Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła żak - roczne studium a rejstracja działalności
Autor Wiadomość
ukasz 

Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-04-04, 17:06   Szkoła żak - roczne studium a rejstracja działalności

Witam.
Ukończyłem tą szkołę i zacząłem masować. Miałem nadzieje na rejestracje działalności gospodarczej lecz mam obawy że nie będę mógł tego zrobić na mocy nowej ustawy. Czy zgodnie z prawem mogę to zrobić?
Proszę bardzo o pomoc w tej biurokratycznej sprawie bo wykonuje swój zawód dobrze i chciałbym wiedzieć czy nowa ustawa nie chce pozbawić mnie mojego źródła utrzymania.

I drugie pytanie czy ta nowa ustawa zakazuje mnie pracy w gabinetach SPA i gabienetach masażu czy tylko w ośrodkach publicznej służby zdrowia.

Dziękuje za pomoc. To bardzo ważne w mojej sytuacji, tak więc proszę o pomoc lub propozycje wyjścia z sytłacji gdy okaże sie dla mnie nie korzystna. Robienia technika masażysty w tej chwili było by dla mnie tródne gdyż utrzymuje się między innymi z masażów które teraz wykonuje, a uregulowanie prawne by zarejstrować działalność gospodarczą jest mi w tej chwili potrzebne.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-04-04, 17:32   Re: Szkoła żak - roczne studium a rejstracja działalności

znowelizowanej ustawy o zawodach medycznych nie ma, choc od cos 3 lat sa dyskusje nad roznymi projektami.

Po jakimkolwiek kursie mozesz otworzyc dzialalnosc, urzednicy do certyfikatu nie przywiazuja zadnej wagi, jest to raczej wymog formalny. Moga cie poprosic przedlozyc certyfikat, albo nawet nie.

w swietle obecnych przepisow po rocznym studium nie zatrudnia cie w publicznej sluzbie zdrowia, szanse na przyszlosc jeszcze mniejsze
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-04-07, 11:16   

Do wykonywania zabiegów masażu jako świadczeń zdrowotnych, itd patrz tu masz konkretną odpowiedz:

powodzenia

ps. link usunięty
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-04-07, 13:38   

Bodyworker napisał/a:
Do wykonywania zabiegów masażu jako świadczeń zdrowotnych, itd patrz tu masz konkretną odpowiedz:


powodzenia

Bodyworker taka prośba nie podajemy linków innych portali lecz wstawimy dokładny artykuł jeśli można na forum a pod nim link źródłowy. W ten sposób tworzymy bazę wiedze na forum e-masaz.pl

Dziękuję :wink:
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-04-07, 15:35   

Rozumiem zasady i szanuje. Pomyślałem tylko, iż taki oficjalny dokument tłumaczy wszystko. A że na innym portalu, no cóż :)

Może inaczej, zapytajcie na kursach oficjalnie swoich nauczycieli co w sumie możecie robić i w jakim zakresie macie uprawnienie i gdzie możecie pracować. Myślałem, że będzie prościej.

Powodzenia.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-04-07, 23:21   

Bodyworker napisał/a:
Rozumiem zasady i szanuje. Pomyślałem tylko, iż taki oficjalny dokument tłumaczy wszystko. A że na innym portalu, no cóż :)

Wybacz ;)

Bodyworker napisał/a:
Może inaczej, zapytajcie na kursach oficjalnie swoich nauczycieli co w sumie możecie robić i w jakim zakresie macie uprawnienie i gdzie możecie pracować. Myślałem, że będzie prościej.

Popieram twoją wypowiedź najlepsze rozwiązanie upewnić się w danej szkole/kursach.

Pozdrawiam i dziękuje ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB