Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Fotele z masażem
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-09-12, 15:23   Fotele z masażem

Opinie na temat foteli masujących

Zapraszamy do sklepu poświęconemu fotelom z masażem: Fotele masujące
 
     
Linki sponsorowane
Alf_Q
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-07, 14:53   Fotele do masażu - lubuskie - Nowa Sól.

Co o nich sądzicie, czy preferujecie jakiś model? Gdzie można je dostać w Nowej Soli?
Ja znalazłem tylko jeden sklep, który je tutaj oferuje na Piłsudskiego 18, czy ktoś zna jakieś inne w okolicy?
A co sądzicie o ich cenach?

Proszę o odpowiedź i komentarze.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-07, 15:17   http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa kursy

jest to reklama foteli, ktore sam sprzedajesz - uczciwiej jest napisac tak od razu, niz podawac sie tylko za klienta.
  
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-10-07, 15:28   

Witam

Proszę o kontakt w sprawie zniżek dla forumowiczów ze względu na umieszczenie ogłoszenia państwa produktów na forum. Jeśli nie będzie kontaktu ogłoszenie poleci w kosmos.

Pozdrawiam
 
     
pisseli 

Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-11-17, 18:58   

Szukałam na forum o fotelach z masażem i matach z masażem.
nie znalazłam.
Ciekawa jestem jak jest opinia o nich.
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2010-11-17, 19:39   

lipa na maxa... 90% pacjentow w moim NZOZ nie jest z nich zadowolona
 
     
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-11-17, 22:59   

z mat masujących to ja trafiałem na zadowolonych z pacjentów z takich z wibracjami i rozgrzewaniem, czyli praktycznie to samo co koc elektryczny tyle że dodatkowo ma delikatne wibracje, cudów to nie robi ale relaksuje no i wiaodmo ciepło rozluźnia mięśnie takie maty można kupić za stosunkowe nieduże pieniądze ok 150-200zł, droższe z systemami kuracji, programami to raczej gadżety i próba zbicia interesu,
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-17, 23:12   kurs masaz tajski

z fotelami/matami jest taki problem, ze latwo mozna "przedobrzyc".

W sklepie agd siadlem na macie shiatsu nakladanej na fotel (mozna wyprobowac bezplatnie rozne modele), podczas gdy zona pozerala wzrokiem gadzety, a ja gapilem sie w kilkudziesieciocalowe plazmowki przed moim nosem.

Nie wiem, ile to trwalo, moze 20-30 minut. Nastepnego dnia nie moglem ruszac prawa reka i bolala mnie ona przez ponad miesiac, nawet przy malym wysilku (do tej pory cos mi siedzi w okolicach lopatki).

od fizjo zlyszalem, ze trafiaja wielu pacjentow po masazerach, szczegolnie z problemami z szyja.
 
     
pisseli 

Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-11-18, 08:21   

Tak też myślałam.
Mama kupiła sobie matę.Dla mnie to było wyrzucenie pieniędzy w błoto.Tak jak wspomniano wyżej wibruje (czy podgrzewa nie pamiętam) i jest kilka programów .Mama twierdzi ,że lepiej się czuje(ale autosugestia czyni cuda).Mialam też okazję siedzieć na fotelu wibrującym.
Muszę stwierdzić ,że wcale mnie to nie relaksowało.Szum i drgania przeszkadzały mi.
Ostatnio koleżanka zastanawiała się z rodziną wziąć na raty fotel wart ponad 10 tys.
Chodziła na takie ,,seanse"przez dwa tygodnie.Dostała siniaków i robiło jej się niedobrze po tych masujących zabiegach.Mówiono jej ,że tak może odczuwać na początku.

Dziękuję za odpowiedź .
pozdrawiam
 
     
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-11-18, 18:02   

o dżizas 10 tysięcy można spożytkować na naprawdę skuteczne terapie, masaże a nawet osobistego trenera, dietetyka itd. zadziwia mnie też często taki fenonem że ludzie się zadłużają się biorą kredyty itd. żeby kupować gadżety, no cóż siła reklamy :twisted:
 
     
me 
me

Wiek: 113
Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 39
Wysłany: 2010-11-18, 22:17   

u mnie pacjenci również nie zachwalali foteli. Mówili, że strata czasu i pieniędzy... z resztą taką sumę można spożytkować w dużo lepszy sposób i przy okazji korzystniejszy dla pacjenta. Te fotele są dobre raczej w formie relaksu...nic poza tym.
 
     
pisseli 

Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-11-19, 12:57   

Dość drogi gadżet. :mrgreen:
Te pieniądze można spożytkować dużo lepiej i z lepszym rezultatem.
No cóż mojej mamy nie przekonam i nie zamierzam tego robić.Jak z tym jest szczęśliwa i zadowolona i nic złego się nie dzieje (na gorzej) a nawet twierdzi ,że pomaga...

dziękuję za opinie :mrgreen:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-19, 13:05   kurs masaz tajski

mata w domu jest OK, niewiele kosztuje (mozna kupic z drugiej reki na allegro za ulamek ceny sklepowej - wielu sie nia nudzi po jakims czasie uzywania), byle tylko nie przedobrzyc z czasem.

fotel dobry jest na lotnisku, w centrum handlowym czy w poczekalni przychodni/szpitala, gdzie za niska oplata mozna byc pomasowanym przez pare minut - czyli jest inwestycja. Natomiast do domu to poroniony pomysk, bo nie bedzie uzywany systematycznie. Rowniez fotele mozna trafic na allegro, bo po prostu zabieraja miejsce w domu i sie kurza.
 
     
mędrek 

Wiek: 34
Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-12-28, 19:22   kurs masaz tajski

Witam

Na gwiazdkę rodzicielka moja otrzymała www urządzenie. Nie dałem rady znaleźć interesujących mnie informacji ani w internecie ani w instrukcji, prosiłbym bardzo o opinie na temat tego ustrojstwa o raz odpowiedź na kilka pytań: (dodam że jest po ataku rwy kulszowej)

-na jakie partie ciała można stosować ową poduszkę?
-czy można przesadzić z użyciem?
-czy regularność w stosowaniu ma znaczenie?
-co powinienem wiedzieć, a raczej na co powinienem uważać przy użyciu?

Pozdrawiam Serdecznie

[massagewarsaw - link kryptoreklamy usuniety]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB