Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kurs masażu - Kraków - (dla studenta 1 roku fizjoterapii)
Autor Wiadomość
anna_pe
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-14, 12:52   Kurs masażu - Kraków - (dla studenta 1 roku fizjoterapii)

Witam. Jestem studentką 1 roku fizjoterapii w Krakowie (zaoczne). Chciała bym zrobić kurs masażu klasycznego od podstaw.

Jakie kursy (szkoły, osoby prowadzące) możecie mi polecić w Krakowie ?

Głównie chodziłoby mi o to by nie trwał dłużej niż 2 , 3 miesiące i głównie koncentrował się na praktycznych zajęciach.


Zastanawiam się nad: gowork.pl/programy_promocyjne,19
(w trybie od pon. do piątku, 3 tyg.)

Pozdrawiam
Anna
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-12-14, 13:06   http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa kursy

jesli mowisz o masazu leczniczym, to tylko po technikum, zaden z kursow nie uczy masazu leczniczego (nawet jesli tak kurs sie mieni).

jesli chodzi o kursy praktyczne, to wszystkie kursy klasycznego (jako, ze sa kursami wprowadzajacymi), zawieraja teorie masazu, anatomie, fizjologie, ktore prawdopodobnie juz troche przerobilas i nie jest ci potrzebna powtorka na stopniu podstawowym.

jesli nie masz jeszcze wyksztalcenia medycznego, to dopiero po skonczeniu fizjoterapii bedziesz mogla oferowac masaz leczniczy - poniewaz na studiach jest masazu bardzo niewiele, to rzeczywiscie warto sie go uczyc juz teraz i dorabiac do studiow.

ps w zapodanym linku kurs nie nazywa sie leczniczym, za bardzo sie wczytalas w jego tresc. Trudno tez jest miec opinie o kursie, bo jest to zupelnie nowa firma i kurs - dlatego wlasnie daja znaczne znizki do 30%, co wcale nie oznacza, ze sa tansze od innych kursow z podobna iloscia godzin. Najwazniejsza jednak jest doswiadczona kadra - spytaj ich, kto uczy (nazwiska) i ich doswiadczenie zawodowe, i dopiero wtedy bedziesz mogla ocenic poziom. Nie spodziewaj sie wiele, bo nadal prowadza rekrutacje kadry. To, ze kursy prowadza fizjoterapeuci, nie musi oznaczac wiele. Osobiscie, to bardzo ostroznie podchodzil bym do tego kursu - szczegolnie, ze w krakowie jest z 10 dobrych szkol.
  
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-12-17, 11:20   

1. Jeśli ktoś jest studentem fizjoterapii to automatycznie po ukończeniu studiów nabiera pełnych uprawnień do wykonywania masażu. Fakt, dziwić może iz bez względu na program lub stopien jego realizacji na studiach, ale tak jest w dniu dzisiejszym.

2. W Krakowie bardzo duzo studentów z kierunków fizjoterapii uczy się jednocześnie w Studium masażu na ul. Królewskiej. To świadczy o zainteresowaniu masażem aczkolwiek z drugiej strony ukazuje nam ograniczenie programu masażu na kierunku fizjoterapii.

3. Jaki by to nie był kurs masażu i ile by nie trwał, to do momentu skończenia szkoły z programem technika masażu lub fizjoterapii, jest się masażystą/kursantem.

4. Warto wybrać kurs pod względem godzin, a nie informacji w stylu I, II, III stopień - to jest marketing a nie stopnie kwalifikacji! Dlatego pomysły w stylu drenaż limfatyczny 5 godzin, segmentarny 5 godzin lub też elementy kinezy itd nalezy traktować z przymróżeniem oka jako wstęp, wprowadzenia a nie realne podstawy programowe.

4. Osobiście podczas kursu postawił bym na ilość godzin, porządnie prowadzony klasyk i tematy typu powięziówka, tkanka łączna, itd. To jest przyszłość.

5. Warto sprawdzić czy dana szkoła/kursy sa zgłoszone przynajmniej w kuratorium, wydziale oświaty.

Pozdrawiam i życzę sensownych wyborów.
Z poważaniem Piotr Szczotka
 
     
ansi

Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-08-19, 15:52   

Massagewarsaw, a jakie inne krakowskie szkoły/kursy klasycznego byś polecił z tych 10? jako godną polecenia znam tylko szkołę na królewskiej:(
właśnie spóżniłam się tam ze złożeniem papierów więc będę szukać innej opcji, może gdzieś będzie rekrutacja od stycznia.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-10-22, 23:01   kurs masaz tajski

na krolewskiej jest technikum, czasami sa tam organizowane rowniez kursy (np tajski) otwarte rowniez dla kursantow spoza szkoly.

krakow przoduje w polsce pod wzgledem ilosci i jakosci szkol i nauczycieli, kilkoro znajomych uczylo sie na miodowej.

jesli chodzi o technikum w krakowie zaczynajace sie zima, to bylo tutaj kiedys wspomniane, pogrzeb w watkach - ale kuratorium ma bierzacy ogolnodostepny spis i odpowiedza telefonicznie
 
     
Bella
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-14, 11:08   

Moja kolezanka konczyla kurs masażu I i II stopnia w tralala [massagewarsaw - edycja samoreklamy]. ja moze nie znam sie na szkoleniach i kursach za to jednak czesto korzystam z uslug masażystów ze względów zdrowotnych. Wiem że zaczynała będąc totalnie zielona a teraz naprawde moze popisac sie wiedzą. wiadomo ze to nie jest to samo co po paru letnich studiach jednak bylam naprawdę zaskoczona. Jej masaż tez byl niczego sobie:) wiec chyba mogę polecic :p
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-14, 11:13   kurs masaz tajski

bella, juz ty (czy twoja kolezanka anna_p) reklamowalas swoja firme w pierwszej wypowiedzi. Nie ma co sie powtarzac. Jest wiele innych for na necie, gdzie cie jeszcze nie bylo
  
 
     
Bella
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-14, 11:18   

aha, rozumiem ze na tym forum nie mozna nic pozytywnego powiedziec o konkurencji bo jest sie z gory traktowanym jako pracownic danej firmy? z czyms takim sie jeszcze nie spotkalam. trafilam na to forum przypadkiem i chcialam sie podzielic wrazeniami. Czuje się oburzona. Tu wychodzi typowa "polaczkowość".
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-14, 11:27   kurs masaz tajski

Bella napisał/a:
aha, rozumiem ze na tym forum nie mozna nic pozytywnego powiedziec o konkurencji bo jest sie z gory traktowanym jako pracownic danej firmy? z czyms takim sie jeszcze nie spotkalam. trafilam na to forum przypadkiem i chcialam sie podzielic wrazeniami. Czuje się oburzona. Tu wychodzi typowa "polaczkowość".

bella, nie chodzi o konkurencje, tylko o kryptoreklame - po raz kolejna na tym forum ze strony gowork.

w kilka minut po pierwszej wypowiedzi tutaj, zarejestrowalas sie na innym forum dla masazystow jako "Lula" http://masazzak.frix.pl/p...katowice-poznan i przedstawilas sie jako absolwentka
"Ja jestem świeżo po ukonczeniu kursu w gowork. no cóż, nie ukrywam ze jestem zadowolona - nie korzystałam z innych kursów wiec nie mam porównania ale mysle ze nie moge narzekac. bardzo duzo praktyki, ogrom wiedzy przekazywanej no i mila atmosfera. Teraz szukam pracy - na razie chce zaczac od stanowiska asystenckiego, mam nadzieje ze sie uda :) "

oburzenie zostaw sobie na deser, z polaczkowoscia to kula w wplot - raczej odnos to do siebie samej.

gdy napisalem, zebys flancowala swoja samoreklame gdzies na inne forum, to nie chodzilo mi, zebys wstawiala sie na innych forach dla masazystow w przypadkowych tematach.
  
 
     
Bella
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-14, 11:38   

Wypraszam sobie a skąd stwierdzenie ze to ja zarejestrowalam sie jako Lula? Własnie pierwszy raz miałam okazję przeczytac ta wiadomość którą o to Pan zacytował. Jetsem zażenowana. To że w podobnym czasie ktos napisał coś pozytywnego o pana konkurencji to nie znaczy że może mnie Pan tak oskarżać.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-14, 12:02   kurs masaz tajski

Bella napisał/a:
Wypraszam sobie a skąd stwierdzenie ze to ja zarejestrowalam sie jako Lula? Własnie pierwszy raz miałam okazję przeczytac ta wiadomość którą o to Pan zacytował. Jetsem zażenowana. To że w podobnym czasie ktos napisał coś pozytywnego o pana konkurencji to nie znaczy że może mnie Pan tak oskarżać.

bella, gdyby chodzilo o konkurencje, to link do samoreklamy w pierwszej wypowiedzi przez anne_p zostal by wyciety.

kurtuazyjnie link zostal pozostawiony, poniewaz ponad 2 lata temu nie bylo jeszcze na forum duzego problemu z samoreklama. Teraz, w miare jak forum uroslo i jest aktywne, to samoreklama jest nagminna i jest inaczej traktowana, jak wczesniej.

to, ze twoja pierwsza wypowiedz zostala pozostawiona (z wyedytowana nazwa), a nie natychmiast skasowana, swiadczy, ze jest na forum pole do wypowiadania sie, nawet, jesli odgrzalas watek sprzed 2 lat zawierajacym link do szkolen gowork i wkleilas samoreklame.

teraz tylko mozna obawiac sie, ze za kolejny rok czy dwa, znow podniesiesz ten watek do gory.

nie wierze w zbiegi okolicznosci, gdzie w przeciagu kilku minut od siebie, rejestruja sie nowi uzytkownicy forow dla masazystow i wypowiadaja sie na ten sam temat.

rowniez jestem zazenowany, ze gowork ucieka sie do takich socjotechnik, jak podszywanie sie pod swoich klientow, do promocji swej firmy. Niestety, na forach internetowych stalo sie to powszechne.

w ubieglym roku gowork zarejestrowalo sie tu na forum w przeciagu miesiaca pod dwoma uzytkownikami "malina570" i "aga7770 " i pisalo dokladnie dokladnie, jak ty, a czasami mylac swe role i wstawiajac oferte szkoleniowa gowork http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=384
 
     
Bella
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-14, 12:27   

bardzo milo czytać wszystkie Pana bardzo mądre wypowiedzi jednak proszę mi wierzyc ze nie do mnie powinne być one skierowane. Mnie nie obchodzi czy pan wierzy w zbiegi okoliczności czy też nie tylko to że zostałam oskarżona o jakąs manipulacje, której z mojej strony nie było. No ale cóż, nie zamierzam sie z nieczego wiecej tłumaczyc. Zreszą ta dyskusja jest jałowa i do niczego nie prowadzi z takim Pana podejściem.
Pozdrawiam i życze wielu sukcesów zawodowych oraz coraz to lepszych umiejętności "szpiegowskich" bo poki co srednio to Panu wychodzi.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-02-14, 15:25   

Bella napisał/a:
Moja kolezanka konczyla kurs masażu I i II stopnia w tralala [massagewarsaw - edycja samoreklamy]. ja moze nie znam sie na szkoleniach i kursach za to jednak czesto korzystam z uslug masażystów ze względów zdrowotnych. Wiem że zaczynała będąc totalnie zielona a teraz naprawde moze popisac sie wiedzą. wiadomo ze to nie jest to samo co po paru letnich studiach jednak bylam naprawdę zaskoczona. Jej masaż tez byl niczego sobie:) wiec chyba mogę polecic :p

Jaki już tak dobrze koleżanka nauczyła się masażu to jaki rodzaj masażu wykonała na tobie ?
 
     
Bella
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-14, 15:34   

Proszę Pana,
Był to zwykły masaż klasyczny. Tak jak pisałam wczesniej, ja żadnych kursów nie kończyłam i wiedzy ogromnej na temat masażu tez nie posiadam. Jednak nie mam juz 18 lat tylko trochę wiecej i na masaże chodzę często. Wiem że profesjonalny masażysta z 30 letnim doświadczeniem ma większą wiedzę i umiejętności niż jakikolwiek młody człowiek po kursie (jakimkolwiek). Wyraziłam swoje zdanie o danej firmie ponieważ tylko z nią miałam styczność (gdzie masowała mnie osoba świeżo po kursie). Mimo obaw bylam mile zaskoczona. i To tyle
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-02-14, 15:42   

Dziękuje za informacje. Może innym się przyda szukając kursów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB