Jak znaleźć dobre miejsce na biuro?

Hyde Park. Ogólne informacje nie związane z masażem. Tematy o wszystkim.

Moderatorzy: masaztajski, administrator, Truskawa

Awatar użytkownika
83ithbeltu
Posty: 1
Rejestracja: 2017-11-17, 11:33

Jak znaleźć dobre miejsce na biuro?

Post autor: 83ithbeltu »

Hej Nie widziałam nigdzie takiego wątku, a bardzo potrzebuję Waszej pomocy. Poszukuję nowoczesnego, małego lokalu przeznaczonego na biuro. Nie chcę sama podejmować ostatecznej decyzji, ponieważ w ogóle się na tym nie znam. Postanowiłam skorzystać z pomocy biura nieruchomości, ale jestem na etapie wyboru właściwego i godnego zaufania. Czy możecie mi jakieś polecić? Pozdrawiam i z góry dziękuję serdecznie za pomoc!
Ostatnio zmieniony 2018-01-29, 11:03 przez 83ithbeltu, łącznie zmieniany 1 raz.
TicTac
Posty: 63
Rejestracja: 2016-09-09, 12:11

Post autor: TicTac »

Zależy jakie to biuro ma być :?:
dorota1
Posty: 11
Rejestracja: 2017-09-23, 19:53

Post autor: dorota1 »

o jakie miasto chodzi?
fabiako
Posty: 8
Rejestracja: 2017-12-04, 17:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: fabiako »

Rzeczywiście to zależy w jakim celu chcesz wynająć biuro. W każdym mieście są już biura coworkingowe , natomiast jeśli potrzebujesz lokalu usługowego to powinnaś udać się do biura nieruchomości chociaż przyznam że niektóre z nich biorą ogromną prowizję za pośrednictwo.
MartynaW
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-12, 14:19

Post autor: MartynaW »

Ja szukałam na olx i gumtree :) Chyba najwięcej ogłoszeń tam jest. to co było dla mnie ważne to to aby gabinet był widoczny z ulicy i żebym mogła sobie nakleić wizualizację w witrynie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park forum ogólne”