Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Instruktor odnowy biologicznej - płace i wynagrodzenia
Autor Wiadomość
evellin1987 

Dołączyła: 17 Lut 2010
Posty: 4
  Wysłany: 2010-02-17, 23:11   Instruktor odnowy biologicznej - płace i wynagrodzenia

WITAM!!
OD CZERWCA NABEDE TYTUL INSTRYKTORA ODNOWY BIOLOGICZNEJ Z ELEMENTAMI REHABILITACJI+JEDNOROCZNE STUDIUM BIOMASAZU MASAZ LECZNICZY+FIZYKOTERIAPIA..
CZY KTOS SIE JAKIE SA WYNAGRODZENIA??
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-02-17, 23:33   kurs masaz tajski

1350-1500, jesli znajdziesz prace.

na jednorocznym studiu nie ma masazu leczniczego.

nie uzywaj kapitalikow, chyba ze masz problemy ze wzrokiem
 
     
evellin1987 

Dołączyła: 17 Lut 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-02-18, 00:17   

PRZYPOMNINAM!!
DLA OSÓB KTÓRE NIE POTRAFIĄ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!!WĄTEK JEST OZAROBKACH A NIE O PODWAŻENIU MOICH KOMPETENCJI I WYKSZTAŁCENIU!!

Biomasaż-Masaż lczniczy http://www.zak.edu.pl/pl/...asaz_leczniczy/
Biomasaż-Fizykoterapia
http://www.zak.edu.pl/pl/...e/fizjoterapia/

TU DOŁAŃCZAM LINKI POTWIERDZAJĄCE TO ŻE JEDNOROCZNE STUDIUM BIOMASAŻU ISTNIEJE..

ODRAZU NAWIĄŻE ŻE KĄCZE PODYPLOMOWKĘ-INSRUKTOR BIOLOGICZNY Z ELEMENTAMI REHABILITACJI (AWF), NATOMIAST WCZEŚNIEJ STUDIUM SKĄCZYŁAM W KIERUNKU SWOICH ZAINTERESOWAŃ!!

A CO DO MOJEGO WZROKU TO PROSZĘ ZACHOWAĆ TAKIE KOMENTARZE DLA SIEBIE (MAM BARDZO DOBRY WZROK I WYPRASZAM SOBIE)!!
WSZELKIE INNE ZAŻALENIA ORAZ BŁĘDY MOJEJ PISOWNI PROSZĘ SKIEROWAĆ DO ADMINA!!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-02-18, 00:33   kurs masaz tajski

nie podwazam w zaden sposob twoich kompetencji, ani mnie one ziebia, ani grzeja - napisalem ci, ze z takimi kwalifikacjami masz szanse na max 1500.

jesli chodzi o fizjoterapie, to technik sie skonczyl w 2006, od tego czasu mozna robic tylko magisterke. A co do kursu, to szkola wpisuje co chce, od uczniow zalezy, czy to kupia.

rzeczywiscie, bledow ortograficznych i gramatycznych to robisz sporo, jak na studenta studiow podyplomowych - moze powinnas uzywac programu do sprawdzania bledow?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-02-18, 09:26   

Tutaj znalazłem fajny fragment o zarobkach tylko ze instruktora fitness chyba to to samo?

Instruktorzy fitness zazwyczaj prowadzą kilkanaście godzin zajęć tygodniowo. Oprócz tego spędzają czas na dokształcaniu i przygotowywaniu zajęć. Instruktorzy są zatrudniani albo na podstawie umowy zlecenie, albo – co zdarza się rzadziej - na podstawie umowy o pracę. Za godzinę zajęć instruktor zarabia 40-50 zł. Pracując na stałe w jednym klubie lub siłowni może zarobić w zależności od regionu Polski 1-3 tys. zł.

Wielu polskich instruktorów wybiera pracę za granicą. Tak zwany personal trener w Irlandii inkasuje nawet 150 funtów za godzinę pracy z klientem. Jest jednak do jego ciągłej dyspozycji.

link: http://www.praca.pl/site/...50,aid,230.html

ps. Koleżanko evellin1987 pisz tematy i posty małymi literami ok. Jak zwraca ci to moderator to posłuchaj. Dzięki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB