Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Doświadczenie, wiek a praca masażysty
Autor Wiadomość
olggus

Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-11-22, 23:12   Doświadczenie, wiek a praca masażysty

Chciałabym się dowiedzieć czy to że nie miałam wcześniej żadnej praktyki, ani większej styczności związanej z masażem nie dyskwalifikują mnie w tym zajęciu. Również ze względu na mój wiem (18 lat) mam pewne wątpliwości. Czy mogę być dopuszczona do zdawania egzaminów po ukończeniu kursu? Czy w ogóle mogę do niego przystąpić?
Jeśli byście podzielili się swoimi doświadczeniami, a właściwie "początkami" myślę że to byłoby pomocne nie tylko mi, ale i innym :)
Pozdrawiam
 
     
Linki sponsorowane
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-11-23, 00:10   

jeżeli jesteś pełnoletnia , nie masz problemów zdrowotnych typu mocna wada postawy, jakieś choroby dermatologiczne itd. i czujesz się dobrze w kontakcie z drugą osobą no to musisz sprawdzić jeszcze jakie są wymogi rekrutacyjne, czy wbierasz się na kurs gdzie jedynym wymogiem jest opłata , czy do jakiejś szkoły czy uczelni gdzie masz egzamin albo konkurs świadectw itd.... co do moich początków to pierwsze kroki stawiałem na akademii wychowania fizycznego tam warunkiem rekrutacji była średnia i egzamin sprawnościowy( LA, pływanie, gra zespołowa i gimnastyka) tam miałem pierwszą styczność z masażem, potem praktyki w przychodniach i sanatoriach( śląsk jest niedaleko beskidów a tam ośrodków jest do wyboru do koloru:) potem kursy dokształcające na AM i studium odnowy biologicznej to takw telegraficznym skrócie o nauce a potem praktyka zawodowa i decyzja o własnej działalności:)w razie pytań pisz śmiało na priv
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
  Wysłany: 2010-11-23, 15:39   

Mam podobne pytanie. :) Teraz mam 22lata i jestem na I semstrze Technika Masażysty i zastanawiam się czy jak będę chciał iść na fizjo. Liczyłem jeżeli by mi się udało to MGR miałbym w wieku 28-29 lat Czy to nie będzie zbyt wysoki wiek? Czy Pracodawcy nie będą zniesmaczeni moim wiekiem. Wiadome teraz :) tylko gdybam ale zawsze może ktoś doradzić:)
Pozdrowienia z Mazur :)
 
     
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-11-23, 18:00   

pewnie reguły nie ma ale ja dotychczas spotykałem się z podejściem pracodawców, że ważne jest wykształcenie , kursy dodatkowe i praktyki i lepsze referencje tym lepiej...często pracodawcy chcieliby mieć np. młodą sekretarkę 18lat już po studaich i z 3 letnnim doświadczeniem :razz: w pracy fizjoterapeuty czy masażysty z takim naciskiem na wiek do tej pory się nie spotkałem, ciekawe jakie są doświadczenia innych osób
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-11-23, 19:09   

rehabilitacja- im starsza osoba z większą ilością papierków tym lepiej:)
Odnowa i spa- młoda atrakcyjna z niewielka wiedzą(wystarczy policealna szkoła kosmetyczna)
Takie jest moje odczucie...
 
 
     
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-11-24, 00:10   

z odnową w salonach mam wrażenie że tak jest, ale w klubach czy w ośrodkach sportowych wydaje mi się że jednak wygrywają kwalifikacje i doświadczenie ale wiadomo bywa w życiu różnie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB