Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Gabinet Masażu Poznań
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-03-12, 16:58   Re: Gabinet Masażu Poznań

Klaudia29 napisał/a:
witam , jeżeli jeszcze poszukujecie to ja polecam - domowe zacisze u Pani Klaudii .
Naprawdę wyśmienite masaze szczególnie dla kobiet bo różne urozmaicenia odchudzjaace , kamieniami czekoladowe, itp .
Wykształcona, sympatyczna panie wykonuje na Wildzie

polecasz sama siebie czy tylko niezwykla zbierznosc imion?

tak szybko dorywasz sie do pisania, zanim zdazylas przeczytac "SPAMERZE, TWOJ SPAM ZOSTANIE USUNIETY. MARNUJESZ CZAS" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=3494
 
     
Linki sponsorowane
MAJKA40
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-18, 18:00   

Ja mam pracę siedzącą - często spędzam przed komputerem nawet po 12 godzin. Od jakiegoś czasu zapisałam się na pakiet masaży w gabinecie TWOJA - REHABILITACJA. Masażystka dojeżdzała do mnie do domu. Bardzo miła, uprzejma osoba! Masaż zawsze porządny i naprawdę pomocny - bóle minęły.
 
     
agata.k
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-18, 23:52   

Też ostatnio natrafiłam na ich stronkę i umówiłam się na pierwszą wizytę. Mam nadzieję, że będę zadowolona - dużo dobrego słyszałam.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-03-25, 05:42   

umiecie spamowac, nie macie czasu czytac "INFORMACJA DO REJESTRUJĄCYCH SIĘ SPAMERÓW" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=3494
 
     
Syogra

Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-09-12, 11:23   

Jako, że jest to wątek z mojego rejonu, to mniej więcej orientuje się w stawkach masażu. Jeżeli ktoś ma poważniejsze problemy z kręgosłupem czy plecami, polecałbym stosowanie tzw. łóżek masujących oraz masażerów. Koszty takiego urządzenia zwracają się przy ok. 5 wizycie w takim profesjonalnym gabinecie masażu. Zaletą jest, że z takiego masażera może korzystać nie tylko Ty ale i cała rodzina.
 
     
kameleon 

Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-09-20, 17:45   

Zapraszam na masaż i rehabilitację do gabinetu rehabilitacji REHA-HELP w centrum Poznania.
Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych fizjoterapeutów.
 
     
Masaż Kraków 


Dołączyła: 21 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-22, 19:23   

Syogra napisał/a:
Jeżeli ktoś ma poważniejsze problemy z kręgosłupem czy plecami


Na porządne łóżko do masażu trzeba wydać parę ładnych tyś a profesjonalnych rąk masażysty tak naprawdę nic nie zastąpi
 
     
Syogra

Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-11-27, 11:17   

Masaż Kraków napisał/a:
Syogra napisał/a:
Jeżeli ktoś ma poważniejsze problemy z kręgosłupem czy plecami


Na porządne łóżko do masażu trzeba wydać parę ładnych tyś a profesjonalnych rąk masażysty tak naprawdę nic nie zastąpi


Na dobrego masażystę również trzeba wydać ładne pieniądze, a zaletą takiego sprzętu masującego i nie mówię tu tylko o łóżkach ale również o masażerach np. do stóp, oczu itp.. jest to że może z tego korzystać cała rodzina i znajomi. Koszty podróży do masażysty oraz czas jaki tracimy po to aby zapewnić sobie masaż u profesjonalnego masażysty jest nieporównywalny do skorzystania z masażera w warunkach domowych.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-11-29, 06:43   

Syogra napisał/a:
Jeżeli ktoś ma poważniejsze problemy z kręgosłupem czy plecami

jako sprzedawca masazerow powinnas wiedziec, ze w przypadku powazniejszych problemow pacjent nie powinien ich uzywac, bez wyraznego pozwolenia lekarza, poniewaz jest ryzyko pogorszenia. Nawet masaz manualny moze nie byc wskazany, z tego samego powodu.

bywaly powazne wypadki nie tylko w domach, nawet zdarzaly sie w gabinetach swiadczacych takie uslugi (pamietam pare lat temu w warszawie na emilii plater przy mariocie, prawdopodobnie juz nawet nie istnieje, bo klient wyjechal karetka sparalizowany i bylo pare artykulow o tym).

nawet w takich gabinetach obslugujacy masazery ograniczaja sie do pilnowania czasu i higieny, bez wywiadu o przeciwskazania. Masazysta przeprowadza taki wywiad i stale obserwuje reakcje oganizmu na masaz.

uszkodzenia od masazerow zdarzaja sie nawet u osob zdrowych, jesli za dlugo czy za mocno.

na forum jest wiele watkw o masazerach, nie ma celu, zebys wstawiala swoja reklame w watku o gabinetah masazu manualnego w poznaniu
 
     
Darek81Thai 

Wiek: 43
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-12-13, 19:46   

Mogę śmiało polecić nasz salon THAI SMILE, gdzie masują doświadczone i przemiłe masażystki z tajlandii.
 
 
     
lipcówka

Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-12-30, 12:40   

Gorąco polecam masaże w kręg-clinic na strzeszyńskiej. Wspaniali fizjoterapeuci, masaże przynoszą znakomite efekty.
 
     
Marcin0

Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-01-02, 17:57   Masażę Poznań

Czy korzystał ktoś z masaży w artmassage w Poznaniu?

Czekam na opinie
 
     
nala

Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-03-16, 11:13   

Potwierdzam masaże są w pełni profesjonalne i lecznicze w kręg clinic, po prostu pomagają:) byłam na masażu relaksującym i nie wyeliminował bólu barków, myślałam, że to zwykłe zmęczenie dopiero a strzeszyńskiej powiedzieli mi że to nerwobóle…ale już jest ok:)
 
     
Niesza167 

Dołączyła: 15 Lis 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-11-15, 23:43   

Nie wiem, czy to się jeszcze przyda osobie, która pytała, ale ja chodziłam na masaże do artmassage, do pani Kuzan :) Miałam problemy z kręgosłupem związane z siedzącym trybem życia, znajomi zafundowali mi masaż gorącymi kamieniami, a pani Dorota zasugerowała też masaż leczniczy. Jak się przekonałam - lepiej zapobiegać niż leczyć. I nie warto wydawać pieniędzy na tabletki przeciwbólowe, czy też różne plastry bo w pewnym momencie przestają pomagać :)
 
     
Milena.n1992

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-11-30, 17:10   

Poleciłabym gabinet masażu Maos. Otworzył się w mojej okolicy. Od jakiegoś czasu chodzę tam na masaże relaksacyjne. Pomagają po całym dniu siedzenia za biurkiem. Wcześniej wzięłam serię kręgosłupa. Ręcę ze złota i genialna atmosfera :)
Gabinet mieści się przy ul. Głogowskiej 163.

Dla zainteresowanych
nr.tel 665 090 616
gabinetmaos pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB