Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o stół
Autor Wiadomość
edner

Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 18
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2010-01-16, 15:59   Pytanie o stół

Witam

na początku chciałem zaznaczyć ze jeśli złamałem regulamin to bardzo przepraszam i nie będę zly jak moderator usunie ten temat :)

a teraz do rzeczy, chciałem sie tylko zapytać czy ktoś ma taki stół?? jak tak to czy jest wart zakupu? wydaje sie dosc atrakcyjny ale chciałbym wiedzieć czy nie bede żałował jak go kupie? martwi mnie szerokosc tego stolu (60cm) choć ma podłokietniki ale czy jest to praktyczne??

dodam ze jestem początkujący w tych sprawach zależy mi na stole który po prostu nie bedzie mi utrudniał pracy z pacjentem


http://www.allegro.pl/ite...atis_5_kol.html


bede wdzieczny za każdą odpowiedz

pozdrawiam
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-16, 16:12   kurs masaz tajski

bierz, nie pytaj, na poczatek wystarczy.

z 60cm szerokosci stolu podlokietniki zwiekszaja do 94cm. problem tylko z waga - 20kg to stol stacjonarny a nie przenosny.

czekaj do ostatnich 20 sekund i przebij o 10zl najwyzsza oferte. Nie martw sie, jesli ci ucieknie, za pare dni moze trafisz jeszcze taniej

lub mozesz zakupić w sklepie on line
http://sklep.e-masaz.pl
 
     
edner

Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 18
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2010-01-16, 16:37   

no właśnie 20kg to faktycznie dużo a stół ma jak narazie spełniać role stołu przenośnego ale autobusem do pacjenta raczej jeździć nie bede wiec moze dam rade :)

a na allegro sa jeszcze tańsze wiec nie muszę sie spieszyć ale dzieki wielkie za odpwiedz
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-16, 17:02   kurs masaz tajski

jesli potrzebny jest przenosny, to poluj na cos ponizej 15kg - wez pod uwage tez uzywane, wiele osob sprzedaje swoje markowe cacka po krotkiej karierze masazysty (stol moze byc w prawie idealnym stanie, najwyzej pobrudzony czy porysowany)
 
     
edner

Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 18
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2010-01-16, 17:16   

massagewarsaw napisał/a:
jesli potrzebny jest przenosny, to poluj na cos ponizej 15kg - wez pod uwage tez uzywane, wiele osob sprzedaje swoje markowe cacka po krotkiej karierze masazysty (stol moze byc w prawie idealnym stanie, najwyzej pobrudzony czy porysowany)


czyli według Ciebie szukać czegoś innego? zdaje sobie sprawę ze 20kg to dużo ale czy az tak dużo? to worek kleju do płytek (bez 5kg:)) wiec dałbym rade. Na pewno jesteś bardziej doświadczonym masażystą odemnie wiec Twoje rady wiele dla mnie znaczą ale patrząc obiektywnie to czy ta waga będzie bardzo mi przeszkadzać?

co do szukania używanych stołów bede mial to na uwadze moze trafi sie cos interesującego
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-16, 17:23   kurs masaz tajski

na budowie pracowalem tylko okazyjnie, wiec dla mnie liczy sie kazdy kilogram i dlatego mam stol 7kg.

przebiegniesz sie ze stolem 20kg na piate pietro z parkingu oddalonego o 100m i odechce ci sie masowania
 
     
edner

Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 18
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2010-01-16, 21:51   

znalazłem jeszcze coś takiego:

http://www.allegro.pl/ite...tis_lekkie.html

jest to podobny stół tylko ze 2 - wu segmentowy i waży tylko 13kg!!

który stół jest lepszy 2 czy 3 segmentowy??
 
     
barnet 

Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-01-16, 23:12   

Hmm a moje wątpliwości skierowałbym nie tyle co na jego wagę, a na to,że może się "gibać" :) Dla mnie to było najważniejsze, tej firmy nie kojarzę, przy zakupie swojego kierowałem się m.in stabilnością, o habysie zatem złego słowa w tej materii powiedzieć nie mogę! :)

Pozdrawiam, powodzenia!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-17, 02:04   kurs masaz tajski

ten model znacznie lepszy do noszenia.

jesli nie robisz refleksologii, akupunktury czy innych technik, wymagajacych podparcia plecow, to ten stol zupelnie wystarczy. Teoretycznie zaglowek przydaje sie przy klientach, nie mogacych lezec plasko, ciezarnych, osob w podeszlym wieku, z problemami z cisnieniem - ale bardzo rzadko sie go uzywa, wiec nie jest ci potrzebny w stole przenosnym. W stole stacjonarnym warto miec, by dac wiekszy komfort zabiegu.

gibanie zalezy od szerokosci stolu - im szerszy, tym bardziej stabilny. Jesli nie jest stabilny, to trzeba obnizyc i zmienic w ten sposob srodek ciezkosci. Musisz uwazac, gdy klient wchodzi i schodzi ze stolu - dla bezpieczenstwa warto asystowac i pomoc, gdy potrzeba, czyli dobre "maniery przy stole".

Stabilnosc moze zalezec od troche od konstrukcji, ale wspolczesne stoly, z zawieszeniem linkowym, generalnie sa znacznie badziej stabilne od poprzednich modeli.

stoly markowe sa troche lepsze od niemarkowych w wykonczeniu i szczegolach, ale wedlug mnie, nie usprawiedliwiaja 3-4 krotnie wiekszej ceny.
 
     
edner

Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 18
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2010-01-17, 18:36   

dziękuję bardzo za odpowiedzi i zainteresowanie, porady sa dla mnie bardzo znaczące i napewno ułatwią wybór stołu :)

wracając do tematu stołu. Znalazłem coś takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=884894174

firma chyba juz dość dobra cena raczej tez wiec co myślicie o tym stole? co prawda jest 2wu "częściowy" (mimo wszystko wolał bym 3) ale chyba godny zakupu?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-18, 02:25   kurs masaz tajski

ten stol jest uzywany, wiec bez gwarancji. Mozesz zadzwonic/napisac i spytac o powod sprzedazy. Moze tylko zmiana na lepszy, ale poniewaz stol byl uzywany w gabinecie, prawdopodobnie duzo, to mogl sie zepsuc, np skrzypi.

wprawdzie szerszy o 5cm, ale ciezszy o 3kg - taka sama konstrukcja, tez jest dwuczesciowy. Za to podlokietnik mikroskopijny.
 
     
Łentu 

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Opole
Wysłany: 2010-01-19, 18:36   

Hej! co myślicie o tym stole: http://www.allegro.pl/ite..._habys_bcm.html
Jestem też ciekaw ile powinienem wydać na początek, będąc początkującym masażystą. Rozumiem, że jestem się bezpiecznie w stanie zmieścić w 300 zł?
 
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 20:12   

Habysa jakby na to nie patrzeć dobre są stoły, może konstrukcyjnie troszkę przestarzałe ale nadal wytrzymałe i w większości przypadków bezproblemowe. Jednak nie spodziewaj się ceny poniżej 300 zeta.. Chyba że będzie bardzo małe zainteresowanie, w co wątpię..:)Wedłóg mnie wybór dobry, jednak tak jak sam piszesz dopiero zaczynasz i sam musisz sprawdzić "na sobie" z jakim sprzętem będzie ci dobrze:D
 
 
     
Medivers_pl 
Masażery


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 28
Wysłany: 2010-01-25, 14:23   

Niestety dobry i profesjonalny stół kosztuje ponad 2 tyś zł,więc taki za 500 czy 300 nie ma do niego porównania,ale jeśli jestes początkującym masażysta to z pewnością wystarczy. Z czasem kupisz sobie lepszy.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-26, 00:06   kurs masaz tajski

[quote="Medivers_pl"]Niestety dobry i profesjonalny stół kosztuje ponad 2 tyś zł,więc taki za 500 czy 300 nie ma do niego porównania,ale jeśli jestes początkującym masażysta to z pewnością wystarczy. Z czasem kupisz sobie lepszy.[/quote]
najdrozsze przenosne kosztuja troche ponad 1k, nie widzialem za 2k
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB