Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masaż twarzy pędzelkami zmysłowa przyjemność
Autor Wiadomość
ashley 


Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 56
Wysłany: 2010-11-08, 12:03   Masaż twarzy pędzelkami zmysłowa przyjemność

Masaż twarzy, to cenny zabieg podtrzymujący dobrą kondycję jej skóry. Zapobiega on utracie jędrności oraz powstawaniu nowych zmarszczek. Oprócz relaksacyjnych walorów zabieg taki poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu skóra staje się jędrna i młodsza w wyglądzie. Dodatkowo szybciej oczyszcza się z toksyn oraz reguluje procesy samoregulacji. Masaż pozytywnie wpływa również na usuwanie nadmiaru wody i tym samym przyczynia się do zmniejszenia opuchlizny na twarzy.

Masaż twarzy pędzelkami jest zazwyczaj wykonywany jako urozmaicenie innych procedur kosmetycznych. Stosowany jest na przykład jako relaks po nieprzyjemnym zabiegu mechanicznego oczyszczania skóry. Podczas terapii używane są wyłącznie pędzelki z naturalnego włosia. Bardzo ważnym elementem zabiegu jest włączenie muzyki, w rytmie której wykonywane są ruchy pędzelkami.

Ta stosunkowo prosta procedura przynosi efekty w postaci:
- przywrócenia naturalnej równowagi skórze,
- nawilżenia skóry,
- uelastycznienia skóry,
- łagodzenia podrażnień skóry.
Dodatkowymi atutami masażu jest jego wpływ na wyciszenie całego organizmu oraz wprowadzenie osoby poddawanej zabiegowi w stan głębokiego odprężenia. Podczas zabiegu stosowane są sera oraz naturalne olejki, które dodatkowo odżywiają skórę. Po procedurze staje się ona wyraźnie gładsza oraz rozjaśniona. Jest ona aksamitna w dotyku i przez jakiś czas pięknie pachnie.

Masaż twarzy pędzelkami spełnia również funkcje refleksologii, gdyż pobudza na twarzy istotne punkty. Intensywny a zarazem bardzo delikatny dotyk włosków sprawia, że mięśnie rozluźniają się. Rytuał masażu pędzelkami można wykonywać na twarzy, szyi i dekolcie. Jest on najczęściej wykonywany w połączeniu z innymi zabiegami np. z mikrodermabrazją, peelingami chemicznymi, czy też namulanym oczyszczaniem porów skóry.

Orientacyjny koszt zabiegu: 50 PLN.

Źródło : http://www.czasnazmiane.p...rzyjemnosc.html
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-08, 13:49   kurs masaz tajski

relaks, muzykoterapia, drenaz limfatyczny, refleksologia, kosmetyka - wszystko w jednym zabiegu.

osobiscie nie przepadam za masazem twarzy, jesli juz, to silny. Raz mialem zabieg od kolezanki, ktora trenowala na mnie i mnie laskotal/denerwowal, ale jej klientki zaklinaly sie na ten masaz (kolezanka byla bardzo zajeta w piatkowe wieczory, kiedy klientki przygotowywaly sie na wyjscie na miasto).

wole masaz czesci ciala, gdzie mam napiecie i bolesny problem (rece, bark, biodro)
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2010-11-08, 14:23   

Kobiety maja chyba delikatniejsza skore na twarzy i moze dlatego...Mi tez nie podoba sie masaz twarzy bo nic kompletnie nie czuje...Ale kobiety lubia jednak...Ja czesto masuje twarz po porazeniue nerwu twarzowego to tez pacjenci bez rewelacji go odbieraja, ale jesli chodzi o kosmetyke to masaz ma dobre dzialanie na twarz zwlaszcza z jakimis kremami, srodkami itp
 
     
ashley 


Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 56
Wysłany: 2010-11-08, 20:36   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
relaks, muzykoterapia, drenaz limfatyczny, refleksologia, kosmetyka - wszystko w jednym zabiegu.

osobiscie nie przepadam za masazem twarzy, jesli juz, to silny. Raz mialem zabieg od kolezanki, ktora trenowala na mnie i mnie laskotal/denerwowal, ale jej klientki zaklinaly sie na ten masaz (kolezanka byla bardzo zajeta w piatkowe wieczory, kiedy klientki przygotowywaly sie na wyjscie na miasto).

wole masaz czesci ciala, gdzie mam napiecie i bolesny problem (rece, bark, biodro)


Masaż plecków przy użyciu pędzli , nie chciałbyś skorzystać
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-08, 20:42   Re: kurs masaz tajski

[quote="ashley"]
massagewarsaw napisał/a:


Masaż plecków przy użyciu pędzli , nie chciałbyś skorzystać


nie, bo nie relaks, muzykoterapia, drenaz limfatyczny, refleksologia, kosmetyka sa mi potrzebne, ale masaz rak, barkow i biodra
 
     
ashley 


Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 56
Wysłany: 2010-11-08, 20:52   Re: kurs masaz tajski

[quote="massagewarsaw"]
ashley napisał/a:
massagewarsaw napisał/a:


Masaż plecków przy użyciu pędzli , nie chciałbyś skorzystać


nie, bo nie relaks, muzykoterapia, drenaz limfatyczny, refleksologia, kosmetyka sa mi potrzebne, ale masaz rak, barkow i biodra



Rozumiem massagewarsaw :) :wink: Ja to bym chciała masaż plecków z użyciem oleju kokosowego ah :D
 
     
pisseli 

Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-11-13, 23:40   

Masaż twarzy pędzelkami bardzo mnie łaskocze i wcale nie relaksuje.
Wolę już ten klasyczny twarzy.
Ale jeżeli ktoś nie jest wrażliwy na łaskotki.... :mrgreen:
to może być zadowolony po nim.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-26, 14:31   kurs masaz tajski

co warto robic obok/zamiast masazu twarzy, to rozluznienie stawu zuchwowego - wiele osob wspolczesnie ma napiete miesnie zuchwy wskutek przewleklego stresu, rozladowanie tego napiecia objawia sie zgrzytaniem zembami w nocy.

za zuchwe zabieram sie juz w pierszych minutach zabiegu, niezaleznie od glownego celu zabiegu, bo jest on (generalnie) uspokajajacy i dobry na wylaczenie klienta z pogoni mysli zaraz po wskoczeniu na stol.

zaraz przed masazem twarzy/zuchwy, mozna spytac klienta o pozwolenie, jako ostrzezenie, ze za chwile tam bedziemy, a rowniez poniewaz czasami klienci nie chca tego (np maja makijaz).

przy okazji twarzy, zuchwy, dobrze jest spedzic kilka minut na skroniach, ale delikatnie, bo nie kazdy lubi tu nacisk
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB