Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupujecie ubrania oraz buty?
Autor Wiadomość
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-05, 09:34   Gdzie kupujecie ubrania oraz buty?

Z jakich sieciówek najczęściej kupujecie ubrania, akcesorie?
 
     
Linki sponsorowane
Annie 

Dołączyła: 14 Kwi 2019
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-05, 10:12   

Raczej nie kupuje w sieciowkach a w lumpach, jak już coś to Sinsay albo Mohito. Lubie dobrej jakości obuwie oraz buty, niestety ale w sieciówkach z roku na rok jest coraz gorzej. Oraz trudno jest znaleźć dla siebie dobrej jakości ubrania.

Buty ostatnio zamawiałam w sklepie Suzana, jesli szukasz czegoś dobrego, polecam zajrzec. W sklepie mają w dobrej cenie nowe kolekcje butów na jesień oraz zimę tak wiec łatwo mozna znaleźć coś dobrego.
https://suzana.pl/category/buty-damskie-trapery
  
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-17, 12:04   

Na pewno w szafie potrzebne są podstawy stroju, ale kupuj to co Ci się podoba, a nie co uważa się za wymagane w danej szafie.... . Ja nie byłabym w stanie żyć z 10 rzeczami na krzyż i tyle, mam garderobę (z tym, ze naprawdę malutka) ciuchow i mi z tym dobrze. Totalnie nie jestem osoba, która w każdym aspekcie życia będzie minimalistą i tez się z tym dobrze czuje.

No i polecam zwracać uwagę na kupony rabatowe. W wielu sklepach mozna kupić dzieki temu w dobrej cenie naprawdę fajne ciuchy.
https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/answear
Szczegónie teraz w okresie przed wyprzedażą gdzie jeszcze mozna dostać ubrania dobrej jakości
  
 
     
kuuma 

Wiek: 30
Dołączyła: 28 Mar 2019
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-17, 12:21   

Teraz na Zalando jest możliwość odsprzedania rzeczy tam kupionych, coś na zasadzie komisu. Jeżeli ubrania, które tam kiedyś kupiłaś są w bardzo dobrym stanie to dostaniesz za ich zwrot środki pieniężne.
 
     
melska 

Dołączyła: 12 Maj 2019
Posty: 31
Skąd: Płock
Wysłany: 2021-03-20, 22:55   Ubrania

Ubrania najczęściej kupuję w lokalnych galeriach handlowych. Ostatnio wybrałam się z mężem na zakupy, bo chciał kupić sobie, ale potrzebował mojej dobrej rady. Zależało mu głównie na tym, żeby był w grafitowym kolorze i aby mógł korzystać z niego przez kilka sezonów, dlatego główną rolę odgrywała tutaj jakość wykonania produktu.
 
     
dorotasja 

Wiek: 69
Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-05-16, 05:49   

Razem z mężem kupujemy nasze ubrania w internecie - ja zamawiam sukienki na popularnym serwisie aukcyjnym, a mąż kupuje modne koszule męskie od Giacomo Conti i jest naprawdę zadowolony. Firma ma naprawdę szeroki wybór asortymentu i ciągle wchodzą jakieś nowości, więc jest zawsze modnie i stylowo ubrany, do tego nie przepłacając. Ostatnio kupił sobie świetną koszulę w grafitowym kolorze w której prezentuje się nieziemsko!
 
     
jjusti18

Dołączył: 04 Kwi 2017
Posty: 16
Wysłany: 2021-07-19, 19:08   

Ja kupuję na allegro, czy olx
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2021-09-03, 09:27   

Ja w sumie różnie. Aczkolwiek powoli zaczynam przekonywać się do sklepów internetowych ( kiedy jeszcze dwa lata temu kupienie butów przez internet było dla mnie po prostu nie do pomyślenia).
W sklepach online faktycznie bywają dobre promocje, poza tym do zakupów takich przekonała mnie pandemia, kiedy galerie były pozamykane i po prostu nie miałam wyboru ;)

Od siebie polecam Zapato. Mają spory outlet butów skorzanych na swojej stronie www https://zapato.com.pl/outlet-damskich-butow-skorzanych .
 
     
elefantka123456 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 2
Wysłany: 2023-02-11, 16:08   

Sieciówki - tym mówię zdecydowanie nie. Raz że jakość słaba a dwa że wszyscy w tym chodzą. Ja lubię polskie marki jak Hibou - jakość ubrań bije na głowę te sieciówkowe. Ubrania można prać i prać i wciąż wyglądają jak nowe. Poza tym mają fajny basciowy styl :)
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2023-02-16, 08:03   

Sukienki - nie trzeba się zastanawiać nad doborem spodnicy/spodni/bluzki/koszuli. Zakładam sukienkę i jestem gotowa. Warto też zainwestowac w wysokiej jakosci płaszcz i buty.

Jeśli szukacie ładnych sukienek na wiosnę, polecam ten butik online:
https://roseboutique.pl/pol_m_KATEGORIE-_Sukienki-162.html

Aktualnie na stronie są nowe kolekcje:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB