Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Salon masażu i hammam marokański Warszawa - Arganica
Autor Wiadomość
andziabeza 

Wiek: 49
Dołączyła: 08 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-03-08, 22:08   Salon masażu i hammam marokański Warszawa - Arganica

Hej wszystkim,

Uczęszczam na zajęcia do Gymnasionu na Al. St. Zjednoczonych no i wchodząc tam dzisiaj dowiedziałam się ze dosłownie obok (jest nawet bezpośrednie wejście z fitnessu) powstaje salon masażu. Rozmawiałam nawet z właścicielem (swoją drogą fajny facet ) i dowiedziałam się że będzie tam hammam marokański (brzmi fajnie) czyli łaźnia parowa z pillinigiem. Głownie interesuje mnie masaż ale ta łaźnia brzmi zachęcająco. Sam masaż podobno będzie wykonywany również przez jakiegoś niezłego masażyste z Olsztyna - Wysocki - ponoć gość ma w Polsce dobrą renomę i jeżdżą do niego znane osoby z całej Polski. Musi byc na prawde niezły skoro im się chce :)
Otwarcie chyba w kwietniu. Napiszę co i jak jak już mnie wymasują
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-08, 22:32   kurs masaz tajski

naprawde tam nie pracujesz? ot tak piszesz o gabinecie, ktory jeszcze nie istnieje i zapodajesz nazwisko masazysty z miasta odleglego o kilkaset km?
  
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-03-08, 22:33   

haha nie ma jak to krypto reklama :D
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-07-19, 16:32   kurs masaz tajski

ani widu, ani slychu od marca, wiec chyba para w gwizek.

jest hammam w dwu warszawskich hotelach sofitel i hilton, ale nie na kieszen przecietnego zjadacza chleba.

natomiast kolega (turek) planuje otworzyc cos takiego na ochocie - na razie konczy kursy roznych masazy, stara sie o dotacje etc.

Ma niedzwiedzia lape - pracowal na niezmechanizowanych lodziach rybackich podnoszac recznie 100kg kotwice. Dostac sie w jego rece, to jak w imadle - choc oczywiscie ma wyczucie w masazu i zdolnosci.

Ponoc oryginalnie ten masaz jest silowy, dla dobrze umiesnionych mezczyzn.
 
     
bravo110

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-07-20, 18:13   

Zależy co rozumiesz pod pojeciem hammam marokański - bo jesli tylko łaźnie parowa (ktorych w warszawie jest calkiem sporo) to nie o to chodzi.
Hammam marokański to zabieg na czarnym mydle i oleju arganowym (mysle ze ciezko ci bedzie znalezc zabiegi z olejem arganowym nie tylko w Warszawie ale i w Polsce) i oryginalnie nie ma nic wspolnego z masazem.
Zanim kolega turek (hammam marokański) po kursie nabierze doświadczenia może upłynąć trochę czasu jak i z dotacjami leciutko mu się zejdzie - acz zycze powodzenia.

... i dla jasnosci jestem masazystą pracujacym tym lokalu o ktorym mowa

[edytowanie - link usuniety]
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-07-20, 18:41   kurs masaz tajski

bravo110 napisał/a:
Zależy co rozumiesz pod pojeciem hammam marokański - bo jesli tylko łaźnie parowa (ktorych w warszawie jest calkiem sporo) to nie o to chodzi.
Hammam marokański to zabieg na czarnym mydle i oleju arganowym (mysle ze ciezko ci bedzie znalezc zabiegi z olejem arganowym nie tylko w Warszawie ale i w Polsce) i oryginalnie nie ma nic wspolnego z masazem.
Zanim kolega turek (hammam marokański) po kursie nabierze doświadczenia może upłynąć trochę czasu jak i z dotacjami leciutko mu się zejdzie - acz zycze powodzenia.

... i dla jasnosci jestem masazystą pracujacym tym lokalu o ktorym mowa

nie mam zielonego pojecia o hamamie marokanskim, o tym pisze andzia/wlasciciel tego spa.

oczywiscie, ze turek nie bedzie robil hamamu marokanskiego, bedzie robil hamam turecki, hamam turecki ma cos wspolnego z masazem/jest rodzajem masazu - tylko zamiast oliwki uzywa sie piany mydlanej. A olejek arganowy jest dobry i uzywany w wielu spa - papuga, jelenia stuga, bialy kamien, grand hotelu w czestochowie, farmonie, oceanie urody, willa rossie i wielu innych, pomniejszych.

Pan Wysocki z Olsztyna?
 
     
bravo110

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-07-22, 09:56   

Czesc,

Tak, pan Jacek Wysocki.

Pozdrawiam,
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-07-22, 09:58   kurs masaz tajski

milo uslyszec.

jak idzie masaz w arganice? jakie rodzaje robisz?

czy robisz tez hammam?
 
     
bravo110

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-07-23, 11:25   

Właściciele ( a szczególnie p. wysocki) kłada bardzo duży nacisk na solidny masaż.
Jest nas aktualnie 3 i dostajemy niezły "wycisk". Ogólnie klient nie ma prawa wyjść wygłaskany - no chyba że zechce. Sorry że tak trochę reklamuję, ale pracowałem juz w kilku prestiżowych miejscach w stolicy i z całą uczciwością powiem, że o naprawdę solidny masaż jest ciężko (cała otoczka Spa na wysokim poziomie, ale masaże sa traktowane trochę po masoszemu). Poza tym taki mam zawód i z tego żyję, więc proszę o zrozumienie.
Tu jest trochę odwrotnie tzn. masaże są nr 1, a zabiegi spa są drugoplanowe.
Tak, "hammamy" też robimy. Jest trochę gorąco, szczególnie jak się potem robi masaż, ale jest to też dobry moment na rozmowę o dolegliwościach klientów.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-07-26, 12:20   kurs masaz tajski

zgadzam sie z masazami w spa, czesto ograniczaja sie do kosmetycznych, bo wtedy przy okazji jest sprzedaz kosmetykow do domu.

do hamam chodza glownie mezczyzni wymagajacy silnych zabiegow, po zabiegach wodnych/parowych. Wydaje sie dobra strategia wlasciciela odroznianie od innych gabinetow masazu i spa, a poniewaz ceny sa nizsze niz w hotelach, to mozecie miec pelne rece roboty
 
     
bravo110

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-07-26, 14:11   

U nas z hammamu korzystają głównie kobiety, przede wszystkim ze względu na bardzo efektywny peeling na czarnym mydle. Powiedziałbym że 80% zabiegów w hammamie to kobiety.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-07-26, 14:18   kurs masaz tajski

bardzo jestem zaskoczony taka statystyka - przypuszczalem, ze proporcje sa odwrotne (80% mezczyzni).

i co, kobiety chca taki bardzo silny masaz, o ktorym pisales?
 
     
bravo110

Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-07-27, 10:20   

Zdecydowanie tak - acz z ta siłą bym nie przesadzał - wszystko jest dostosowane do tego co się z plecami dzieje i do wymagan i odczuc klienta podczas zabiegu. Natomiast zdecydowana większość naszych klientek jest pod wrażeniem odczuc jakby to powiedzieć - "pomasażowych". One po prostu mają świadomośc, że masaż się faktycznie odbył.

To jest to o czym wcześniej pisałem. Wygłaskac czy też pomiziac może je partner w domu, a wiem że takie głaskanie trwa z reguły 3 min i rece bola.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB