Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Czy na wypadanie włosów są jakieś zabiegi?
Autor Wiadomość
athe 

Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-10-25, 14:21   Czy na wypadanie włosów są jakieś zabiegi?

Witam
Mam pytanie jak w tytule. Czy na wypadanie włosów są jakieś zabiegi kosmetyczne? Słyszałam że na wypadanie włosów pomaga Mega Krzem, ale może są też jakieś zabiegi?
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-10-25, 14:49   kurs masaz tajski

masaz, samomasaz.

suplementy diety, zdrowa dieta - jak najbardziej

kosmetyki, specjalistyczna kosmetyka - jak najbardziej
 
     
Ernesta 

Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 14
Wysłany: 2013-05-17, 16:18   

Tak, są takie zabiegi. Słyszałam o zastosowaniu w leczeniu wypadania włosów zabiegów pielęgnacyjnych, mezoterapii czy terapii LED.
 
     
Ernesta 

Dołączyła: 17 Maj 2013
Posty: 14
Wysłany: 2013-06-06, 16:03   

W tej kwestii można naprawdę wiele zrobić. :) Suplementy z krzemem faktycznie mogą pomóc, ale jeśli włosy mocno wypadają, a stosowanie masek odżywczych nie daje pożądanych rezultatów to warto rozważyć wykonanie badań - trichogramu czy analizy mineralnej włosów. Na ich podstawie może zostać dobrana najlepsza kuracja. :) Mogą to być zabiegi pielęgnacyjne, mezoterapia albo terapia LED. Najlepiej zdecydować się na takie działania w klinice o kompleksowym podejściu, np. u dr Tilszer. Tutaj można przeczytać na czym polega taka kuracja: http://www.medycynaestetyczna.com/zabiegi/wlosy
 
     
ACB 

Dołączyła: 15 Gru 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-12-15, 15:20   

Mi wypadały włosy po ciąży (jednej i drugiej; garściami) - ja uzupełniłam żelazo. Pomogło od razu.
Taj jak pisali już poprzednicy - kondycja naszych włosów (paznokci i skóry) zależy w głownej mierze od odżywiania, uzupełniania organizmu suplementami diety, aktywności fizycznej, rytmu parcy i snu :)
 
     
HelenaM

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-12-12, 21:56   

Dobre efekty może przynieść peeling skóry głowy. Ogranicza wypadanie i stymuluje wzrost włosów.
 
     
alonia

Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 13
Wysłany: 2016-01-12, 23:28   

jakie peelingi są dobre przy wrażliwej i przesuszonej skórze głowy?
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-23, 14:26   

No właśnie sama również się nad tym zastanawiam. Wypadają mi włosy na potęgę. Na początku byłam pewna, ze było to ogólnie spowodowane ciążą..... Ale dziecko już duże a włosy nadal wypadają. Dodam,ze zbadałam sobie wszystkie hormoy, porobiłam badania i jest ok. Kiedyś miałam piękne włosy, obecnie wygladają już bardzo kiepsko :(
Byłam u dermatologa i ten dał mi jakies witaminy ale stosuje już miesiąc i efektów nie ma żadnych :(
 
     
kluska771 

Wiek: 34
Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-03-25, 12:06   

Jakieś zabiegi pewnie są, ale zacznij może od suplementów w połączeniu z szamponem, np. Wax z Rossmana.
 
     
Fransuła

Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 12
Wysłany: 2017-04-05, 10:47   

Zacząłem używać swego czasu szamponu z rossmanna, nie pamietam tylko nazwy... jest w białym pudełku brązowa butelka... Chyba coś związanego ze skrzypem. Ale też bardzo pomaga skrócenie włosów, jesli masz bardzo długie - są lzejsze, mimo, że skrócenie boli, to lepsze krótkie niż zupełny brak. Pomaga tez picie rozrobionych w wodzie drożdży, ale musisz na to uwazac, bo mozesz sie urządzić jeśli chodzi o trawienie... :)
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2017-05-02, 10:22   

Zrobiłaś sobie badania konkretnie na włosy ? Piszę tutaj o trychogramie? W niektórych sytuacjach polecana jest jeszcze biopsja skóry głowy. Jeśli widziss,ze włosy tak CI się sypią to czemu nie wybierzesz sie do innego lekarza? Czasami warto jest porównać sobie co powiedzą oboje. Radze równiez poszukać specjalisty od trychologii. Sama również miałam ten sam problem co Ty, tyle że u mnie to wyskoczyło nie wiadomo z czego bo nie byłam w ciązy. Miałam zabiegi osoczem bogatopłytkowym na skórę głowy. Możesz sobie o tym poczytac poniewaz zabieg jest traktowany jako ostatni przystanek przed przeszczepem
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-08, 12:54   

Wiesz co.... szczerze powiedziawszy to trochę się zawiodlam na lekarzu tak więc nie wiem czy chce mi się ponownie iść :( Ogólnie ten trycholog to jakaś nowa specjalizacja? Kupiłam sobie wczoraj ampułki vichy, kurczę drogie ale mam nadzieje,że moe one pomogą? Bo sam szamopn vichy niestety nie dał żadnych efektów :( to osoczze to na czym polega?
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2017-05-09, 11:56   

Tak tak. Licz na to,że jakieś kosmetyki Ci poomgą skoro problem z wypadaniem włosów jest dużo głębszy i zaczyna się zwykle na poziomie cebulek oraz skóry właściwej gdzie t kosmetyki nie docierały. Ale jak chcesz totrać kasę ( sorry ale sama równiez byłam kiedys taka naiwna). Osocze to zabieg który poleca na pobraniu Twojego własnego osocza i wstrzyknięciu go w skórę głowy ( no nie za przyjemnie to brzmi al enie jest to wcal bolesne). Dzięki tmu można pobudzić cebulki i włosy odrastają :) Trychologów jest wielu ale sugerowałabym wybrać lekarza a nie jakąś kosmetycke po kursie
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-10, 10:51   

moze w sumie masz rację ale wiesz.... tonący brzytwy się chwyta. Możesz mi tylko napisać gdzie to robiłaś?
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2017-05-10, 11:13   

Gdańsk. Klinika Trychologiczna doktora Michajłowskiego na Skłodowskiej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB