Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Początkujący ''masażysta"
Autor Wiadomość
goterkon 

Wiek: 32
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-06-27, 23:06   Początkujący ''masażysta"

Witam

Od kilku miesięcy sporo czytałem i oglądałem na temat masażu.
Mieszkam w Uk i chcialbym spróbować wykonywać masaże w domu klienta.
Zrobiłem już nawet test i przygotowałem ulotki i rozdałem na ulicy.
Na 50 ulotek zadzwoniło 8 obób głównie kobiety.

Co o tym sądzicie?
Chodziło głównie o masaże relakacyjne.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-06-28, 01:21   Re: Początkujący ''masażysta"

to teraz idz na kurs, kup stol, wykup ubezpieczenie, zarejestruj dzialalnosc i pare innych rzeczy.

to, ze zadzwonilo 8 osob nie oznacza, ze zamowia masaz
 
     
sebeq

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 63
Wysłany: 2014-07-06, 20:26   

W UK nie trzeba od razu rejestrować działalności, więc zrób kurs i sprawdź rynek, sprawdź siebie.

Do PL nie wracaj ;) Ostatnio chciałem dotację z PUP i się okazało, że potrzeba dwóch poręczycieli zarabiających brutto 2,500tyś zł.

Coś mi się wydaje, że te dotacje biorą chyba tylko wyspecjalizowani w tym "przedsiębiorcy".

Marzy mi się UK w Polszy, ale cóż, nie przyszła góra do Mahometa to może Mahomet przyjdzie do góry :)

Niech sobie w tyłek wsadzą te dotacje tylko się nie wtrącają przynajmniej do początkujących przedsiębiorców.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-07-07, 06:30   

Zeby legalnie pracowac nalezy zarejestrowac firme. Kiedys to bylo na dwustronnym formularzu, teraz moze na linii. To jest 5 minut. Po okolo miesiacu przychodzi pozytywna decyzja, ale mozna dzialac od czasu wyslania formularza. W dowolnym czasie mozna zamknac, nie wykazujac zyskow czy wpisujac sstraty. Placi sie tylko od 3gbp na tydzien ubezpieczenia.

Niemniej z robota ciezko
 
     
Magda72

Dołączył: 14 Wrz 2013
Posty: 1
Wysłany: 2014-08-30, 18:40   masaż w UK

Mieszkam w UK od roku i jestem masażystką. W moim regione panuje przekonanie, ze jak masaż to w przychodni rehabilitacyjnej lub w szpitalu. wszystko poza to masaż erotyczny i miałam z tym duże problemy. nauczyłam sie od razu w drugim zdaniu tłumaczyc ze nie wykonuje takich masazy.Z masazami jest różnie, raz więcej raz bardziej, ale i tak lepiej niż w Polsce. Niestety cięzko sie dostać do salonów, do SPA, tu patrzą inaczej na nasze papiery.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-09-28, 19:21   Re: masaż w UK

masaz w szpitalu, to tylko prywatnym (mala szansa, ze lekarz zaleci, bo traktuja masaz "spod buta" i raczej beda szpikowac medykamentami lub ciac), w przychodni rehabilitacyjnej masaz tez jest na drugim miejscu, po fizjoterapii).

wcale nie musisz wstawiac tego drugiego zdania, jesli ktos cie nie nagabuje.

zeby dostac sie do spa, trzeba podlapac jezyka i znajomosci na lokalnych kursach masazu.
 
     
alex.mar

Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 7
Wysłany: 2016-09-26, 13:18   

Witam, z góry przepraszam, że pisze w tym temacie , ale w sumie chyba pasuje...bo jestem początkująca. Mam pytanie, które mnie dręczy. W moim mieście nie ma pracy dla masażystów ( jestem również zarejestowana jako bezrobotna ), i chciałabym masować ludzi po domach ( na razie masuje ciotki i ogólnie rodzine ). Ale chciałabym też obce oosby, tylko czy w ogóle mogę skoro nie mam ani własnej działaności ani..nic. Mam dyplom technika. Boje się , że natrafię na kogoś z policji no albo z skarbówki. Nie zaczne masować obcych osób , jeśli nie będe wiedzieć czy mogę czy nie bo ryzyko jest za duże .
Bardzo prosze o odpowiedz , nie znam się na prawie , i wole dmuchać na zimne :) :wink:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2016-09-26, 19:27   

poczta pantoflowa
 
     
rejectus

Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 12
Wysłany: 2016-12-11, 15:55   

Tak jak radzą ci dziewczyny. Najpierw sprawdź siebie. Zobacz czy klienci wrócą, a potem zastanawiaj się nad założeniem działalności :)
 
     
MayThai 

Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-12-14, 10:50   

alex.mar napisał/a:
... chciałabym masować ludzi po domach ... nie mam ani własnej działaności ani..nic.

Jeśli zaczniesz masować obce osoby i będziesz pobierała za to opłaty to jest to w takim przypadku nielegalne. Jeśli nie chcesz masować "z duszą na ramieniu" zastanawiając się kogo masujesz i czy za chwilę nie zapuka do Ciebie Urząd Skarbowy to musisz założyć działalność, płacić składki i odprowadzać podatki. Ewentualnie zatrudnij się na początek w jakimś salonie i zdobywaj klientów.
 
     
TicTac 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 63
Wysłany: 2016-12-22, 13:54   

alex.mar napisał/a:
W moim mieście nie ma pracy dla masażystów

Jest dużo oferty z nadmorskich ośrodków, może tam postaraj się o prace. Dobre miejsce na praktyczną naukę zawodu.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2017-01-07, 10:06   

Polecam zerknąć na spis gabinetów w swoim rejonie http://gabinety.e-masaz.pl/ i podpytać tam o praktyki.
 
     
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-01-23, 15:06   

Moim zdaniem praca dla masażystów jest, aczkolwiek trzeba otworzyć coś samodzielnie. W dużych miastach jest bardzo wiele gabinetów, w mniejszych jest mniej i znalezienie pracy w mniejszych miejscach bywa problematyczne.

Szczególnie popularne są takie masaże pod nadciśnieniem wyszczuplające:
https://feederleague.pl/masaze-podcisnieniowe-na-cellulit-co-warto-wiedziec-o-endermologii/

Wiele kobiet na nie chodzi.
  
 
     
magnifax 

Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 13
Skąd: Lublin, Poland
Wysłany: 2020-03-28, 06:48   

bardzo często początkujący masazyści masują się nawzajem, więc może poszukaj kogoś z kim mógłbyś tak popraktykować zanim zrobić komuś kiepski masaż i stracisz klientów...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB