Strona 1 z 1

Hurtownie kosmetyczne

: 2015-03-31, 14:47
autor: rose
Zwracam się z pytaniem do kosmetyczek :) Potrzebuje jakiejś dobrej hurtowni kosmetycznej, w której można się zaopatrzyć właściwie we wszystko począwszy od kosmetyków po sprzęty do zabiegów. W sieci można znaleźć mnóstwo propozycji ale nie chcę kupować w ciemno. Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi i opinie.

: 2015-04-23, 13:54
autor: gabriela
Podpinam się pod temat. Zaopatruję się w kosmetyki w pobliskiej hurtowni ale rosnące ceny ostatnio skutecznie mnie odstraszają. Muszę zainwestować w nowy fotel kosmetyczny i być może łóżko więc przydałby mi się namiary na dobre i w miarę tanie hurtownie ;)

: 2015-04-23, 14:40
autor: massagewarsaw
szukalbym w allegro uzywanych.

jest wiele gabinetow, ktore sie zamykaja z powodu kryzysu

: 2015-05-13, 11:00
autor: rose
Od siebie mogę jeszcze polecić hurtownię PCZK. Kupuję u nich już od dłuższego czasu. Mają w swojej ofercie zarówno meble jak i sprzęty kosmetyczne czy kosmetyki. Ostatnio kupiłam u nich łóżko do masażu i jestem bardzo zadowolona.

: 2015-05-13, 14:22
autor: massagewarsaw
rose pisze:Od siebie mogę jeszcze polecić hurtownię PCZK. Kupuję u nich już od dłuższego czasu. Mają w swojej ofercie zarówno meble jak i sprzęty kosmetyczne czy kosmetyki. Ostatnio kupiłam u nich łóżko do masażu i jestem bardzo zadowolona.
Zadalas pytanie i sobie sama odpowiedzialas, czyli czas na bezplatna reklame

: 2019-06-07, 14:53
autor: mpire24
Niezależnie od tego, czy szukasz hurtowni wyspecjalizowanej w sprzedaży preparatów wykorzystywanych w kosmetyce, czy też urządzeń, skontaktuj się z firmą maxmedik.pl/442-szkolenia która posiada i jedno i drugie (do tego, przeprowadza szkolenia z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii).

: 2019-07-10, 11:51
autor: bonka
Oj powiem Wam, ze ceny w tych wszystkich hurtowniach potrafią być takie same jak w sklepach kosmetycznych, w sieci, które na kosmetyki miewaja o wiele lepsze promocje niż hurtownie. Sama poluje na kosmetyki głównie przez internet.

Zerknijcie sobie do Darmarsklep https://darmarsklep.pl , niedrogi sklep internetowy, w którym w dobrej cenie można kupic sobie firmowe kosmetyki. Nie wiem szczerze powiedziawszy jak zarabiają na takich promocjach ale promocje to mają zacne. Do masażu polecam szczególnie olejki od Weledy:
Obrazek

: 2019-08-01, 08:29
autor: betsa
Ja mogę jeszcze polecić ladiosa.pl/ - mają szeroki wybór i naprawdę niskie ceny :) Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.

: 2021-03-10, 09:53
autor: no_name
Jeśli interesujecie się kosmetykami, to na pewno przyda Wam się toaletka, ale też inne tego rodzaju meble. ;)