Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Wymienie się masażem, szukam modela do praktyki
Autor Wiadomość
FilipDanz 

Wiek: 40
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-04-25, 18:44   na razie jako model

Witam serdecznie, podobnie jak koleżanka na razie uczę się masażu ale chętnie będę królikiem doświadczalnym dla masażystów z Olsztyna i okolic. Mam nadzieję że będzie to możliwośc nauczenia się ciekawych technik. pozdrawiam Filip Danz

mail: danzwithme@wp.pl
 
     
Linki sponsorowane
kubaz 

Wiek: 45
Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Lublin i Puławy
Wysłany: 2010-06-17, 09:52   

Witam serdecznie, jestem totalnie początkujący ale również jak dziewczyny chętnie poddam się sprawniejszym dłoniom. Lublin/Puławy i okolice, Kuba.
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-06-17, 12:15   

Witam :)

21 latka z Trójmiasta chętnie nawiąże współpracę z doświadczonym masażystą(tką), który byłby gotowy zademonstrować i przyuczyć egzotycznych technik masażu, których nie uczą w studium jak np lomi lomi, masaże stemplami, czekoladą i tym podobne.
W zamian mogę zostać stażystką/praktykantką w jakimś salonie w Trójmieście (preferuję Gdynię i Sopot) lub przemaglować zapracowanego masażystę ;) A wiadomo.. plecki potrafią doskwierać po całym dniu przy stole :roll:

Sama również mogę posłużyć za model, pod warunkiem, że zostanie mi obiecane, że zejdę ze stołu cała i zdrowa :mrgreen: Początkującym masażystą mogę doradzić i wspomóc w kwestiach masażu klasycznego.

necrishia@gmail.com
 
 
     
akulcia 

Wiek: 49
Dołączyła: 01 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-07-01, 12:22   

Bardzo mi się podoba pomysł i jeśli są chętni z Zielonej Góry i z okolic to z przyjemnością wymienię się doświadczeniem i nawiążę współpracę.
Wykonuję masaż Shiatsu - chcesz doświadczyć czegoś nowego - zapraszam
Agnieszka
 
 
     
mala_czarna

Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 2
  Wysłany: 2010-07-11, 19:06   Nowa Huta, Centrum Krakowa

Oferuję się jako modela do masaży refleksorycznych stóp, twarzy/głowy, dłoni :wink: też polecam się do tajskiego jednak tylko osobie znającej zasady jogicznego ustawiania ciała :!: lub osobie delikatnej i wrażliwej. Potrzebuję modela do swojego tajskiego :arrow: byłam na kursie podstawowym Pani Kanyi oraz dwóch innych osób - też proste, podstawowe techniki. Ewentualnie w zamian za masaż oferuję podstawy jogi ( 9lat praktyki metodą BKS I.) z elmentami kalarippayatu.
 
     
swanna

Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2010-07-16, 20:45   modelka ze Śląska

Witam
Zgłaszam chęć modelowania. Mój nr gg to 132875. Sama nie masuję, więc nie będzie to forma wymiany umiejętności. Jestem z Gliwic, ale mogę dojechać jak będzie potrzeba.
 
 
     
Schiza 

Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 9
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2010-07-22, 13:36   

Oferuję wymiany lub modelowania, Piaseczno i okolice. Opcjonalnie Warszawa. Bardziej jestem zainteresowana masowaniem się na zmianę, ponieważ wiąże się to również z wymianą doświadczeń związanych z masażem , oraz wiedzy.
pozdrawiam :smile:
 
 
     
Padma 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Ozorków
Wysłany: 2010-08-16, 12:07   

Korzystając ze sposobności zgłaszam chęć posłużenia jako model do masażu - Łódź, Zgierz, Łęczyca oraz okolice.
 
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-19, 20:10   

Padma, tylko model czy zrobiłabyś masaż?? Bo chętnie bym się położył u kogoś na masaż:D Daj znać na priva:)
 
 
     
krzys

Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-08-30, 22:30   

Bardzo fajny pomysl.Jesli ktos jet zaintereowany wymiana doswiadczen, ja sluze swoja pomoca,ale jesli ktos chce byc modelem, rowniez zapraszam.J :wink: a jetem fizjoterapeuta prowadze gabinet odnowy biologiczny a masuje od 1o lat. chciałbym rozwinac swoje techniki masazu i zalezy mi na opini osoby masowanej.Gabinet mam w Poznaniu. :???:
  
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-08-31, 10:13   

Eh.. wszyscy są daleko :(
Ale co tam. Ponawiam swój post.

Cytat:
Witam

21 latka z Trójmiasta chętnie nawiąże współpracę z doświadczonym masażystą(tką), który byłby gotowy zademonstrować i przyuczyć egzotycznych technik masażu, których nie uczą w studium jak np lomi lomi, masaże stemplami, czekoladą i tym podobne.
W zamian mogę zostać stażystką/praktykantką w jakimś salonie w Trójmieście (preferuję Gdynię i Sopot) lub przemaglować zapracowanego masażystę A wiadomo.. plecki potrafią doskwierać po całym dniu przy stole

Sama również mogę posłużyć za model, pod warunkiem, że zostanie mi obiecane, że zejdę ze stołu cała i zdrowa Początkującym masażystą mogę doradzić i wspomóc w kwestiach masażu klasycznego.

necrishia@gmail.com
 
 
     
trart

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 3
Wysłany: 2010-11-20, 22:57   

Jestem za :grin: w obie strony.
Szczecin
Artur tel 504531020
 
     
dziabol4

Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-12-12, 17:04   Wymiana: masaż za masaż - Wrocław

Witam

Bardzo chętnie wymienię się z kimś masażem. Sam dużo masuję ale na pewno przydałby mi się też od czasu do czasu dobry masaż:) Dodatkowo to zawsze wymiana umiejętności.

Moja propozycja to
- Masaż klasyczny
- Masaż relaksacyjny
- Masaż gorącymi kamieniami
- Masaż miodem
- Masaż bańką chińską

Czekam na propozycje:)
 
     
RafalM 

Wiek: 51
Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-16, 16:18   

Chetnie wymienie sie masazem w Warszawie.
Zapraszam rowniez osoby poczatkujace, ktore chca sie nauczyc wiecej a takze modeli/modelki dla poczatkujacych.
 
     
muza_tv 

Wiek: 39
Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 2
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-04-25, 10:56   

Witam serdecznie.

A co tam... dla dobra "nauki" oraz z ciekawości i ja się mogę zaoferować jako "model" dla początkujących masażystów. Ale tylko jako "model", bo nie zajmuję się masażem.

Od razu dodam, że dopiero zaczynam przygodę z masażem (jeszcze nigdy nie miałem robionego). Chętnie sprawdzę - nawet na niedoświadczonych rękach - na czym polega klasyczny masaż relaksujący. Ale i na inne propozycje masażów-amatorów jestem otwarty (bez masaży erotycznych).

Nie ukrywam, że jako facet (25 lat) na początek przygody z masażem bardziej preferuję masażystę płci męskiej. Uważam, że facet mniej wstydzi się męskiego ciała jak niektóre kobitki (np. przy pewnych symptomach męskiej natury). A przynajmniej moje takie odczucie, a chyba ważne dla obu stron, by klient/pacjent czuł się swobodnie psychicznie.

W grę wchodziłoby "testowanie" u mnie w mieszkaniu. Nie lubię jeździć po gabinetach.

Jak wspominano w tym wątku, modelowanie dla początkujących masażystów powinno być darmowe, ale możemy się dogadać na ewentualną "drobną" zapłatę. Wszak i początkujący trochę się napracuje, a także dojazd trochę kosztuje ;) .

Zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy (muza_tv@wp.pl). Miejsce - Chorzów (woj. śląskie) na pograniczu Katowic.
  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB