Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Masażyści: Szukana
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-01-17, 21:59   masaz warszawa

Poszukuję pracy jako masażysta. Moja dysfunkcja wzroku nie stanowi dla mnie problemu, gdyż jestem osobą otwartą i dyspozycyjną. Skutecznie pomagam osobom z różnymi schorzeniami, wykorzystując mój wyczulony dotyk. Mam doświadczenie w leczeniu osób po urazach i przewlekle chorych. Skutecznie usuwam dolegliwości neurologiczne, bóle głowy, migreny itp.: Moje oczekiwania co do warunków pracy nie są wygórowane. Proszę o kontakt na poniższy numer telefonu.
preferowany rejon zatrudnienia: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

telefon kontaktowy: 695164317
adres e-mail: kita331@wp.pl
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-01-17, 22:01   masaz warszawa

Ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe w Krakowie, pracowałam w przychodniach rehabilitacyjnych, domu pomocy społecznej, gabinet odnowy biologicznej, praktyka i staż 20 lat. Poszukuję pracy jako masażysta, posiadam IIgrupę inwalidzką wzroku

preferowany rejon zatrudnienia: WOJ. ŁÓDZKIE
telefon kontaktowy: 784 152 811
adres e-mail: tamaraperyga@interia.pl
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-01-18, 13:27   masaz warszawa

niedowidzacy masażysta dyplomowany z doświadczeniem zawodowym poszukuje pracy na terenie Wrocławia. Eugeniusz Huzar Tel. 071 351 42 65 irenazet@op.pl
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-01-18, 13:53   masaz warszawa

Poszukuję pracy na stanowisku masażystki. Ukończyłam Szkołę Policealną Integracyjną Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie. Jestem osobą słabowidzącą.
0515233106
iwonakokoszko@o2.pl
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-01-20, 11:50   masaz warszawa

Warszawa
Niewidoma masażystka poszukuje pracy.
Zakres masażu:
- Masaż klasyczny
- Drenaż limfatyczny

tel. 517-957-964
 
     
angelus1989 

Wiek: 35
Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-02-20, 16:14   Biomasażysta PeLoha

Witam. Poszukuję pracy na stanowisku masażysty. Ukończyłem kurs biomasażu Peloha. Potrafię równiez wykonywać masaż klasyczny oraz zabiegi z zakresu refleksologii.
Łódź.
angelus1989@o2.pl
 
 
     
Ka.En. 

Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-04-22, 21:52   

Dyplomowana masażystka z doświadczeniem poszukuje pracy w Białymstoku. Posiadam stół do masażu.

Kontakt:
793 393 533
masaz_odchudzajacy@interia.pl
 
     
meg_22 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2009-05-21, 13:30   

Witam! Chciałabym podjąc pracę jako masażysta/fizjoterapeuta na okres wakacji. Jestem tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia. POsiadam dodatkowo ukończony kurs masażu klasycznego i masażu kamieniami. POsiadam również swój własny przenośny stół do masażu.
 
     
speedo_pl


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-13, 20:45   !! Masażysta z Warszawy Szuka Pracy !!

Witam

Nazywam się Łukasz

Mieszkam pod Warszawą ( strona Targówka,Brudno) ale dojazd do centrum nie zajmuje mi wiecej niz 25 min. Jestem tegorocznym absolwentem 2letniej państwowej szkoły medycznej na kierunku masaż. W moich planach jest dalsza nauka w kierunku medycznym a dokładnie związanym z fizjoterapią. Jestem miły pracowity i sumienny. Szukam pracy głównie w jakiejś prywatnej przychodni gdyż tam można popisać się swoją umiejętnością, ofertami salonu masażu też jak najbardziej jestem zainteresowany !! ale dodaje że przede wszystkim chciałbym leczyć pacjentów ( może z poczucia satysfakcji) :wink:
W związku z zastrzeżeniem swoich danych osobowych, chętnych proszę o kontakt mailowy, w odpowiedzi z przyjemnością prześle swoje CV.

speedo_pl@o2.pl

Dziękuję i pozdrawiam
 
     
krzyQs 

Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: poznań
Wysłany: 2009-06-24, 12:52   

Witam
Poszukuje pracy jaka masażysta w Poznaniu. Mam ukończony kurs organizowany przez OTMOBiK w Poznaniu. Wykonuje masaże klasyczny oraz leczniczy.
prosze o kontakt droga mailowa: krzyqs@gmail.com lub telefoniczna: 517484136.
Michał Krzykowski
 
     
PiotrekW121 

Wiek: 35
Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 8
Skąd: Edinburgh
Wysłany: 2009-07-01, 23:33   

Jestem zainteresowany pracą w Gabinecie, Studiu czy Salonie masażu lub fizjoterapii na stanowisku: masażysta.

Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę oraz opłacić dalszą naukę(lub staż w woj. Lubuskim ale nie koniecznie chętnie wyjadę). Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje umiejętności zdobyte podczas nauki w Policealnym Studium Medycznym Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Nowej Soli o dwuletnim okresie nauczania w zawodzie technik masażysta. W czasie nauki odbyłem praktykę zawodową na stanowisku masażysty w Nowosolskim Szpitalu na oddziałach reumatologii i fizjoterapii. Wykonywane zabiegi: masaże klasyczny, sportowy, izometryczny, segmentarny, drenaż limfatyczny. Jestem dyspozycyjny i samodzielny, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty, mam zdolności negocjacyjne. Jestem dokładny i odpowiedzialny, potrafię zorganizować sobie pracę, o czym świadczy wysoka ocena z odbytej praktyki zawodowej. Chciałbym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla gabinetu i mojego rozwoju zawodowego.

Będę wdzięczny za wszelkie odp. na e-mail jak i na gg.
 
 
     
los_arturos

Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 22
Skąd: warszafka
Wysłany: 2009-07-13, 13:35   

Witam. Jestem mgr fizjoterapii. Ukończyłem kurs masażu klasycznego, jestem przed kursem PNF basic, poszukuję pracy na terenie Warszawy na stanowisku masażysty lub fizjoterapeuty. Kontakt 517-79-43-11 lub PW. pozdrawiam
 
     
Maniak 

Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 5
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2009-07-21, 13:40   

Witam,


Poszukuję pracy na terenie Gliwic i jego okolic.Jestem po dwu letnim studium o kierunku Technik masażysta( min. masaż klasyczny,relaksacyjny,izometryczny,drenaż limfatyczny,sportowy,Shiatsu,Shantal,segmentarny).
Posiadam kurs masażu leczniczego IV stopnia (obejmujący : masaż relaksacyjny energetyczny i rytmiczny,leczenie skolioz,wady postawy,refleksoterapia ucha i stopy) i V stopnia (obejmujący : masaż relaksacyjny synchroniczny,masaż Shiatsu, terapia bólów kręgosłupa) organizowanego przez niepubliczny ośrodek dokształcania i doskonalenia zawodowego dla dorosłych „BIO-RELAX” mieszczący się w Krakowie.
Posiadam prawo jazdy kat. B i własny samochód.

więcej informacji mogę udzielić pod nr tel. 506-519-483 lub wysłać CV na adres e - mail zainteresowanym moją osobą.
 
 
     
Katarzyna 

Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-03, 12:12   

Łódź
Poszukuję pracy w charakterze masażystki zarówno w placówkach ochrony zdrowia jak i gabinetach kosmetycznych/ Spa.
Jestem tegoroczną absolwentką dawnego Studium Medycznego w Łodzi, obecnie Szkoły Policealnej, na kierunku technik masażysta.
Umiem wykonywać masaż klasyczny, segmentarny, izometryczny, relaksacyjny oraz drenaż limfatyczny.
Odbyłam praktyki w placówkach świadczących zabiegi masażu; pracowałam także w Salonie Urody jako masażystka.
Kontakt:
telefon: 795 804 216
masazystka_lodz.@o2.pl
  
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-08-09, 19:22   masaz tajski kurs

tczew
Masażystka po Krakowskiej Szkole Masazu poszukuje pracy. Wykonuje masaz klasyczny leczniczy, drenaz limfatyczny, masaz sportowy. Wypracowałam sporą ilość godzin praktyk w zawodzie.
514518712
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB