Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Czy da się coś zrobić z wrastającym paznokciem?
Autor Wiadomość
Mia

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-11-24, 13:17   Czy da się coś zrobić z wrastającym paznokciem?

Cześć, od kilkunastu lat wrasta mi jeden z paznokci. Miałam go nawet kiedyś zrywanego pod znieczuleniem, ale poprawa była tylko na parę miesięcy, a później znów zaczął wrastać. Czy są jakieś sposoby, aby naprawić go na trwałe?
 
     
Linki sponsorowane
dzastina

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-11-24, 18:01   

Idź do podologa - to specjalista w sprawach leczeniu schorzeń stóp. Byłam kiedyś u takiego kogoś z pękającymi piętami - zastosowałam się do zaleceń i pomogło. A skąd jesteś?
 
     
Mia

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-11-24, 18:22   

Mieszkam w Warszawie, na Woli. Szczerze, to pierwszy raz słyszę o kimś takim jak podolog. Ale co on mógłby poradzić, skoro nawet chirurg nie dał rady.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-11-25, 02:36   

podolog to specjalista od stop, czasami jest to kosmetyczka z taka specjalizacja.

chirurg jest od rzniecia.

dostalas porade i ja kwestionujesz, masz przeciez google i mozesz znalezc info o zawodzie i znalezc najblizszego podologa.

na wrastajace paznokcie zakladaja klamry, jest ich kilka rodzajow, dobiora najlepsza
  
 
     
dzastina

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-11-25, 09:14   

Zgadzam się z poprzednikiem - w pierwszej kolejności zastosuj się do rady lekarza.

Jeżeli chodzi o podologa to w Warszawie masz dobry gabinet podologiczny przy Skwerze kard. Wyszyńskiego 5. Prowadzony przez Panią Kasię Gaździcką. Tu masz nr tel: (22) 225-00-20 zadzwoń i zapytaj czy będzie w stanie pomóc.
 
     
Mia

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-11-25, 11:34   

Dzięki Dzastina, macie rację. Pójdę do tego podologa, może akurat mi pomoże, a na pewno nie zaszkodzi.
 
     
marekm

Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-01-10, 13:37   

Wrastający paznokieć to mój problem już od dzieciństwa. Mój lekarz powiedział mi, że zrywanie paznokcie to najgorszy z istniejących pomysł. Wydaje mi się, że trzeba uzbroić się w cierpliwość i wycinać. Są jakieś wkładki powodujące zatrzymanie problemu, używał ktoś?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-01-10, 13:42   

marek, idz do kosmetologa specjalizujacego sie w paznokciach i klamrach. Nawet jesli masz problem z paznokciami rak, to mozesz isc do podolaga (choc on jest od stop) i tez ci pomoze
 
     
kamila12345

Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 7
Wysłany: 2015-06-02, 12:11   

Mi się rozdwajały i używam odżywki do paznokci z eveline i mi się znacznie poprawiło polecam, może akurat Ci pomoże :)
 
     
alonia

Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 13
Wysłany: 2016-01-12, 23:25   

mi wrastał, ale nie musiałam usuwać, moczyłam w ciepłej wodzie z mydłem i pomogło... ale to zależy od przypadku, znaczenie ma noszenie odpowiedniego, nie uciskającego obuwia
 
     
Justysia 

Dołączyła: 19 Wrz 2016
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-09-19, 19:07   

Moja siostrzenica miała zrywany paznokieć. Teraz już jest w porządku
 
     
danny1206

Dołączył: 14 Gru 2016
Posty: 22
Wysłany: 2017-02-16, 15:15   

Kosmetyczka tez powinna cos na to poradzic. Tzreba znaleźć taką, która robi również pedicure i zapytać. A jak nie ona to podolog moze?
 
     
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-30, 07:43   

Podolog tak. To jest lekarz specjalista od nóg i schorzeń z nimi związanych.
 
     
Annie 

Dołączyła: 14 Kwi 2019
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-07-15, 07:31   

Polecam wybranie sie do podologa.... https://prima-med.info/poradnie/podolog/ Sama miałam ten problem, mianowicie wrastał mi paznokieć u stopy i na początku wybrałam się do chirurga. Chirurg powiedział, ze jedyne co w tym przypadku mozna zrobić to zerwać paznokcia. Nie chciałam sie na coś takiego zdecydować tak wiec postanowiłam skonsultować to z podologiem i jestem bardzo zadowolona

miałam załozoną klamerkę
jak również nic mnie nie bolało

Jedyne czego zaluję to to, ze nie wybrałam sie na zabieg wczesniej ale się męczyłam miesiacami z myśla,ze problem sam zginie.
 
     
marijaa 

Dołączyła: 01 Sty 2021
Posty: 1
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2021-01-12, 05:06   

Miałem kiedyś ten problem i poradziłam sobie z nim stosując okłady z nagietka. Oczywiście nie ma żadnej gwarancji, że się sprawdzi ale zanim się udasz do podologa to może warto spróbować, to prawie nic nie kosztuje.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB