Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jak urządzić sypialnię
Autor Wiadomość
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-04, 09:43   Jak urządzić sypialnię

Aktualnie urządzam swoją pierwszą sypialnię. Na co polecicie zwrócic uwagę przy meblowaniu tego pomieszczenia?

Do niedawna spałam na kanapie, jednak chciałabym kupić sobie porządne łóżko.....
 
     
Linki sponsorowane
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-10-04, 12:50   

Moim zdaniem jednym z najważniejszych elementów w sypialni jest właśnie ... materac :) A nie samo łożko. Na nim spędzamy praktycznie 1/3 swojego życia więc moim zdaniem musi być totalnie wygodny !
Dobrze jest poszukać porządnego materaca. W Sembelli widziałam w ostatnim czasie fajne promocje markowych materaców Warto polować na okazje ponieważ można się zaopatrzyć w dobrej jakości materac w o wiele tańszej cenie ;)
Na ich stronie jest poradnik na temat tego jaki materac warto jest wybrac

Poza tym dobrze jest zadzwonić i obsługa powinna doradzić który będzie odpowiedni.
https://sembella.pl/wybor-materaca-wskazowki/materace-sembella-160x200-najlepszy-materac-najlepszy-sen
 
     
Madil

Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-10-05, 11:22   

Najwazniejszy jest materac - to oczywiste. Najlepiej idź do jakiegoś dobrego sklepu z materacami i tam pomogą ci dobrać właściwy.
 
     
Iksior 

Dołączył: 30 Wrz 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-10-31, 22:14   

Twarde są najlepsze.
 
     
no_name

Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 27
Wysłany: 2018-11-29, 13:51   

Przy okazji urządzania wnętrz radziłbym zainteresować się jakimiś ciekawymi dekoracjami. Ładnie wyglądają niektóre z tych należących do kolekcji ra2nski. Ja w sumie na każdym kroku mam w domu eleganckie elementy dekoracyjne i jakoś tak pusto byłoby mi bez nich.

;)
 
     
mpire24

Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 39
Wysłany: 2019-03-31, 18:25   

Dla mnie w sypialni najważniejsze jest wygodne łóżko z materacem dostosowanym do naszych potrzeb :D Dlatego podczas wyboru łózka zdecydowałam się na materace dostępne na materacyk.pl Przy okazji zamówiłam także materac do łóżeczka naszego dziecka :)
 
     
Swan 


Dołączyła: 09 Sie 2017
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-09-03, 11:30   

Co do sypialni, to nie może zabraknąć w niej wygodnego i odpowiednio dużego łóżka, które zamówić można na meble.pl/meble/lozka/ Korzystanie ze sklepów online bywa dużo bardziej opłacalne. Niektóre oferty potrafią być zaskakująco korzystne. :)
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-10-26, 12:23   

Polecam na pewno
wygodny materac
toaletkę - sama mam w sypialni toaletke i nie wyobrażam sobie zrezygnowania z tego dodatku, maluję się przy niej codziennie, o dziwo korzysta z niej również mój mąż

NO i dobrze jest zainwestować w porządną pościel, bo daje to znacznie lepszy komfort nocnego wypoczynku. Ze swojej strony polecam zainwestowanie w pościel z bawełny satynowej, która wcale nie jest taka droga, na jaką się wydaje ;)

W sieci w dobrej cenie zamówicie sobie porzadne komplety. https://domownia.pl/kategorie/salon/tekstylia/obrusy
 
     
no_name

Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 27
Wysłany: 2021-02-19, 14:33   

Sypialnia to przede wszystkim wygodne łóżko, więc osobiście właśnie na nim bym się skupił. Polecam rozważyć łóżka kontynentalne, bo naprawdę świetnie się prezentują i są wygodne. Mam takie i jestem zadowolony. :wink:
 
     
dorotasja 

Wiek: 69
Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-04-14, 18:17   

Sypialnia to chyba najważniejsze miejsce w każdym domu - jakby nie patrzeć spędza się w nim najwięcej czasu. U mnie jednocześnie służy jako miejsce pracy, bo w sypialni stoi tez komputer. Ostatnio zamówiłam wspaniały fotel, który jest naprawdę wygodny i jest wykonany z naturalnej wełny. Jestem naprawdę zadowolona, bo nie wydałam na niego jakiejś fortuny, a ze względu na remont z mężem mamy bardzo ograniczony budżet. Teraz od razu wygodniej i przyjemniej się pracuje!
 
     
dorotasja 

Wiek: 69
Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-05-16, 05:55   

Ostatnio chciałam zamówić do sypialni pufę designerską i tutaj znalazłam bardzo ciekawe warianty. Szczerze mówiąc to nie potrafię się zdecydować jaką wybrać - wszystkie są naprawdę świetne i stylowe, a do tego w świetnej cenie - mąż doradza mi taką w czarnym kolorze aby pasowała do naszego czarno-białego pokoju, chociaż ja chciałabym dodać mu trochę wesołości i osobiście wybrałabym czerwoną wersję.
 
     
tetrus97 

Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-06-08, 09:28   

Bardzo fajne projekty aranżacji mieszkań, w tym także sypialni ma w swojej ofercie HeavenHome. Skorzystałem z wytycznych i bardzo jestem zadowolony, że znajomy mi ich polecił.
 
     
pola2322

Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 12
Wysłany: 2022-02-09, 15:28   

Sypialnia to przede wszystkim łóżko, jakieś stoliczki nocne, no i może też komoda. Do wyposażenia oczywiście trzeba też sobie dopisać pościel na łóżko oraz prześcieradło. Mnie bardzo odpowiadają prześcieradła tego typu przescieradlo.com/przescieradlo-160x200/30-474-przescieradlo-jersey-z-gumka-160x200.html , więc warto sprawdzić.
 
     
chrupcia 

Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 50
Wysłany: 2022-02-28, 16:00   

Jest wiele materacy i kupic porzadny nie jest latwo. ja czytalam duzo opinii zanim znalazlam odpowiedni, kupilam go na materacyk.pl
 
     
kia 

Dołączyła: 09 Maj 2017
Posty: 14
Wysłany: 2024-03-11, 13:32   

Jesli zastanawiałabyś się nad dekoracjami w sypialni, polecam zastanowićs ię nad tapetą :) Tapeta potrafi całkowicie odmienić pomieszczenie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB