Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Dobre SPA w Małopolsce?
Autor Wiadomość
marlenka1
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-12, 12:28   Dobre SPA w Małopolsce?

Witam,
Czy ktoś może polecić dobry i NIEDROGI hotel ze SPA w Małopolsce? Planuję niespodziankę dla męża i chciałabym zabrać go na krótki wypad z noclegiem do SPA. Mieszkamy niedaleko Krakowa więc interesuje mnie coś w miarę blisko, do 100km.
Przeglądałam oferty kilku hoteli, ale SPA mają najczęściej hotele czterogwiazdkowe, które mają horrendalne ceny za sam pobyt a co dopiero SPA.
Sama byłam w ubiegłym roku w Hotelu Łysoń, który mimo tego, że też ma cztery gwiazdki dał mi na prawdę dobrą cenę. Celem mojej podróży było bardziej zwiedzenie parku miniatur, gdyż podróżowałam z mężem i dzieckiem, ale na miejscu w hotelu okazało się, że mają bardzo fajne zaplecze SPA a w cenie noclegu mieliśmy saunę i jaccuzi. Mogę polecić masaż dla dwojga, który wykonywany jest przez dwóch masażystów w jednym czasie.
Jeśli ktoś z was korzystał w tej okolicy z hoteli ze SPA i może podzielić się wrażeniami to będę wdzięczna :)
Pozdrawiam
 
     
Linki sponsorowane
elefantka123456 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-08-14, 06:50   Re: Dobre SPA w Małopolsce?

Ze swojej strony mogę ci polecić hotel August w Brzesko. Ma zaplecze Spa, z którego korzysta dość sporo ludzi. Hotel trzygwiazdkowy, ale obsługa na wysokim poziomie, łącznie z masażystami. W Spa mają saunę, jacuzzi....wszystko przestronne, nie kisisz się z masą innych ludzi. Można spędzić tam czas w romantycznej atmosferze. W cenę noclegu wliczony jest parking i śniadanie. W tamtejszej restauracji serwują smaczne dania, placek po węgiersku, którego jedliśmy z mężem, był palce lizać. :smile:
 
     
galos

Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 14
Wysłany: 2016-11-03, 14:55   

Byłem kiedyś z dziewczyną w Niepołomicach w spa, w zamku, romantyczny wyjazd na rocznice i te sprawy. Ja tam może nie jestem taki żeby od razu być wielkim fanem takich atrakcji, ale dziewczyna była zachwycona :cool: a miejsce było faktycznie ładne.

http://angelium-spazamek.pl/ - to było to spa, zostawiam namiar jakby komuś miało się jeszcze przydać, mam nadzieję że pomogłem.
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-05-09, 12:58   

Ile trzeba tam zapłacić a 2 osobowy pokoj?
 
     
Agnieszk@ 

Wiek: 41
Dołączyła: 24 Paź 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-10-24, 14:09   

Ja osobiście nie mam jakiegoś swojego ulubionego SPA, jeżeli mam akurat pieniądze i mogę sobie pozwolić na chwilę relaksu to szukam takiego SPA żeby nie zapłacić dużo a się odprężyć, odstresować itp.
 
     
frania 

Wiek: 40
Dołączyła: 03 Gru 2017
Posty: 43
Wysłany: 2017-12-18, 20:34   

Też byłam w tym spa w Niepołomicach, świetne miejsce :)
 
     
luxye

Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 14
Wysłany: 2018-01-17, 16:54   

Co prawda nie bezpośrednio małopolska, ale daleko nie jest - miałem ostatnio przyjemność spędzenia weekendu w hotelu Bristol w Busku Zdrój. Masażyści: prawdziwi profesjonaliści. To był niesamowity weekend i niesamowite doznania. Mają naprawdę bogatą ofertę zabiegów SPA i samych masaży: http://bristolbusko.pl/sp...saz-wellnessspa, jakby ktoś miał dylemat to stanowczo polecam rozwiać swoje wątpliwości i wybrać się do Bristolu. To niesamowite, klimatyczne, urokliwe miejsce.
 
     
sylwia4012

Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 41
Wysłany: 2018-06-29, 18:46   

Jeśli zdecydujesz się pojechać ciut dalej to w Kazimierzu z pewnością znajdziesz nie tylko uroczy hotelik ze spa, ale tez przepiękne krajobrazy i ten klimat, który jak raz poczujesz to zechcesz wracać i wracać. Zerknij na http://villabohema.pl/spa/ - podobno niezłe zabiegi i fajnie możecie spędzić czas.
 
     
mpire24

Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 39
Wysłany: 2020-03-25, 22:43   

Z chęcią zapisałabym się na masaż np. tutaj https://www.afrodytaspa.p...ngi-tybetanskie Jest to masaż tybetański dźwiękiem misy i gongów tybetańskich. Wydaje mi się, że masaż będzie idealny, aby się odprężyć i zrelaksować. Na stronie można znaleźć sobie opinie osób, które korzystały.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB