Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmowa kwalifikacyjna do szkoły policealnej
Autor Wiadomość
konrad47

Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 8
Wysłany: 2015-08-22, 08:34   Rozmowa kwalifikacyjna do szkoły policealnej

Witam. Od września tego roku chce iść do szkoły policealnej na kierunek technik masażysta. 27 sierpnia mam rozmowę kwalifikacyjną, ale boje się że mnie nie przyjmą ponieważ leczę się na zaburzenia osobowości-typ paranoiczny i zaburzenia depresyjno lękowe. Dodam że nie zdiagnozowano u mnie choroby, mam dobrą stabilność emocjonalną i polepszenie stanu psychicznego. Ma ktoś doświadczenie z tym i czy mam obowiązek powiedzieć o tym.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-08-22, 09:28   

konrad47 napisał/a:
Witam. Od września tego roku chce iść do szkoły policealnej na kierunek technik masażysta. 27 sierpnia mam rozmowę kwalifikacyjną, ale boje się że mnie nie przyjmą ponieważ leczę się na zaburzenia osobowości-typ paranoiczny i zaburzenia depresyjno lękowe. Dodam że nie zdiagnozowano u mnie choroby, mam dobrą stabilność emocjonalną i polepszenie stanu psychicznego. Ma ktoś doświadczenie z tym i czy mam obowiązek powiedzieć o tym.

na rozmowie kwalifikacyjnej, czy do szkoly czy do pracy, mowisz tylko o swoich najlepszych cechach, unikasz samokrytyki, dlatego nie powinienes mowic o swoim leczeniu.

pod koniec wywiadu moga cie pytac o twoje slabe strony i wtedy bardzo oglednie mozesz powiedziec, ze masz problemy np egzystencjalne, osobiste, emocjonalne, ale ze podjecie nauki ma sluzyc wlasnie ich polepszeniu/usunieciu. Czyli swoje slabosci obracasz w pozytyw.

w trakcie roku szkolnego mozesz rozmawiac z wychowawca i najblizszymi nauczycielami, jesli bedziesz miec problemy klasowe i na pewno ci pomoga.

spodziewaj sie, ze nauka, a pozniej wykonywanie zawodu pomoze ci w twoich zaburzeniach, na poziomie psychicznym i fizycznym. Po prostu masaz leczy.

zdecydowales sie na ten zawod, wiec przy silnej determinacji, bedziesz go wykonywac z sukcesem. Pewnie z wiekszym wysilkiem od przecietnej, ale sobie poradzisz.

w Lalikach kolo Zywca jest osrodek szkoleniowo-wypoczynkowy, w ktorym pracuja niepelnosprawni, stanowia wiekszosc kadry. Pracowala tam masazystka ze schizofrenia, a kucharzem jest niewidomy, a recepcjonista beznogi na wozku inwalidzkim. Jest o nich artykul wstawiony tu na forum.
 
     
konrad47

Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 8
Wysłany: 2015-08-22, 17:21   

Tak ale ja nie wiem czy zatajenie informacji o leczeniu nie będzie karalne, a po za tym mam nadwagę i miałem operację wycięcia woreczka żółciowego i mam lekko stłuszczoną wątrobę oraz duże blizny i czy to nie przeszkadza!!!BŁAGAM O ODPOWIEDŹ :???: :???: :???:
 
     
aniaw


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 21
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-08-25, 19:09   

A czy nie będzie konieczności otrzymania zaświadczenia od lekarza o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu masażysty?
Nie wiem jakie są wymagania w szkołach policealnych, ale u nas na uczelni wyższej takie badanie lekarskie i zaświadczenie było wymagane.. Warto o to zapytać.
 
     
konrad47

Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 8
Wysłany: 2015-08-26, 07:21   

Potrzebują i dostarczyłem brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu. Ale boje się z tego powodu że mam lekkie zaburzenia psychiczne i otyłość I stopnia( do tego doprowadziła mnie depresja i miałem operacje wycięcia woreczka żółciowego) to mnie nie przyjmą. Te zaburzenia psychiczne to lęki. Moja pani psychiatra powiedziała, żebym się nie bał bo mnie przyjmą, ale ja się boję.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-08-26, 08:08   

Konrad, idz dzis na masaz, przejdzie ci trema przed jutrzejszym wywiadem. Trema to calkiem normalne odczucie, kazdy ja ma.
 
     
konrad47

Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 8
Wysłany: 2015-08-26, 08:13   

Dziękuje za radę :-) , ale mam zbyt wielką treme bo od tego zależy moje życie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB