Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Endermologia czy icoone?
Autor Wiadomość
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-11-08, 11:34   Endermologia czy icoone?

Cześć,
Po dwóch ciążach i ostatniej zimie :| bardzo potrzebuję ujędrnienia skóry. Jestem na diecie, ćwiczę i widzę efekty, natomiast ujędrnianie metodami domowymi (piling, szorstka rękawica + kremy) przynosi marne rezultaty.

Lepsze jest icoone czy endermologia?
 
     
Linki sponsorowane
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-11-08, 13:56   

Również zastanawiałam się, w sprawie tego na co się zapisać. Jednak ostatecznie wybrałam sie na icoone. Tak właśnie doradziła mi pani kosmetolog.

Jak wrażenia?

Cellulit jest praktycznie niewidoczny
Zabieg trochę bolał ale jednie na poczatku, potem nie byłam już tak napięta na zabiegach masażu tak więc było lepiej
Trzeba równeiz zapisać sie na serie bo jeden czy dwa zabiegi wiele nie dadzą

Jednak nie żaluje i jestem zadowolona,ze się zdecydowałam. Długie lata walczyłam o ładniejszą skórę a wystarczyło jedynie zainwestować w icoone.
Na zabieg chodziłam tutaj http://ego-medspa.pl/endermologia-lpg/
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-02-14, 05:48   

Byłam na 10 zabiegach. Najlepsze efekty daje seria zabiegów i nie ma sensu wybierac się jedynie na jeden bo nie przyniesie dobrych rezultatów.... Muszę jednak przyznać, że już po pierwszym zabiegu mój facet zauważył jędrniejszą skórę, a z każdym kolejnym sama obserwowałam redukcję cellulitu. Oprócz tego zabieg stymuluje unaczynienie oraz krążenie krwi. No i pozbędziesz się tłuszczu tam gdzie jest go za dużo.

Poczytaj sobie o tym tutaj https://selectbeauty.pl/blog/endermologia-lpg-modelowanie-sylwetki-nigdy-nie-bylo-tak-proste/
 
     
Annie 

Dołączyła: 14 Kwi 2019
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-10, 09:10   

Ja miesiąc temu zakończyłam serię 12 zabiegów VelaSmooth i efekt jest lepszy niż oczekiwałam, cellulit naprawdę jest o wiele mniej widoczny, w obwodzie brzucha straciłam 4cm, w udach po 2,5cm w biodrach 3cm, ważę 5kg mniej. Oczywiście połączone jest to z dietą i ruchem (niezbyt intensywnym). Na mnie te zabiegi podziałały i jestem bardzo zadowolona, po ciuchach widać, że ciało "skurczyło się", spodnie musiałam zwężyć bo spadały z tyłka

No i oczywiście dobrze jest zastanowić się nad jakimś domowym profesjonalnym kosmetykiem na wspomaganie efektów zabiegów. Ze swojej strony polecam Sinial. Do tej pory krem ten dał u mnie zdecydowanie najlepsze rezultaty.
https://www.kreatywna.pl/...-sie-cellulitu/

Na stronie jest opis składu
 
     
agus123

Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 27
Wysłany: 2021-04-12, 11:51   

Ja też polecam Icoone. Nie byłam przekonana czy warto wydać na to pieniądze, ale pani w klinice stwierdziła, że przy mojej skórze da to fajne rezultaty. Zabiegi robiłam w Klinice Genesis w Krakowie i polecam. Bo faktycznie icoone to to, co było i potrzebne. Skóra wygląda młodziej, jest jędrna i znacząco zredukowany został cellulit. Tutaj klinikagenesis.pl/zabiegi/laseroterapia/zabieg-icoone/ macie więcej o tym zabiegu, bo ma on szerokie zastosowanie.
 
     
drszczepanska

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 15
Wysłany: 2023-12-28, 10:57   

Polecam zapoznać się z zabiegami VelaSmooth lub VelaShape . W Polsce nie ma zbyt wiele tych urządzeń , ale może uda się znaleźć w okolicy. Pracuję na tych platformach już spory kawał czasu.Zabiegi są bardzo silne , dają znakomite efekty pod warunkiem prawidłowej kwalifikacji ( rodzaj cellulitu , stopień , obszar ) i najważniejsze : leczymy skutek a nie przyczynę, więc wywiad będzie tu najważniejszy ( hormony - np wkładka hormonalna, dieta, ekspozycja na promienie UB itp ) . Endermologia świetnie się sprawdza w przypadku cellulitu wodnego , łatwego do wydrenowania u osób większych z miękką tkanką. Szczupłe,zwarte ciała z cellulitem st 2-3 na endermologię zareagują bardzo słabo .

Dobrze jest również zastanowić się nad profesjonalną kosmetyką:
https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/pielegnacja-ciala-161.html

Od siebie polecam ten balsam na cellulit regularne stosowanie rzeczywiście przynosi efekty:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB