraz wysoką kulturę osobistą.
Z radością podejmę współpracę z ośrodkiem Spa,salonem odnowy itp...
Grzegorz Dzierzenga
604482569
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-01-18, 20:52   kurs masaz tajski

w profilu wstaw zamiast "warszawa" - "bielsko biala" czy "slask".

off topic: gratuluje pierwszej wypowiedzi od zarejestrowania prawie 4 lata temu. Udzielaj sie troche na forum, moze w ten sposob znajda sie pracodawcy czy klienci indywidualni
 
     
noxos

Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-29, 19:57   

Witam:) Jestem osobą niepełnosprawną i szukam pracy na stanowisku masażysty. Mam technika. Mieszkam w Jaworznie w woj. śląskim. Interesuje mnie praca w Katowicach, Mysłowicach, Sosnowcu, Jaworznie ew. w Chrzanowie. Tel 784-091-773.


PS. Mam wadę wzroku i moje uczestnictwo w forum jest znikome jednak docenię jeśli ktoś ma nagrania ciekawych wykładów na temat metod McKenziego. Ostatnio odsłuchuję książkę Kalternborn'a o technice manualnej. Chętnie nawiążę kontakt z osobą o większym doświadczeniu w tych tematach.
stefan.kozbielak@gmail.com
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-01-29, 20:28   kurs masaz tajski

dla niedowidzacych jest lista dyskusyjna https://groups.google.com/group/terapiamanualnapolska?hl=pl

po zarejstrowaniu posty beda dochodzily na skrzynke i mozesz odsluchac.

tam tez mozna popytac o ksiazki dla niedowidzacych.

tu na forum jest watek dla masazystow niedowidzacych http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=336 , sa tam tez ogloszenia o pracy, mozesz dodac swoje
 
     
tarasow 

Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2012-02-06, 20:31   Mas-Therapy.Masaż w Trójmieście.Sesje domowe.

Wykonuję masaże lecznicze, relaksacyjne i modelujące sylwetkę.

Skutecznie działam na terenie Trójmiasta. Jestem mobilnym masażystą- przyjeżdżając do Ciebie z moim składanym stołem do masażu, oszczędzam Ci czasu na podróż do mnie, a domowe zacisze pozwoli Ci w optymalny sposób pozwolić sobie na odprężenie i poczucie spokoju.
Masażystą jestem z zawodu i z zamiłowania. Bardzo łatwo i przyjemnie przyszło mi zdobycie dyplomu, między innymi dzięki mojej pasji do tej dziedziny medycyny naturalnej.

Z ochotą rozwijam moje zainteresowania pochłaniając wiedzę na kursach i szkoleniach, by jeszcze skuteczniej pomagać i wpływać na organizm Klienta.
Moja wiedza, w połączeniu z doświadczeniem jakie nabywałem do tej pory stwarzają mi warunki by sprostać wymaganiom jakie stawia dzisiaj świat każdemu z nas. Wieczna gonitwa w ciągu dnia, sporadyczne rozrywki, stres i poczucie odpowiedzialności wywołują w naszym ciele napięcia mięśni, które zaniedbane, w końcu dają o sobie znać w formie ”irytującego bólu”, jak określił to jeden z moich Klientów.

Rozwaga i świadomość konsekwentnych zabiegów relaksujących i profilaktycznych zazwyczaj wystarczają do minimalizacji procesów chorobotwórczych i zapewnienia homeostazy w organizmie każdego z nas.

To dzięki masażowi następuje normalizacja procesów w układzie nerwowym, dzięki określonym i specyficznym chwytom i technikom, masaż wywiera nie tylko kojący wpływ na obolałe lub zmęczone mięśnie, ale również leczy wiele chorób układu pokarmowego, oddechowego, krwionośnego i co najważniejsze- nerwowego. Już ponad 20sto minutowy masaż wywiera ogólny wpływ na cały organizm, pobudzając zakończenia nerwowe i wysyłając bodźce do mózgu.
Jestem przekonany, że jeśli dasz sobie szansę na pozbycie się uczucia przygniecenia, obolałych nóg pleców i barków, ogólnego napięcia, to zauważysz jak bardzo tego potrzebował Twój organizm.
Ukończyłem kurs masaży SPA i kurs "miękkiej" terapii manualnej.

Chcesz skorzystać z usługi? Chciałbyś nawiązać współpracę? Chcesz mnie zatrudnić?
Zapraszam do zapoznania się z treścią mojej strony internetowej: www.twojmasazysta.tk
 
     
aleksa

Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2012-03-09, 18:24   

Witam, odbyłam trzystopniowy kurs w Krakowie, posiadam dyplomy ukończenia w języku polskim i angielskim. Umiem wykonywać masaż klasyczny, segmentarny, punktowy, limfatyczny.
Mam 23 lata i obecnie odbywam praktyki na AWFie.
kontakt mejlowy; masaze-krakow@o2.pl
 
     
Tomasz S. 

Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-03-21, 13:03   

Mgr Fizjoterapii prowadzący własną firmę poszukuje pracy w Krakowie lub okolicach na cały lub pół etatu w szpitalu, przychodni, Spa lub gabinecie masażu. Zajmuje się wykonywaniem masaży leczniczych oraz relaksacyjnych (Gorącymi kamieniami, miodem, czekoladą, z użyciem peelingu) w prywatnym gabinecie. Planuję również w najbliższym czasie uczestnictwo w kolejnych kursach masażu jak również kursach w dziedzinie rehabilitacji.

Propozycję pracy lub współpracy proszę wysyłać na mail: Tomste1055@op.pl
  
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-03-21, 16:25   kurs masaz tajski

tomek, podaj w ogloszeniu, ze krakow, bo informacja z twojego profilu nie od razu rzuca sie w oczy i niektorzy moga ja ominac.

przy okazji szukania pracy, mozesz sie zwrocic z usluga bezposrednio do klientow, to zawsze tez cos
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB