Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Informacje ogólne
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-04, 13:10   masaz tajski kurs

nie mam pojecia o plejadzie, bo nic nie pisza kto prowadzi poszczegolne kursy (zreszta tak jest, niestety, z wieloma innymi kursami, prowadzonymi w szkolach zajmujacych sie wszystkim, od ksiegowosci do wikliniarstwa).

jak ci pisalem wczesniej, zawsze pytaj "kiedy, gdzie, u kogo i ile godzin uczyla sie terapii ktora wyklada" i jakie maja doswiadczenie w nauczaniu (te kursy w pledzie to "nowosc" wiec moga byc i "nowi" nauczyciele) - jesli nie potrafia dac ci dokladnej odpowiedzi, to omijaj.

czytaj uwaznie opis kursu, jesli opis jest ogolny, amatorski, jednozdaniowy (przy okazji zwroc uwage na stylistyke i ortografie), to taki bedzie i nauczyciel.

oczywiscie, jesli chcesz robic 5 "modnych" kursow, bo sa przy okazji "tanie", to ten pakiet jest dla ciebie - przynajmniej jest dluzszy niz w akademii (choc te "20 godzin" to raczej lekcyjne, niz zegarowe)
 
     
Linki sponsorowane
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2009-09-04, 15:06   

Ten ośrodek akurat znam i wiem, że te kursy są adresowane głownie do techników masażu (i słuchaczy II roku) oraz dyplomowanych kosmetyczek. A prowadzi je dobrze przygotowany nauczyciel studium zawodowego masażu (nie jestem upoważniony do podania bliższych danych), ze studiami podyplomowymi z odnowy biologicznej i ukończonymi różnymi kursami specjalistycznymi.
 
     
ashley 


Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 56
Wysłany: 2009-09-04, 17:43   

dino100 napisał/a:
Ten ośrodek akurat znam i wiem, że te kursy są adresowane głownie do techników masażu (i słuchaczy II roku) oraz dyplomowanych kosmetyczek. A prowadzi je dobrze przygotowany nauczyciel studium zawodowego masażu (nie jestem upoważniony do podania bliższych danych), ze studiami podyplomowymi z odnowy biologicznej i ukończonymi różnymi kursami specjalistycznymi.








Dzięki ,nie sztuką jest wyrzucić pieniądze szukam czegoś sprawdzonego ciekawe jak certyfikat wygląda nie wiem na co się zdecydować kursy w Herosie czy Plejada ......
 
     
ashley 


Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 56
Wysłany: 2009-09-23, 12:44   

Pan massagewarsaw jak zawsze dobrze doradzi co gdzie i u kogo wielki plus :)
 
     
lucas_iscariot 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 22
Skąd: woj. mazowieckie
Wysłany: 2009-10-01, 09:35   

jak wyglada sprawa z certyfikatami?

czy uczestnicy dostaja potwierdzenie ukonczenia kursu?
 
     
gfelc

Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 3
Wysłany: 2009-11-04, 21:08   Terapia manualna dla techników Bydgoszcz

Program kursu "Podstawy terapii manualnej z elementami metod specjalnych"
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-11-04, 22:37   

Jakieś zniżki dla użytkowników z forum.e-masaz.pl ?
 
     
strzelec5-85 

Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: SŁUPSK
Wysłany: 2009-12-09, 12:12   

Mam pytanie czy ktoś się orientuje kiedy będzie organizowany najbliższy kurs masażu kobiet w ciąży i rewitalizacji poporodowej w Łodzi u Pana Grzegorza Lewandowskiego??? Jeśli ktoś coś wie na ten temat proszę o info na maila strzelec5-85@o2.pl Dzięki z góry :smile:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-12-09, 14:24   kurs masaz tajski

pisz bezposrednio do grzeska, bo on tutaj nie zaglada (juz pytalas o to samo 2 tygodnie temu http://forum.e-masaz.pl/v...er=asc&start=90 i, jak widzisz, nie skontaktowal sie z toba)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-12-09, 15:52   

Dane kontaktowe:

Profil:

Możesz wysłać wiadomość pw lub e-mail.
http://forum.e-masaz.pl/p...ewprofile&u=234

Strona www:

Kontakt telefoniczny w zakładce ,,Kontakt''
www.ckm-akson.edu.pl
 
     
pawels89

Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-05-07, 17:57   

Orientuje się ktoś może w temacie kursów organizowanych przez BIORELAX z Krakowa?? Jest on dosyć tani bo każdy z pięciu stopni kosztuje 460 zł.
Mam takie pytania odnośnie Biorelaxu:

1. Czy ten kurs, to jest pierwszy stopień(masaż klasyczny,leczniczy), daje mi uprawnienia do wykonywania zawodu znaczy się do masowania w różnych spa czy innych ośrodkach?

2. Jak to jest w rzeczywistości z przyjmowaniem do pracy po takim kursie?

Zaznaczę że obecnie jestem studentem fizjoterapii. Mam nadzieje że znajdzie sie ktoś kto pomoże mi sie coś więcej dowiedzieć na ten temat. ;)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-05-07, 18:58   kurs masaz tajski

zamiast ilosci stopni, wez pod uwage ilosc godzin i ile jest za godzine. Do tego sprawdz wielkosc grupy. Biostudio jest najlepsze kadrowo, ale porownaj do innych szkol.

klasyczny po kursie nie jest leczniczym - dopiero po skonczeniu szkoly medycznej.

jako fizjo masz szanse na prace weekendowa czy wakacyjna, ale oczywiscie potrzeba troche szczescia czy znajomosci
 
     
damian333 

Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-05-14, 17:43   

hej wszystkim forumowiczom:)
w przyszlym roku bede mial na studiach zajecia z klasyka;czy takie nauczenie sie na zajeciach wystarcza by zaczac masowac(mysle oczywiscie o zrobieniu innych kursow) czy tez powinieniem zrobic osobno kurs z masazu klasycznego by miec papierek i wieksza ilosc godzin???
prosze o opinie:)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-05-14, 17:51   kurs masaz tajski

jesli bedziesz miec, w jakimkolwiek wymiarze godzin, to nie ma celu tego dublowac (tym bardziej, ze na kursach znaczna czesc czasu to teoria masazu, ktora juz znasz).

wybieraj takie kursy, ktorych nie ma w programie, wlaczajac zaawansowane kursy klasycznego.
  
 
     
damian333 

Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-05-15, 14:47   

aha dziekuje za porade a czy warto robic np. masaz sportowy lub drenaz?
a co myslicie o ktore sa np w tym momencie na topie czy warto takie robic zeby poszerzyc swoja oferte??
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB