Kredyt na otworzenie gabinetu

Hyde Park. Ogólne informacje nie związane z masażem. Tematy o wszystkim.

Moderatorzy: masaztajski, administrator, Truskawa

sylwia91
Posty: 1
Rejestracja: 2017-09-13, 07:44

Kredyt na otworzenie gabinetu

Post autor: sylwia91 »

Przymierzam się do otworzenia gabinetu masażu, ale wiadomo że bez kredytu raczej się nie obejdzie. Który bank ma obecnie najlepsze oprocentowanie jeśli chodzi o kredyty dla firm?
Ostatnio zmieniony 2018-01-29, 10:55 przez sylwia91, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 12
Rejestracja: 2017-08-09, 13:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Swan »

Najlepiej korzystać z oferty banku, który ma obecnie najlepszą promocję i oprocentowanie. Aby to sprawdzić polecam skorzystać z porównywarki https://direct.money.pl/kredytygotowkowe/, dzięki której można w jednym momencie porównać kilka ofert banków i wybrać tą najbardziej korzystną.
hella
Posty: 317
Rejestracja: 2017-03-23, 14:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kredyt na otworzenie gabinetu

Post autor: hella »

sylwia91 pisze:Przymierzam się do otworzenia gabinetu masażu, ale wiadomo że bez kredytu raczej się nie obejdzie. Który bank ma obecnie najlepsze oprocentowanie jeśli chodzi o kredyty dla firm?
Jest kilka banków, które oferują dobre moim zdaniem kredyty dla firm:

deutsche bank
alior bank
idea bank ( aczkolwiek nie moge polecić tutaj ich leasingu ponieważ jest kiepski kontakt)
ewentualnie pko bp

Czasami warto jest równiez zobaczyć sobie co oferują firmy prywatne. Na http://twojapierwszachwilowka.pl/ odsyłam. Masz tam aktualny ranking pożyczek.
frania
Posty: 43
Rejestracja: 2017-12-03, 15:17

Post autor: frania »

Przyznam szczerze, że zakładanie własnej firmy zawsze wiąże się z ogromnym stresem i strachem przed niepowodzeniem. Tak było również w naszym przypadku. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na otwarcie małego lokalu gastronomicznego w pobliżu Politechniki. Nie spodziewaliśmy się, że wypali to aż tak dobrze. Jeśli chodzi o pieniądze - nie polecam brać żadnych kredytów! Musimy liczyć się z tym, że coś może nie wypalić. Mamy też dziwną tendencję do zbyt intensywnego wydawania tych pieniędzy - troszkę tak, jakby nie były nasze. Ma odłożyliśmy troszkę pieniędzy, a następnie znaleźliśmy na stronie internetowej Goga-Gastro tanie Podgrzewacze frytek (link: https://www.goga-gastro.pl/category/frytownice-inne), gofrownice i inne tego typu rzeczy w naprawdę korzystnej cenie. Wynajem lokalu to już grosze, ale polecam podpisać sensowną umowę, żeby nikt nas nie wyrolował ;)
TicTac
Posty: 63
Rejestracja: 2016-09-09, 12:11

Post autor: TicTac »

NIE PAKUJ SIĘ W KREDYT, lepiej się zatrudnij gdzieś indziej i postaraj odłożyć. Możesz wziąć pożyczkę z PUP na rozpoczęcie działalności.
michalka
Posty: 16
Rejestracja: 2018-02-12, 13:21

Post autor: michalka »

Jeśli zależy na tym, żeby jak najszybciej zmienić pracę albo otworzyć coś własnego, to niestety w większości przypadków nie obejdzie się bez kredytu albo jakiegoś podobnego zobowiązania.
Ale jeśli faktycznie tak bardzo nie zależy na czasie, to lepiej poczekać na przypływ gotówki i ogarnąć to wszystko za własne pieniądze. Dzięki temu już od pierwszego dnia będziemy mogli pracować na własny rachunek, a nie spłacać kredyty i pracować "dla banku".
marika34
Posty: 199
Rejestracja: 2017-05-02, 10:22

Post autor: marika34 »

michalka pisze:Jeśli zależy na tym, żeby jak najszybciej zmienić pracę albo otworzyć coś własnego, to niestety w większości przypadków nie obejdzie się bez kredytu albo jakiegoś podobnego zobowiązania.
Ale jeśli faktycznie tak bardzo nie zależy na czasie, to lepiej poczekać na przypływ gotówki i ogarnąć to wszystko za własne pieniądze. Dzięki temu już od pierwszego dnia będziemy mogli pracować na własny rachunek, a nie spłacać kredyty i pracować "dla banku".
Niekoniecznie się tak da Niestety ale w Polsce zarobki nie są duże. Otwarcie własnego gabinetu to spore zobowiązanie finansowe i nie zawsze udaje się to zrobić za pieniadze jakie zarobiliśmy w ubiegłej pracy. Szczegónie,że fizjoterapeuci czy masażyści u kogoś zarabiają niewiele więcej niż najniższa krajowa. Co jest dla mnie osobiscie niepojęte.

Polecam przed wzięciem kredytu zajrzeć sobie na forum kredytowe http://www.forum-kredytowe.pl Jeśli nie macie jeszcze pomysłu albo jeśli już macie ofertę zaproponowaną przez doradcę. Na forum mogą Wam coś podsunąć albo zweryfikować czy oferta była dobra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park forum ogólne”