Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania związane z egzaminami zawodowymi?
Autor Wiadomość
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-06-18, 21:21   

a jak sie wam podobają zmyłki w pytaniach, które uważacie za najbardziej zaskakujące. oczywiscie nie pytam o numer tylko o zagadnienie... u nas mówia, że pytania były nie tylko trudne, ale i pełne takich zmyłek..
 
     
Linki sponsorowane
speedo_pl


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-19, 07:15   

Powiem tak, tu nawet nie chodzi o zawilosc zadania ale zle sformułowane i w 2 przypadkach niezgodne z prawda zadania. Mozna spokojnie ten egzamin zastrzec i zglosic cke o bledach. Ja osobiscie powinienem zdac jak policzylem ale egzamin byl beznadziejny ze szkoda slow. Jak sie domyslam, ten co ukladal test mial bardzo przestarzala informacje i widze pewnie ukladal go 60letni dr rehabilitant ktory na masazu zna sie tyle co ja na skrzypcach. W tescie nie powinno chodzic co mial na mysli tworzacy prace a proste zformulowanie wymagajace prostej odpowiedzi w postaci 4 donosnikow. Syf syf i syf, ci co nie zdadza teori bo z praktyka to juz inna bajka, bardzo im wspolczuje i osobiscie zaskarzyl bym ten test.
 
     
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-06-23, 22:42   

ale coś widzę niestety, ze towarzystwo sie nie dołączyło... :D do dyskusji, Irytuje mnie również to, że w drukach jest mnóstwo maszynówek, i w ogóle kto raniej wstanie ten rządzi. w kilku miejscach pytania typu "co autor miał na mysli to jest prawdą " w innych drobiazgi, o których sie niestety szybko zapomina lub sie ich nie przyswaja, Testy, testy.. a jestem ciekawa jak w praktyce ludzie wykonują te "odkształcenia sprężyste' kiedy nie mają czasu na naukę bo piszą testy... i projekty...
 
     
agata631 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: KIELCE
Wysłany: 2009-07-01, 16:06   

Witam,

mam prośbę, może ktoś napisać jakie było polecenie do projektu czerwiec 2009?

z góry dziękuje agata631
 
 
     
Adam T 

Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-07-30, 21:20   

Hej

Bardzo proszę szczęśliwych :) posiadaczy testu z egzaminu teoretycznego ze stycznia 2009 o udostępnienie na forum lub przesłanie na mój adres: a.tarasiewicz@wp.pl. Nieuchronnie zbliża się egzamin i bardzo chciałbym potrenować, a podobno był dość trudny.

Pozdrawiam i z góry dziękuję
Adam T
 
     
rahim
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-26, 12:51   EGZAMIN 2009

MA KTOS JAKIES PROJEKTY Z EGZAMINU
 
     
Satina 

Dołączyła: 28 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2009-10-01, 08:46   

Witam
czy był ktoś może na wgladzie swojej pracy?? mniej wiecej chciałąbym wiedziec jak to wyglada??:) pzodrawiam
 
 
     
rahim
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 10:40   projekt

potrzebuje na dzisuiaj zestw cwiczen 4 usprawniajaca ruchomosc w stwie łokciowym do wykonani aw domu,na maila.
  
 
     
magsmol 

Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 40
Skąd: Radom
Wysłany: 2009-10-01, 21:59   

W Warszawie są tłumy odwołujące się. Z naszej szkoły wszyscy otrzymali informację że po ponownym sprawdzeniu prac liczba punktów nie uległa zmianie. W całej Polsce zdało 51% masażystów. Prośba do nauczycieli piszcie pisma do OKE lub CKE o udostępnienie klucza bądź o zorganizowanie szkoleń dla nauczycieli masażu pod kątem pisania projektów w/g nowego klucza. Bo my już głupiejemy, jak mamy przygotować młodzież do egzaminu skoro co roku są inne wymagania i zmieniają się kryteria oceniania.
Osoby, które się odwołują mają szansę zobaczyć klucz i swoją pracę, następnie powinni napisać podanie z prośbą o ponowną weryfikację pracy, ale z tego co widać niewiele się zyska.
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-10-02, 09:24   

Z tego co się orientuję na tegorocznym II Sympozjum Profesjonalnego Masażu w Słupsku będzie grupa nauczycieli z różnych szkół masażu i chcą przy tej okazji właśnie na ten temat porozmawiać.
 
     
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-10-03, 21:03   

warto by tam telewizję zaprosić lub gazety..., i przedstawić sprawę od kuchni czyli od strony ucznów i nauczycieli... bo tak nie może być
 
     
zosia124

Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: 2009-10-07, 12:09   

Nawołuję wszystkich, którzy nie zaliczyli projektu żeby odwoływali się do swoich OKE.
 
     
wujo540 
cekin

Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 27
Wysłany: 2009-11-07, 11:50   

Czy może mi ktoś napisać co trzeba uwzględnić w punkcie 4,opis technik i metodyki.Trzeba wymieniać dokładnie wszystkie mięsnie okolicy masowanej i ich przyczepy?Bardzo proszę o odpowiedz.
 
     
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-11-25, 21:32   

znów sie czepnę tego odkształcenia sprężystego, bo nie ma tego określenia rodem z mechaniki w żadnym podręczniku uznanym jako podręcznik do nauki w szkołach a nie jako literaturę uzypełniającą i że nikt, kto zaczyna naukę nie musi znać wszystkich podręczników, problemem nawet jest zabawa w podobieństwa i różnice, które zaproponowałam tu, na forum. Ponadto o ile wiem, na organizwoanych Konferencjach nie bylo no p Zborowskiego..., autora najczęściej używanych podręczników...? czyżby kto raniej wstanie ten żądzi... przez ten głupi egzamin nie uczę juz w szkole choć bardzo to lubiłam. a szkoda... Mam dość tej paranoi i walki z wiatrakami.
 
     
strzelec5-85 

Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: SŁUPSK
Wysłany: 2009-11-29, 10:25   

Hej. W tym temacie mogę powiedzieć,że zdałam w ten sposób jesden egzamin zawodowy na kierunku TERAPEUTA ZAJĘCIOWY (2 lata temu!) i uwieżcie mi,że pisania było tyle,że sama do tej pory zachodzę w głowę jak mi się to udało.Wyobraźcie sobie,że musiałam napisać (wymyśleć) zajęcia dla danego przypadku na jeden dzień (tak jak na projekcie z masażu mamy opisać jeden zabieg),do tego trzeba było zaplanować i opisać dwutygodniowy plan zajęć dla tego człowieka (przypadku) i dwa konspekty do wybranych zajęć z tych,które się wcześniej wymyśliło. Więc uważam,że nie mamy się czego obawiać na egzaminie z masażu,który czeka mnie w czerwcu tego roku... :smile:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB