Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Stół do masażu
Autor Wiadomość
Łentu 

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Opole
Wysłany: 2010-01-22, 15:35   

Witam! Dopiero zaczynam masowanie i chciałbym zająć się wizytami domowymi, nie mam na razie (na razie) zbyt dużo środków na kupno dobrego stołu, a na allegro.pl znalazłem taki stół http://www.allegro.pl/show_item.php?item=894353569 . Mógłby mi ktoś na temat tego stołu powiedzieć?
 
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-22, 16:21   kurs masaz tajski

nie ma wagi.

ostatnio byla dyskusja o stolach na allegro http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=842
 
     
Medivers_pl 
Masażery


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 28
Wysłany: 2010-01-25, 14:25   

Ze swojego doświadczenia mogę powiedziec,że wystrzegalbym się kupna sprzętu do masażu na allegro. Zdania na ten temat są podzielone,ale mino wszystko inwestujesz w to trochę pieniędzy,a szkoda zostac od razu oszukanym.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-26, 00:12   kurs masaz tajski

za to mozna trafic okazje za ulamek ceny sklepowej - po prostu trzeba patrzec na historie sprzedajacego, opinie od kupujacych i starac sie o oplate przy odbiorze, za zaliczeniem
 
     
sanka 

Wiek: 34
Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 6
  Wysłany: 2010-01-26, 11:35   Jaki kolor stołu do masażu?

Witam! Mam pytanie odnośnie koloru stołu do masażu. Jak wiadomo każdy kolor inaczej wpływa na nasz nastrój, dlatego zastanawiam się jaki kolor powinien mieć stół do masażu, aby pacjenci czuli się na nim dobrze. Proszę o odpowiedź osoby, które mają już jakieś doświadczenie w masowaniu i wiedzą na jaki kolor ludzie lepiej reagują. Lepszy jakiś jasny np. beżowy czy może lepiej ciemniejszy np. niebieski lub czarny.
Z góry dziękuję za odpowiedź :wink:
pozdrawiam :wink:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-26, 12:17   kurs masaz tajski

wedlug mnie zupelnie drugorzedne, wobec samej konstrukcji stolu i ceny, bo i tak stol powinien byc przykryty przescieradlem dla higieny i komfortu. Czasami tylko w czasie pracy przescieradlo moze sie obsunac, ale wtedy wazniejszy jest faktura przy dotyku, niz kolor (niektore wykladziny sa delikatne i cieple przy dotyku, inne zimne i mniej przyjemne).

tylko przy masazach dojazdowych klient moze widziec kolor stolu przez kilkanascie sekund, gdy go rozkladasz i skladasz, wiec wszystko jest w twoich wlasnych upodobaniach.

mam stol purpurowy (kupilem, bo tylko taki kolor byl) i go lubie, bo jest cieply i wesoly. Mialem tez fioletowy, pastelowy, rowniez go lubilem za te same walory.

czarny jest bardzo chlodny, oficjalny. Bialy zbyt medyczny i nie jest praktyczny, bo widac plamy z oleju, zadrapania i zabrudzenia.

klient generalnie widzi nogi stolu - drewniane sa bardziej estetyczne, metalowe troche mniej dekaracyjnie (za to sa bardziej funkcjonalne).
 
     
sanka 

Wiek: 34
Dołączyła: 26 Sty 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-01-28, 17:09   

Dziękuję za odpowiedź, już włączyłam sobie powiadomienia :wink:
 
     
gozmus 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 2010-02-18, 00:32   Jakie łóżko kupić???

Witam Wszytskich i Pozdrawiam gorąco w tak śnieżną zimę :)

Chciałbym aby doświadczeni odpowiedzieli mi na 2 pytania :)

1. czy lozko drewniane czy metalowe bardziej skrzypi?

2. Podejmuje probe kupna pierwszego lozka przenosnego do wizyt domowych.

Moim pierwszym podejsciem bylo Habys Medmal ok 1200(6 nog) + torba, walek jakies
1400 wyjdzie.

Jednak po rozeznaniu znalazlem polskiego producenta firma OMNES - lozko Tytan Plus
(4 nogi ) + do tego torba, walek zmieszcze sie w 1000. Przemawia do mnie to 400zł plus
uslugi gwrancyjne i po gwrancyjne Omnesa - koszty przesylki pokrywaja oni i jest pelen
serwis gdzie Habys nic o serwisie nie pisze, byc moze jest tak trwaly ze nie musi.

CO MYSLICIE O LOZKACH OMNES??? WIEM ZE HABYS JEST SPRAWDZONY, ALE WIERZE W NASZYCH POLSKICH KONSTRUKTOROW I BYLBYM W STANIE IM ZAUFAC :)

MAM WLASNIE DYLEMAT NA CO POSATWIC :/ POMOZCIE !!! POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODPOWIEDZ:)
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-02-18, 00:46   kurs masaz tajski

bierz raczej metalowy (najlepiej duraluminiowy), mniej mankamentow i latwiej zreperowac, jesli cos sie sknoci (wlacznie ze skrzypieniem). Drewno jest mniej przewidywalne i trudniej samemu naprawic.

jesli do wizyt domowych, to kupuj jak najlszejsze, nie koniecznie bierz dodatki, bo wszystko bedzie ciezkie. Stol z 4 nogami bedzie z reguly zlejszy od 6 czy 8 noznego.
 
     
gozmus 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: 2010-02-18, 07:40   Wielkie dzięki

Dzięki Warszawiak za szybką odpowiedz :) Pozostane w takim razie przy metalowym. A co myslisz o tym łóżku ???

http://www.omnes.pl/oferta/ultimotytanplus/

Chciałbym doplacic do szerokości 73 cm i mysle o dodatkowej grubowsci pianki. Wiec chyba poinien byc wypas hehe
Waga ok 15 kg. Chociaż na brak sił to ja nie narzekam :) Ten stół ma tą dziure w stole co mnie tez cieszy. Jedynie co to kolor torby troche do mnie nie przemawia:/ Z tego co widze jest solidnie wykonany i moze konkurowac z habysem chyba??? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-02-18, 09:01   kurs masaz tajski

dodatkowa szerokosc jest dobra, szczegolnie, jesli w przyszlosci mialby to byc stol stacjonarny, w gabinecie - ale wtedy nie bierz podlokietnikow.

4cm pianki w stolach przenosnych zupelnosci wystarczy - wiecej to stol staje sie ciezki w manewrowaniu w transporcie, trudniej zapakowac w pokrowiec etc. Nawet 1 czy 2cm dobrej pianki wystarcza.

staraj sie zawsze jak najlszejszy - jesli bedziesz musial kilka razy w tygodniu wniesc stol na 10-te pietro, bo winda zepsuta, to ci sie odechce stolu.
 
     
gozmus 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-02-18, 09:43   

OK. Wielkie dzięki. Mam nadzieje ze to nie moj ostani wpis tutaj. Pozdrawiam
 
 
     
Medivers_pl 
Masażery


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 28
Wysłany: 2010-02-18, 22:35   

Jeśli chodzi o piankę to w zupełności sie zgadzam. Wg mnie już powyzej 3cm stół robi sie cieżki,najbardziej optymalne jest 1cm dobrej i solidnej pianki.
 
     
Sebastian89

Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-02-23, 12:15   

Witam, tez zamowiłem bodyfit model 2, waga 13 kilo, tez nie mało ale tez nie duzo ;) . Wykonanie wydaje sie dobre, nic nie skrzypi nie trzeszczy, duzo dodatków tj podkokietnik przedni i boczne. Cena w sklepie 459 ;)
 
     
masazysta20

Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-03-31, 07:54   Re: Stół do masażu

Witam:) Szukam jakiegoś niedrogiego a dobrego stołu do masażu. Może ktoś mi pomóc w wyborze? :) Ponieważ dopiero to będzie mój pierwszy stół i nie bardzo wiem jaki byłby dobry...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB