Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze kroki masażysta mobilny
Autor Wiadomość
qazkamil 

Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 2
  Wysłany: 2017-01-21, 11:45   Pierwsze kroki masażysta mobilny

Witam zamierzam otworzyć działalność jako mobilny masażysta z pomocą dotacji unijnych , ukończyłem studium i prosiłbym o pomoc w przybliżeni mi tematu co do dokumentów sprzętu i wymagań ze strony urzędów z jakimi mógłbym się zetknąć .
 
     
Linki sponsorowane
KarT 

Dołączył: 13 Lut 2017
Posty: 2
Skąd: Wawa
Wysłany: 2017-02-13, 13:41   

Pamiętaj o dobrej promocji. Niestety w dzisiejszych czasach bez marketingu ani rusz.
 
     
ania.tom

Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-02-21, 14:19   

promocja i marketing to wiadomo, bez tego ani rusz, ale jeśli potrzebujesz sprzętu i akcesoriów to poszukaj na solomedica, oni mają sporo rzeczy do gabinetów medycznych
 
     
aleksandraam

Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-02-27, 13:40   

Witam, również zamierzam otworzyć działaność jakos mobilny masażysta. Staram się o dotacje z urzędu pracy jednak pieniądze będa miec dopiero pod koniec marca lub kwietnia ( wiem , że w innych urzędach jest inaczej ). Planuje zrobić dobry marketing jednak troche obawiam się , że w mniejszej miejscowości nie wypali.

Na stronie urzędów są dkumenty do pobrania związane właśnie z dotacją na otwarcie działaności gospodarczej. Dowiedziałam się, że trzeba mieć dwie osoby ( poręczycieli), którzy jeśli w ciągu roku upadnie działalność , muszą oddać całość. Nie wiem jak to jest jeśli chodzi o dotacje z UE. Tam chyba trzeba mieć połowe kwoty ale za to jak nie wyjdzie to jest to niezwrotne.
 
     
pszczolka80 

Dołączyła: 21 Paź 2016
Posty: 7
Wysłany: 2017-04-28, 10:41   

Najlepszą reklamą jest marketing szeptany. Jeżeli ludzie będą Cię polecać, to z pewnością nie zginiesz w żadnym biznesie.
 
     
revitalrzeszow 


Wiek: 33
Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 10
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-07-07, 17:55   

qazkamil napisał/a:
Witam zamierzam otworzyć działalność jako mobilny masażysta z pomocą dotacji unijnych , ukończyłem studium i prosiłbym o pomoc w przybliżeni mi tematu co do dokumentów sprzętu i wymagań ze strony urzędów z jakimi mógłbym się zetknąć .

Ja właśnie wzięłam dotację. Kwestia dobrze napisać wniosek.

Wymagania to napewno:
- wykształcenie w zawodzie,
- Trzeba być bezrobotnym ,
- mieć listy polecające o współpracy

Co do sprzętu no to generalnie fajnie jak sie ma swoje auto żeby już kasy nie marnować.
 
     
revitalrzeszow 


Wiek: 33
Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 10
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-07-07, 17:58   

aleksandraam napisał/a:
Witam, również zamierzam otworzyć działaność jakos mobilny masażysta. Staram się o dotacje z urzędu pracy jednak pieniądze będa miec dopiero pod koniec marca lub kwietnia ( wiem , że w innych urzędach jest inaczej ). Planuje zrobić dobry marketing jednak troche obawiam się , że w mniejszej miejscowości nie wypali.

Na stronie urzędów są dkumenty do pobrania związane właśnie z dotacją na otwarcie działaności gospodarczej. Dowiedziałam się, że trzeba mieć dwie osoby ( poręczycieli), którzy jeśli w ciągu roku upadnie działalność , muszą oddać całość. Nie wiem jak to jest jeśli chodzi o dotacje z UE. Tam chyba trzeba mieć połowe kwoty ale za to jak nie wyjdzie to jest to niezwrotne.

Tak 2 poręczycieli , lub dajesz zabezpieczenie bankowe o równowartości dotacji ale kto ma tyle kasy ?
W małej miejscowości to wydaje mi się że lipa. Chyba że są bogaci mieszkańcy ? a jakaś konkurencja ?
 
     
natiss 


Wiek: 32
Dołączyła: 29 Lip 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-08-08, 10:46   

U mnie, w małym mieście z którego pochodzę, taki mobilny masażysta sprawdza się doskonale. Ludzie korzystają chętnie. Jednak promocja to konieczność. Przede wszystkim w Internecie ale też w ośrodkach zdrowia, u lekarzy czy w aptece!
 
     
kameleon 

Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-10-29, 20:05   

Najlepsza forma promocji to zadowoleni pacjenci. Niestety ale na to trzeba zapracowac i troche musi potrwac
 
     
Anorth

Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-11-09, 16:16   

Witam. Odnowię temat. Mam problem i być może przeczyta to ktoś kto miał taki sam i sobie z tym poradził. Chciałbym utworzyć właśnie Masaż Mobilny lecz Urząd Pracy nie finansuje działalności mobilnych i tak czy siak musi być odbiór sanepidu. W sanepidzie panie powiedziały mi, że one się pierwszy raz spotykają z tego typu działalnością mobilną i muszą się skonsultować z jakąś pracownicą, której obecnie nie ma. Czy ktoś miał podobnie i wie jak to rozwiązać. Jeśli każą mi założyć normalny salon to lipa ponieważ miejsce przechowywania sprzętu miałbym mieć w domu a niestety ale nie ma jak założyć podjazdu a to na pewno jest potrzebne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB