Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja na temat forum
Autor Wiadomość
Marcin Baran


Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 25
Wysłany: 2008-03-30, 22:08   

muszę powiedzieć że aktywne linki naprawdę ułatwiają życie
tutaj na forum jest to naprawdę bardzo dobrze prowadzone
i na wszystkie uwagi i sugestie jest szybka i konkretna odpowiedź :)

Każda uwaga jest cenna, która pozwoli na lepszą obsługę forum :)
 
 
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-31, 20:29   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
a moze tez by dalo rade, w jakiejs przyszlosci, utworzyc link z nazwy uzytkownika do jego profilu - na razie nie ma tam aktywnego linku, ale gdy sie najedzie strzalka na imie, to zmienia sie ona w reke (tak, jakby istnial tam aktywny link).

podobnie mozna by zrobic w spisie uzytkownikow http://www.forum.e-masaz.pl/memberlist.php

takie aktywne linki ulatwiaja poruszanie sie po forum

Postaramy się jak znajdziemy wolny czas żeby przestudiować programowanie php hehe :) . Narazie mam nadzieje że jest ok. W pierszej kolejności profile rozbudujemy. :oops:
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-06-28, 09:58   

Witam

Mam pytanie czy doszły do was e-maile z informacją o konkursie letnim ?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-06-28, 10:16   masaz warszawa

x2
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-06-28, 11:13   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
x2

ok dzieki za informacje :wink:
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-06-30, 20:30   

Doszedł nowy mod zmieniający tokena(cyfry) podczas rejstracji powinno być już teraz 100% zabezpieczenie przed spamem. :wink:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-07-04, 18:14   masaz warszawa

zeby tylko nie wylac dziecka z kompiela - od niedzieli nie ma nowych uzytkownikow, co jest zaskakujace. Mozliwe, ze maja problemy z rejestracja (tak, jak ja mialem). Moze wyrazniej podkresl, ze jesli maja problemy z rejestracja, to zeby zwracali sie do ciebie o aktywacje reczna.

ja mam notorycznie problemy przy wpisywaniu tokenow - zamiast pisac do admina, ide sobie gdzies indziej.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-07-05, 12:06   

Wydaje mi sie ze problemem jest szybka rejestracja, która przenosi do normalnej rejestracji. Ponieważ tam trzeba podać e-maila w dwóch osobnych kratkach. To jest zabezpieczenie przez robotami spamujacymi. Albo wyłączę szybko rejestracje albo wyłączę ten mod dzielący pole w e-mailu. Bo i tak jest juz mod który zmienia tokena przy wpisywaniu cyfr :) Mam nadzieje ze zrozumiala napisalem :lol:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-07-05, 12:41   masaz warszawa

jest mylace dla rejestrujacego sie przeniesienie z szybkiej do wlasciwej formy - ta pierwsza po prostu nie jest potrzebna.

wielu uzywa autofill (samowypelniacza form) i on niestety wstawia pelny adres mailowy, zamiast tylko czesci maila - moze to byc problem, jesli instrukcja jest po angielsku albo ktos nie czyta instrukcji.

roboty to bardzo czesto chinczycy, hindusi czy rosjanie, ktorzy zgaduja jak wypelnic rubryki. Jesli by zadac pytanie po polsku, np stolica, to mieli by problem z rejestracja.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-07-06, 10:09   

Problemu juz ze spamem nie ma. Lecze teraz o 2 za duzo jest zabezpieczen jedna trzeba wylaczyc. :wink: Naprawi sie i bedzie ok.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-07-18, 16:38   masaz warszawa

swego czasu na stronie glownej portalu wyswietlaly sie najnowsze tematy z forum - teraz wydaje sie, ze tematy przyklejone nie laduja juz na portalu. Nie jest to bardzo wazne, bo i tak tematy te maja duzo wejsc, ale tez sa to z reguly ciekawe tematy, ktore moga przyciagnac do dyskusji. Pisze tak na wszelki wypadek, bo prawdopodobnie jest to mankament programu forum.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-07-19, 12:02   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
swego czasu na stronie glownej portalu wyswietlaly sie najnowsze tematy z forum - teraz wydaje sie, ze tematy przyklejone nie laduja juz na portalu. Nie jest to bardzo wazne, bo i tak tematy te maja duzo wejsc, ale tez sa to z reguly ciekawe tematy, ktore moga przyciagnac do dyskusji. Pisze tak na wszelki wypadek, bo prawdopodobnie jest to mankament programu forum.

Niestety to od forum zależy! Nowe forum i trochę inaczej to działa. Wiem tez mnie to denerwuje powinny ciągłe się przewijać nowe tematy. Po pracujemy nad tym jeszcze :wink:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-07-22, 13:51   masaz warszawa

powazny problem z dostepem do forum, udalo mi sie tu dotrzec tylko przez link z portalu - pozostale adresy na forum nie laduja sie.

wyskakuje mi

Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ',' or ';' in /home.9/e/m/a/emasaz/www/forum/index.php on line 69
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-07-22, 16:14   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
powazny problem z dostepem do forum, udalo mi sie tu dotrzec tylko przez link z portalu - pozostale adresy na forum nie laduja sie.

wyskakuje mi

Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ',' or ';' in /home.9/e/m/a/emasaz/www/forum/index.php on line 69


Wiem wiem, już opanowane. :wink:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-08-17, 21:47   masaz warszawa

teraz tematy forum wogole nie wyswietlaja sie na stronie glownej - po prostu pusta ramka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB