Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Masażyści: Szukana
Autor Wiadomość
szierab 

Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 4
Skąd: Skoczów
Wysłany: 2014-06-11, 07:46   

Dziękuję za informację :wink:

U nas w Polsce w spa faktycznie Reiki nie jest popularne. Ja osobiście łączę techniki masażu relaksacyjnego z elementami Reiki.

Serdecznie pozdrawiam

Grzegorz
 
     
Linki sponsorowane
jogotrapeusz 

Wiek: 44
Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 7
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2014-06-17, 08:16   

Przyjmę prace lub współprace praca stała lub dodatkowa .śląskie małopolskie.
Mam 35 lat jestem po czteroletniej szkole masażu z dyplomem technika .
15 lat doświadczenia praca w przychodni rehabilitacyjnej. Znaczny stopień niepełnosprawności.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-06-17, 08:22   

jesli niepelnosprawny, to mozesz wstawic ogloszenie rowniez w watku dla niewidomych http://forum.e-masaz.pl/v...t=336&start=150 , bo tam latwiej moga cie znalezc szukajacy niepelnosprawnych.

zreszta, jak 4 lata nauki, to pewnie szkola dla niewidomych w Laskach
 
     
jogotrapeusz 

Wiek: 44
Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 7
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2014-06-18, 09:05   

Dzięki za linka
Jestem po szkole w Łodzi niepełnosprawność ze względu na wzrok.
 
     
warzecha2

Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 11
Wysłany: 2014-07-03, 10:56   Tegoroczny apsolwent Technik Masażysta

Witam
Szukam pracy jako Technik Masażysta.
Jak w tytule nie mam jeszcze papierów ale to tylko kwestia czasu, pewny jestem że dostanę dyplom.
Mam już doświadczenie 2,5 miesiąca w w Centrum Medycznym Jurajska Częstochowa.
Moją pasją jest masaż i rozwijanie się w tym kierunku.

Pozdrawiam Marcin Warzecha
Częstochowa
tel: 882-269-532
 
     
Callisthenics 

Dołączył: 13 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Białystok
Wysłany: 2014-07-15, 09:21   

Witam,

W tym roku ukończyłem medyczne studium zawodowe, co prawda dyplom odbiorę w sierpniu
ale już szukam pracy/stażu jako technik masażysta na terenie Białegostoku (ewentualnie okolic).
Moje doświadczenie ogranicza się do szkolnych praktyk, które miały miejsce w kilku Białostockich
szpitalach przez 2 semestry. Szkołę ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym i bardzo zależy mi na pracy w zawodzie.
W najbliższym czasie planuję uczestnictwo w kursach masażu oraz dziedzin pokrewnych ;)

Białystok

e-mail: w profilu
tel: 535 889 343
 
     
topanime

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 7
Wysłany: 2014-08-30, 18:36   

Witam,

W tym roku ukończyłem medyczne studium zawodowe w Stargardzie Szczecińskim z Dyplomem.
Moje doświadczenie ogranicza się do szkolnych praktyk, które miały miejsce w Stargardzkim
szpitalu rehabilitacyjnym przez 2 semestry. Bardzo zależy mi na pracy w zawodzi i rozwijaniu się
W najbliższym czasie planuję uczestniczyć w kursach masażu, szukam pracy w Stargardzie lub okolicy ewentualnie Szczecin

Stargard Szczeciński
nr. tel: 721688664
 
     
Halford 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 11 Maj 2014
Posty: 65
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-08-31, 17:52   

Witam

W tym roku ukończyłem 2-letnią szkołę Technik Masażysta. Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe zdałem najlepiej na roku, 80% teoria, 93% praktyka.
Moje doświadczenie składa się z 20 dni praktyk w zakładzie "NZOZ Rehabilitacja, Fizykoterapia, Masaż Leczniczy M. Gierczyńska Leszno", gdzie wykonywałem różnego rodzaju masaże oraz zabiegi fizjoterapeutyczne. W ramach zajęć szkolnych raz w tygodniu w przeciągu IV semestru nauki odbywałem także praktyki w "Centrum Leczenia i Rehabilitacji Akwawit" oraz przez 5 dni w "Zakładzie rehabilitacji - Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie".

Dodatkowo z wynikiem bardzo dobrym ukończyłem następujące kursy:
- Masaż antycellulitowy bańką Chińską
- Masaż gorącymi kamieniami
- Masaż Shantala
- Masaż tkanek głębokich
- Język migowy I stopnia o profilu medycznym

Pragnę zdobyć pracę w zawodzie oraz kontynuować poszerzanie wiedzy z zakresu masażu oraz języka migowego biorąc udział w kolejnych kursach.

Leszno
pawel.nowak1992@onet.eu
 
     
kpk1981 

Wiek: 43
Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 14
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2014-09-09, 09:59   

Krzysztof Karczewski
Email: karczewski . krzysztof @ gmail.com
Tel: 570 934 217 / 794 433 354

Technik masażysta (2012 - 2014),
Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie
Egzamin teoretyczny: 75 %
Egzamin praktyczny: 76 %

Kursy:
- kurs masażu I i II stopnia: GoWork.pl
- masaż tensegracyjny; dr Kassolik, dr Andrzejewski (kurs odbywał się w ramach projektu unijnego)

Doświadczenie:
- praktyki zawodowe w szpitalach, domach pomocy społecznej, ośrodkach dla niepełnosprawnych

Szukam pracy:
- Olsztyn i okolice
- województwo Warmińsko-Mazurskie i województwa sąsiadujące (tylko, jeśli pracodawca zapewnia zakwaterowanie w miejscu pracy lub blisko miejsca pracy)
 
     
sicaria

Dołączył: 30 Sie 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-09-25, 12:04   szukam pracy w weekendy na terenie Wrocławia

Witam, jestem świeżo upieczoną masażystką po szkole policealnej. Mam 21 i studiuję dziennie. Poszukuję pracy na weekendy na terenie miasta Wrocław, najlepiej na terenie Śródmieścia. Mam za sobą kilka miesięcy praktyk w ośrodku rehabilitacyjnym EKOVITA (Częstochowa) oraz półroczne doświadczenie po praktykach na oddziale rehabilitacji w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie. Zakres obowiązków obejmował nie tylko masaż ale także fizykoterapię oraz kinezyterapię. Mam też za sobą wolontariat w hospicjum częstochowskim.

Posiadam urpawnienia do wykonywania masażu klasycznego. limfatcznego, odruchowego, segmentarnego, Shantala, izometrycznego, tensegracyjnego, centryfugalnego, kosmetycznego, relaksacyjnego, sportowego. Z oceną bardzo dobrą ukończyłam kurs podstawowego języka migowego. Ponadto znam języki angielski (bardzo dobry), hiszpański (dobry) oraz rosyjski (podstawowy).

Uzyskałam następujące wyniki z egzaminu zawodowego:
- cz. praktyczna: 81%
- cz. teoretyczna: 83%

Proszę o kontakt mailowy miriam.pustul @o2 pl
 
     
Rybkos 

Wiek: 35
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-10-04, 11:39   

W związku z planowanym przeniesieniem szukam pracy w Radomiu i okolicach.
Technik masażysta lat 26 , pracowałem wcześniej w ośrodku i hotelu ***
Dyplom z wyróżnieniem, z wcześniejszych prac pozytywne referencje. Angielski komunikatywny.

Kurs masaży orientalnych-Lomi Lomi Nui, Tajski stóp, Misy tybetańskie, Kamieniami półszlachetnymi,Miotełkami i bambusami
Umiejętność masaży Bańką Chińską, akupresura stóp,Miodowy, Czekoladowy, peeling ciała
obsługa spa, respiratora, prawo jazdy, uprawnienia pedagogiczne, wychowawca kolonii
W razie zainteresowania proszę o kontakt na pw
 
     
Homel 

Wiek: 35
Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 2
Wysłany: 2014-10-14, 11:39   

Witam wszystkich,

Poszukuję pracy jako masażysta na terenie Śląska (Tarnowskie Góry i okolice). Jestem instruktorem odnowy biologicznej, ukończyłem kursy masażu oraz mam ponad 3 letnie doświadczenie na stanowisku masażysty w klubie sportowym. Ukończyłem również AWF w Katowicach, kierunek Wychowanie Fizyczne.


Zakres masaży:
-masaż klasyczny I i II stopnia
-masaż sportowy
-masaż gorącymi kamieniami
-masaż bańką chińska
-masaż czekoladą
-mięśniowo-powięziowy masaż głeboki
-terapia punktów spustowych
-kinesiology taping

Posiadam dyplomy i certyfikaty potwierdzające moje umiejętności i kwalifikacje.

E-mail: g.jergla@gmail. com
Tel.: 505-370-366

Pozdrawiam, Grzegorz Jergla
 
     
topanime

Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 7
Wysłany: 2015-01-25, 13:12   

Witam

Jestem Technikiem masażystą świeżo po szkole poszukuję pracy w zawodzie. Posiadam miesięczne doświadczenie jedynie z praktyk szkolnych

Posiadam Dyplom Technika Masażysty i Certyfikat z Języka Angielskiego
o kontakt proszę na PW z góry dziękuję
 
     
isiaczek13

Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-01-26, 20:30   

Poszukuję pracy jako masażystka. Mam 24 lata. Ukończyłam pomaturalne studium masażu, gdzie uzyskałam tytuł technika masażysty wraz z certyfikatem angielskim. Wykonuję masaże: klasyczne, sportowe, izometryczne, w odnowie biologicznej. Znam również podstawy drenażu limfatycznego oraz potrafię wykonać masaż gorącymi muszlami. Studiuję dziennie na AWF Wrocław na kierunku Fizjoterapia(pierwszy rok). Jestem komunikatywna, otwarta. Znam język angielki w stopniu komunikatywnym. Posiadam własne łózko do masażu, komplet wałków i klinów oraz zestaw do masażu muszlami.

Proszę o kontakt mailowy: krystyna.koltowska@gmail. com
 
     
warzecha2

Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 11
Wysłany: 2015-04-16, 16:16   

Witam.
Jestem Dyplomowanym Technikiem Masażystą.
Szukam pracy.
Mam doświadczenie jako praktyki w Klinice Jurajskiej i indywidualnie chodząc do pacjenta.
Masaż to moja pasja.
Wykonuje masaż relaksacyjny, leczniczy całościowy i częściowy, limfatyczny, izometryczny.

Tel:882-269-532
Częstochowa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB