Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Stół do masażu
Autor Wiadomość
marysia 

Dołączyła: 01 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: wołomin
Wysłany: 2009-03-03, 23:12   

Dlatego właśnie skłaniam się ku 13.5 kg Unicornie. Niestety jedyne stoły jakie mam szansę pomacać osobiście to Habysy.
 
     
Linki sponsorowane
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-03-04, 18:58   

Ja na pewno tak wielu stołów nie testowałem (nie rozprowadzam ich, a jedynie na nich wykonuje zabiegi), niemniej nie zgodzę się z tym, że stół na 4 nogach jest tak stabilny jak "6-łapy" :mrgreen: Oczywiście, stoły nowej generacji są o wiele lepsze i stabilniejsze od dawniejszych, ale podtrzymuję, że medmal (dla dziewczyny był lepszy lżejszy nieco medmal piccolo, ale go juz chyba nie produkują) jest najlepszy, a "przerabiałem" co najmniej kilka stołów i z kilku firm. Ale dam Ci dobra radę: rób jak uważasz :twisted: To Ty masz toto nosić i na tym masować.
 
     
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2009-03-05, 20:29   

jak juz rozmawiamy o stolach do masazu to moze ktos z Was ma jakies doświadczenia z tanimi krzesłami do masażu karku? np : klik
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-03-05, 20:43   masaz warszawa

za 199zl z torba bierz bez pytania, tanio jak barszcz. Sa z chin. Uwazaj tylko na zabkowane zaciski plastikowe, bo plastik moze pekac, jesli sie nieostroznie obchodzic. Dlatego sprobuj znalesc firme, ktora zajmuje sie wylacznie sprzedaza krzesel i stolow do masazu, to beda miec czesci na wymiane. Albo pare miesiecy przed uplywem gwarancji popros o przeslanie czesci plastikowej, "na zas".

produkowane w kraju 500zl - 1263zl + torba 160zl (!!!)
 
     
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2009-03-05, 20:49   

własnie widzialem... kurcze ten habys to powaznie sie ceni... myslalem ze oni zjechali z ceny ze beda kosztowac 600-800 a tu wchodze i zonk 1200 lol

wlasnie tak chce zamowic ten za 200... przeciez to tak naprawde kilka zabiegow i zwrócone w 100% wazne aby sie nie posypało konstrukcyjnie .

ale dlatego jak coś ktos mial jakies doswiadczenia z tym w realu to dajcie znac...

nie wiem ale jakos kurcze masowanie na zwykłych krzeslach nie sprawia mi frajdy jak na takim cudaku :) a z czyms takim to nawet docisnac mozna lepiej :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-03-05, 22:50   

Faktycznie fajne krzesło i jak ktoś kark masuje to nie trzeb sie kłaść tylko koszula out i do roboty ;) I nie drogo :D
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-03-05, 23:07   masaz warszawa

na krzesle masuje sie przez ubranie - po to wlasnie jest krzeslo, zeby przyjsc np do biura i zrobic krotki zabieg. Na swiecie daja takie zabiegi na ulicy (np u wejsc do metra w nowym jorku) czy w parkach, w czasie eventow, konferencji, w holach szpitali, w domach handlowych, na lotniskach etc
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-03-05, 23:17   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
na krzesle masuje sie przez ubranie - po to wlasnie jest krzeslo, zeby przyjsc np do biura i zrobic krotki zabieg. Na swiecie daja takie zabiegi na ulicy (np u wejsc do metra w nowym jorku) czy w parkach, w czasie eventow, konferencji, w holach szpitali, w domach handlowych, na lotniskach etc

No domyślam się ale jakoś do mnie nie przemawia masowanie przez ubranie ;) Czasami do stołów są takie dodatkowe uchwyty przypominające oparcie jak na tym krześle ale jakoś mało stabilne. Krzesło było by bardziej stabilniejsze i wygodniejsze ;)
 
     
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2009-03-10, 19:11   

krzesło doszło.. musze powiedziec ze solidne to draństwo... troszke ten podgłówek jest inaczej ustawiany niz w prestizach habysa ale ogolnie jak sie wpasowalem w nie, to musze stwierdzic ze jest wygodne bałem sie że za bardzo bedą sie napinac miesnie grzebietu przy tym ustawieniu ale jednak jest wszystko cacy :)

jak cos to poecam :)

aaa i kolorek bordowy jest super :P
 
     
Rysniety 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 33
Skąd: Wieruszów, Wrocław
Wysłany: 2009-04-16, 20:01   

Ja obecnie mam Unicorna,drewno, spisuje się dobrze, ale ciężki, przekonała mnie 3 letnia gwarancja i cena. Masowałem też na Habysie na 3 nogach aluminiowy, ogólnie zrobił na mnie lepsze wrażenie niż Unikorn, ale nie żałuje wyboru.
 
 
     
barnet 

Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-09-14, 00:22   

Witam ja swoją "karierę" dopiero zaczynam, świeżo po studiach, w przed dzień kursu z kinezjotapingu, nieważne...ważna jest za to kwestia stołu. Podobają mi sie wypowiedzi 'massage warszawa', a zatem: w swojej działalności na początek chcę się skupić na klasyku + jakies tam kamienie, 'tejpy', czekolada itd. Z racji znajomości i zamiłowania mam możliwość dotarcia ze swoją ofertą do sportowców, rozważam następujące opcje:

Oczywiście wszystko z Habysa, ale...

http://www.actimed.pl/Sto...lba_60_230.html

http://www.habys.pl/pl/11,47,512/512/art8739.html

Co to ma być ze jak nie kupuje pze strony HABYSA to płacę 200 zł mniej??

Ogolnie kolezanki i koledzy po fachu, czy ta ALBA to bedzie dobra inwestycja?
Moge zainwestowac i w edycję PROline ale czy to naprawde warto? Dawac pare stow wiecej za okrągłe wykończenia?

Ogolnie chcę drewno, 60 tkę, bo szerszy chyba będzie dla mnie mniej wygodny
Proszę o pomoc, dzięki!
 
     
barnet 

Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-09-14, 01:13   

ok już wiem, tamta mniejsza cena jest bez akcesoriów heh
Zrobiłem raban, a przecież to było oczywiste! :)
Ale reszta pytan aktualna:)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-14, 10:30   masaz tajski

[quote="barnet"]Witam ja swoją "karierę" dopiero zaczynam, świeżo po studiach, w przed dzień kursu z kinezjotapingu[/quote]
jesli dopiero zaczynasz, to kup tani stol z allegro, nawet uzywany - jako poczatkujacy, spora czesc zabiegow moze byc u klienta, wiec stol lekki.

wstrzymaj sie z kupnem do kursu kinezjotapingu - mozliwe, ze technika ta wymaga stolu o okreslonych cechach (szerokosc, wysokosc, podnoszonego oparcia plecow do pozycji siedzacej czy jakichs akcesoriow).

nie kupuj wszystkich akcesoriow, tylko te, ktore wiesz, ze bedziesz uzywac - dodaja one do wagi stolu i jesli jest ich wiele, to mozesz przez pomylke, w pospiechu, zostawic u klienta.
 
     
Tupsson 

Wiek: 35
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 5
Skąd: Kościan
Wysłany: 2009-12-22, 22:02   

Jak napisałem już wcześniej gdy się witałem jestem teraz na drugim roku technika masażysty, mam zamiar zakupić jakiś przenośny stół do masażu. Tak sobie przeglądałem allegro i jak trafiłem na stoły Unicor to mi się normalnie iskierki w oczach zapaliły tak mi się podobały. Jednak po wczytaniu się w forum i zapoznaniu z ogólnym asortymentem masażystów nie natknąłem się na osobe co by tych stołów używała :P Posiada ktoś może takowe?? Z tego co widze to wszyscy twardo Habys więc ciężko wątpić w tą firme i jestem do niej przekonany tylko troszku droższe są od mojego pierwotnego założenia a ten stół to ma być prezent gwiazdkowy ( ^^ ) i nie wiem czy mi sie uda wydusić do 500zl więcej :P Może ktoś się wypowiedzieć na temat stołów Unicor?? Był bym bardzo wdzięczny :)
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-12-23, 09:49   

Powiem tak jak to jest pierwszy stół dla ciebie to jak najbardziej bierz. Wykorzystasz go na maxa a jak ci się już zużyje albo nie będzie cie satysfakcjonował to zakupisz z wyższej półki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB