Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków - gdzie na masaż
Autor Wiadomość
Pistacijjo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-13, 21:47   

fizjo napisał/a:
ania02013 napisał/a:
Ja polecam w Krk salon masażu Jurimo :) fajne ceny i niesamowity relaks

Jakie ceny?


Ceny dla niektórych są w porządku, dla innych nieco wygórowane. Ja niestety jestem w tej drugiej grupie. Jako studentkę, w ogóle rzadko kiedy stać mnie na takie przyjemności jak masaż relaksacyjny :-) Na pewno masaż leczniczy, który ma pomóc wyzdrowieć, i faktycznie to robi, jest wart takich pieniędzy. W Jurimo byłam pierwszy i do tej pory jedyny raz na masażu relaksacyjnym razem z chłopakiem na walentynki, atmosfera przyjemna i już sama w sobie relaksująca, niestety takiego szaraczka jak mnie nie stać na regularne sesje.
 
     
Linki sponsorowane
qumak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-14, 18:36   

wszyscy polecaja i zachwalaj na necie rozne miejsca i naprawde coraz ciezej wyczuc co jest prawda a co reklama, ja napisze moze zatem, co odradzm- ODRADZAM CENTRUM BETULA W KRAKOWIE . oczywiscie na internecie same ochy i achy(podobno z reszta od znajomych tej pani,)ze pani beata cuda robi i w ogole. Nie dajcie sie naciac. Masaz to umiejetnosci, kompetencje, wiedza i starannosc a nie prokliencka uludna zyczliwosc...szkoda kasy wyrzuconej w bloto, chyba ze ktos lubi placic za slodkie mizianie przez pucolowata, kiepsko wychowana pania o to wszystko w dodatku w piwnicy!!!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-08-14, 19:01   

uzytkownicy stosujacy czarny marketing sa usuwani z forum.

Znam beate i wiem o jej klopotach z czarnym marketingiem w ostatnich tygodniach.

To, ze ma gabiet w piwnicy, jest pulchna, jest chybiona krytyka. Zakladam sie o stowe, ze odplaca sie tylko pieknym za nadobne zawiedzionym gosciom
 
     
qumak
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-14, 19:55   

czarny marketing to mocne i nieadekwatne slowo i uwazam, ze takie sformuowania powinien kierowac administrator z odpowiednim uzasadnieniem. kazdy ma prawo do wyrazania swoich opinii jaki jest sens wyrazania na forum swojego zdania, jesli mozna napisac o kims tylko mile slowa? oczywiscie niedopuszczalne sa prymitywne, nieodpowiednie wypowiedzi ktorych nie brakuje w komentarzach na roznych stronach, ale w tym wypadku tak nie bylo. idac pana tokiem rozumowania, to co pan napisal moznaby wziac za czarny marketing mojej wypowiedzi. ja sie zakladac o stowe nie bede...a jesli pani beata odplaca sie pieknym za nadobne zawiedzionym gosciom to coz...tak jak zasugerowalem w poprzedniej wypowiedzi- mysle, ze pani beata ma mocne wsparcie wsrod znajomych na necie i pana odpowiedz na moj post byla najlepszym tego przykladem
prosze nie dopatrywac sie tu zlosliwosci, a jesli sie pojawila, to niezamierzenie
pozdrawiam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-08-14, 22:16   

beate czytam na facebooku od lat, bo jestesmy dalszymi znajomymi. Profesjonalne zachowanie, chociaz nie zawsze sie z nia zgadzam. Oprocz bycia fizjo, jest szkoleniowcem masazu. Jest rowniez wieloletnim uzytkownikiem tego forum.

z kolei ty jestes anonimowy, jedyne twoje zarzuty przeciw beacie (piwnica, przy tuszy) zupelnie nikogo nie przekonaja do twojej opinii. Jesli bys podpisal sie, podal link do swego fb, mozna by potraktowac cie powazniej.

dlatego tez zamykam ten watek, bo w wiekszosci to samoreklama/antyreklama
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB