Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Postanowiłem że chciałbym zostać masażystą. Jednak od czego
Autor Wiadomość
Dominik

Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-03-13, 20:43   Postanowiłem że chciałbym zostać masażystą. Jednak od czego

Witam wszystkich i proszę o poradę!!!
Postanowiłem że chciałbym zostać masażystą. Jednak od czego zacząć. Mam 24 lata (myślę że nie jest za późno jeśli są chęci i motywacja) ukończyłem jeden kierunek studiów jednak nie daje mi on satysfakcji ani spełnienia.
Przemyślałem co chciałbym robić i niesienie pomocy ludziom w jakikolwiek sposób to jest to jest właśnie to.
A masaż da mi poczucie satysfakcji i spełnienia.
Myślę żeby iść do jakiejś szkoły masażu jednak to dopiero bedzie możliwe od września. A ja juz pragne się uczyć.
Czy warto zacząć od kursu znalazłem taki w warszawie
http://www.medikon.com.pl/szkolenia.html
jest to podstawowy kurs masażu leczniczego plus różne metody terapeutyczne które można łączyć z masaże klasycznym.
Czy jednak czekać i zacząć od szkoły.
Macie może jakieś ciekawe propozycje dotyczace kursów lub szkól. Pochodze z Radomia więc kursy lub szkoły z Warszawy by mnie intresowały.
Z gory dziękuje za odpowiedzi!
 
 
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-13, 21:05   

Tak z ciekawości jaki kierunek studiów kończysz/ukończyłeś ?

Proponuje ci od września iść na 2 letnia studium masażu zaocznie czy też dziennie, potem dokształcać się rożnego rodzaju kursami masażu. Po 2 letniej szkole otrzymasz dyplom technika który umożliwia ci nawet prace w szpitalach.
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-13, 21:15   masaz warszawa

wiek nie ma znaczenia, moze tylko wiedza ciezej wchodzic - ale w masazu wazna jest osobowosc. Osobowosc dojrzala to pewnie 22-25 lata - przypuszczam, ze znaczna czesc robiacych technika masazyste zaraz po maturze, niezbyt przepada za swoim zawodem, gdy juz skonczy szkole (zreszta, tak jak w przypadku ciebie - jak sam napisales).

zacznij kursy juz teraz, bedziesz mial wyprzedzenie w nauce i bedziesz juz mogl wykonywac zabiegi.

W ubieglym roku jedna z duzych szkol masazu (umknela mi z pamieci ich nazwa) prowadzila kursy wakacyjne - mozliwe, ze beda je robic rowniez w tym roku.

kurs drugiego semestru i kursy doszkalajace w linku zapodanym przez ciebie, moga byc juz dla tych, ktorzy odbyli co najmniej semestr pierwszy - mozesz to wyjasnic ze szkola.

jest szkola masazu i kursy masazu w samym radomiu, lecz jesli ci nie pasuje, to oprocz warszawy, sprawdz Lodz i Kielce.
 
 
Dominik

Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-03-13, 21:19   

Kończyłem Komunikcje społeczną specjalizacja promocja i reklama.
Jednak to nie to.

Czy aby zostać masażysta trzeba mieć jakieś szczególne predyspozycje?
Czy chęci i motywacja wystarczą.

Chciałbym iść teraz na kurs i po nim np. juz zacząc wizyty w domu u klienta, a jednoczesnie kończyć szkołe i dalsze kursy, czy jednak po takim kursie nie bede miał nadal zielonego pojecia o masażu. I z klientami będzie cięzko bez szkoły.

W Szkole którą podałem w linku I semestr zaczyna się 29.03.2008 więc za dwa tygodnie. Jeszce zdaze się zapisać.

Czy sa perspektywy że ten zawód będzie sie rozwijał w przyszłości i bedzie coraz większe zapotrzebowanie.

I czy faktycznie meżczyźni mają ciężej bo klienci wolą kobiety.
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-13, 21:30   

Dominik napisał/a:
Kończyłem Komunikcje społeczną specjalizacja promocja i reklama.
Jednak to nie to.

Fajna specjalizacja :)

Dominik napisał/a:
Czy aby zostać masażysta trzeba mieć jakieś szczególne predyspozycje?
Czy chęci i motywacja wystarczą.

To i to :)

Dominik napisał/a:
Chciałbym iść teraz na kurs i po nim np. juz zacząc wizyty w domu u klienta, a jednoczesnie kończyć szkołe i dalsze kursy, czy jednak po takim kursie nie bede miał nadal zielonego pojecia o masażu. I z klientami będzie cięzko bez szkoły.

Może faktycznie zacznij od kursu a potem zobaczysz czy sie w tym odnajdziesz. Bo komunikacje z pacjentem powinnieneś już umieć ze studiów :)
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-13, 21:32   masaz warszawa

szkoly wymagaja swiadectwa zdrowia, czasami moze byc sprawdzian z podstawowej wiedzy czy sprawdzian zdolnosci manualnych.

po kursie 100h bedziesz mial jakies pojecie - oczywiscie, ze na poczatku bedzie ci ciezko z klientami, ale w miare postepow w dalszej nauce, powoli wyrobisz sobie marke.

jesli pracujesz juz zawodowo, nie rzucaj jej, dopoki nie bedziesz w stanie utrzymac sie kiedys juz tylko z masowania.
 
 
Dominik

Dołączył: 13 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-03-13, 21:45   

Dzięki za odpowiedzi!!! Chyba sie zdecyduje najpierw na kurs, a dalej zobaczymy jak sie sprawy potoczą.
Pozdrawiam
 
 
Marcin Baran


Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 25
Wysłany: 2008-03-26, 18:26   

Polecam szkołę BIOSTUDIO :)
 
 
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-03-28, 13:23   masaz warszawa

dlaczego?

tania?
dobra?
ladna?
przyjemna?
oryginalna?
dobry sprzet?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB