Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-08-25, 21:51   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
niektore OKE beda ujawniac wyniki jutro, inne 28.8 - wiec jeszcze kilkadziesiat godzin niepewnosci

aha no to czekamy na odzew jak beda wyniki
 
     
Linki sponsorowane
Cerówa 

Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-08-28, 17:32   

I jak tam Wasze dyplomy?
U nas mnóstwo osób poległo :/ Wyniki gorsze niż rok temu.
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-08-28, 18:01   

Bądźcie tacy mili i piszcie: jaka szkoła, zdało X na Y zdających. Chcemy stworzyć materiał do protestu.
 
     
Satina 

Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2009-08-28, 18:40   

Witajcie
u nas masakra piła elektryczna, na 15 osob zdała tylko 1 i miała na styk 75% ja do tego miałam 71%, to jest nie możliwe, jakiś bład w kluczu gdyż najwieksze kujony (bez obrazy) nie zdały Szkoła to studium medyczne Zdz Ustroń :)
 
 
     
Cerówa 

Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-08-28, 21:09   

W płocku na ok 30 osób 9 zdało... I to samo co wyżej: najlepsi uczniowie polegli. Nie mam pojęcia czym to tłumaczyć :|
 
     
lkasia 

Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Kraków/Limanowa
Wysłany: 2009-08-29, 08:31   

U nas wyszło chyba bardzo dobrze, bo na około 30 osób NIE zdało tlyko 7, wiec jakieś 70% osób ma zdane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-08-29, 10:14   

Tzn. gdzie??
 
     
Rysniety 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 33
Skąd: Wieruszów, Wrocław
  Wysłany: 2009-08-29, 11:16   

W naszej grupie dziennej nie zdały tylko 3 osoby, więc całkiem nieźle! U mnie 86% z praktycznego, więc dziś wieczorkiem buteleczka whiskey:) :mrgreen:
Pozdrawiam i życzę samych dobrych wyników!
 
 
     
magsmol 

Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 40
Skąd: Radom
Wysłany: 2009-08-29, 15:32   

Witam
W Radomiu na 50 osób nie zdało 12, w Suwałkach na 18 nie zdało 8. Po prostu koszmar. I potwierdza się fakt że najlepsze osoby poległy. Do klucza oczywiście nie ma dostępu więc nie wiadomo dlaczego tak dużo osób nie zdało. Wszyscy powinni się odwoływać w swoich OKE i zobaczyć swoje prace.
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-08-29, 18:39   

To zupełnie proste, z tego co widzę i slyszę: polegli ci co myślą!! Moim zdaniem powinno być zorganizowane wreszcie zebranie przedstawicieli szkół - nauczycieli masażu oczywiście, z CKE, niech wyjaśnią jak jest opracowywany klucz. Cała sprawa kwalifikuje się, moim zdaniem, do kontroli sądowej - kto toto opracowuje i na jakiej podstawie, kto sprawdza!!
Z tego co wiem (może nie dokładnie) w renomowanej krakowskiej szkole masażu na ok. 90 zdało 33.
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-08-29, 19:32   

Pulawy 7 na 26, Siedlce 7 na 26, Minsk mazowiecki 5 na 15
 
     
Satina 

Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2009-08-29, 21:56   

echh coś by się przydało by zrobić z tym. ja czekam co mi powiedzą w moim OKE
 
 
     
Cerówa 

Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-08-30, 16:12   

W OKE swoją pracę zobaczyć można, ale to i tak nic nie da. Wygląda to (podobno) tak, że siedzisz sobie w pokoju sam, ktoś przynosi Ci Twoją pracę i koniec. Ci co sprawdzają nie mogą postawić nawet kropki na Twojej pracy a klucza nikt Ci nie da. Tak więc chyba szkoda zachodu.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-08-30, 18:56   

Widzę ze w tym roku nie zaciekawcie to wyszło. A ma może ktoś juz ze skanowane projekty ? Może można było by juz wrzucić na serwer dla następnych masażystów?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-08-30, 20:04   masaz tajski

cerowa, jak pisala magsmol
[quote="magsmol"] Wszyscy powinni się odwoływać w swoich OKE i zobaczyć swoje prace.[/quote]

mozesz poprosic o swoja prace, sfotografowac ja (np na komorce), przemyslec co jej brakuje, skonsultowac sie z kolegami co zdali i nie zdali, a nawet z nauczycielem ze swojej czy innej szkoly.

mozecie razem czy osobno cos napisac do komisji, wykazac jakis problem z ocenami prac.

jesli wystarczajaco duzo osob bedzie to robic, to komisje beda musialy wysnuc jakies wnioski, moze zrewidowac oceny, moze kogos wysadzic ze stolka, moze zmienic system ocen. Moze w trybie wyjatkowym udostepnia klucz czy zrobia dodatkowe egzaminy.

jak bedzie wam sie bardzo chciec, i jestescie przekonami, ze mieliscie zdane prace, a komus cos sie pokickalo z kluczem, to mozecie popikietowac oke, kuratorium, miejski czy wojewodzki wydzial oswiaty czy ministerstwo.

przyjda dziennikarze, beda artykuly, reportarze i decydenci beda zmuszeni zareagowac.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB