Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin zawodowy teoretyczny/praktyczny czerwiec 2014
Autor Wiadomość
Daniel_26 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 67
Wysłany: 2014-05-02, 19:22   

w Krakowie praktyczny mamy od 9-15 Czerwca
 
     
Linki sponsorowane
kompasik

Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 10
Wysłany: 2014-05-02, 20:10   

No to liczę na relacje ;)
 
     
gooosia90 

Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 11
Wysłany: 2014-05-03, 11:28   

u nas 3 czerwca już jest praktyczny, więc chyba najwcześniej. Mamy wchodzić po 4 osoby ( 2 pary). niestety to jedyne wiadomości. W wykazie sprzętu mamy gorące kamienie i aqavibron a jak u Was?
 
     
Gabi

Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2014-05-03, 15:25   

Gorace kamienie, w ktorej szkole tego ucza .. ;) Odnosnie nowej ustawy o ktorej zostalo wspomniane, rozumiem, ze to zart prawda ?
 
     
gooosia90 

Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 11
Wysłany: 2014-05-03, 15:50   

Nie, to nie żart. Faktycznie w wykazie mamy umieszczone gorące kamienie co też wszystkich mocno zdziwiło gdyż w podstawie programowej tego nie ma.
 
     
Rayan 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 53
Wysłany: 2014-05-04, 11:28   

Faktycznie w wykazie sprzętu są gorące kamienie, ale nie wiem czy powinniśmy się tym tak bardzo przejmować, gdyż może być to podchwytliwe "zagranie" ze strony komisji, która układała egzamin. Całkiem możliwe że będą one wystawione przy rozpoczęciu zadania przygotowywania stanowiska do masażu, a wtedy jest oczywistym, że nie należy ich ustawiać na stoliku przy masażu. Jeśli będzie to masaż klasyczny, a takiego się spodziewam, nie trzeba ich ustawiać. Moim zdaniem będą one ustawione podchwytliwie... a nóż.. może ktoś ustawi je na stoliku z podstawowym wyposażeniem do masażu.

Pozdrawiam.
 
     
Rayan 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 53
Wysłany: 2014-05-04, 11:44   

Jeszcze raz zachęcam do dzielenia się informacjami jeśli ktoś z Was będzie zdawał pod koniec maja bądź na początku czerwca. Postarajmy się pomóc sobie i przekazywać jak najwięcej informacji z przebiegu egzaminu :)

Pozdrawiam
 
     
Dziubuś

Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-05-04, 13:51   

Może jest ktoś na forum z Nowego Sącza albo z Bytomia? Tam egzaminy są już 27 i 28 maja oraz 3,4,5 czerwca. Może podzielicie się wtedy wrażeniami? U nas egzanin 5 czerwca więc też dam cynk co i jak :)
 
     
Joasia71

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 28
Wysłany: 2014-05-05, 10:27   

Witam :smile:
Widzę że nie tylko moja szkoła nic nie wie o egzaminie,czytając Wasze spostrzeżenia i uwagi ja też jestem w takiej niewiedzy ,Dziwi mnie sprawa że o różnych dzniach są te egzaminy,raczej powinny być w jednym czasie żeby do ,,sieci'' nie wyciekły informacje.Ja mam 16 tego test i na tym tyle wiem,nie przerabialismy nawet sportowego, anatomia była na pierwszym roku,a teraz władowali jakis migowy,obcy i cos związane z komputerem po co to komu?Zamiast nas przygotowac jak należy to laskę położyli,ciezko będzie,chyba mnóstwo poprawek trzeba się spodziewać ,Ja się nie widzę na tym egzaminie :cry:
 
     
gooosia90 

Dołączyła: 09 Lut 2014
Posty: 11
Wysłany: 2014-05-05, 12:01   

Ja też nie jestem zadowolona ze swojej szkoły i to bardzo. Ale na własną rękę robię co mogę.
Myślę że nie rzucą nas od razu na głęboka wodę bo jak wspomniałaś nikt do końca nie wie dokładnie jak to ma wyglądać. Wcześniejsze roczniki miały wszystko czarno na białym ale z drugiej strony lepiej zdawać ten praktyczny a nie pisać projekt który nie wiem czemu miał służyć.
 
     
Maly

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 17
Wysłany: 2014-05-05, 13:58   

a w jakich szkolach sie uczycie?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-05-05, 14:38   

o ile przy egzaminie praktycznym pisanym mogl byc pan od WF czy PO, to przy praktycznym z rekami na modelu musi byc nauczyciel masazu. Takich egzaminatorow nie ma jeszcze zbyt wielu i beda sobie podrozowac od szkoly do szkoly przez pare tygodni.

a poniewaz kondycji medycznych jest bardzo wiele, to nie ma obawy, ze ta sama bedzie wszedzie. Moze byc nawet tak, ze kondycja juz "przeegzaminowana" w jednej szkole, nie powtorzy sie wiecej.

o sportowy, powtorke anatomii naciskajcie nauczyciela i dyrekcje. Nawet na zajeciach dodatkowych. Jezyk obcy i komputer przyda sie kazdemu, a migowy raczej opcjonalny.
 
     
Joasia71

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 28
Wysłany: 2014-05-05, 18:31   

To znaczy ze tylko na starych zasadach, jak pisanie projektu było wszedzie jednakowo i w tym samym dniu i godzinie?Mogliby dac taryfę ulgowa jak było na nowej maturze :)
My jesteśmy królikami doświadczalnymi,obniżyć punktację troszkę :)
Pozdrawiam wszystkich przygotowujacych się :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-05-06, 01:24   

dadza taryfe ulgowa tylko, jesli ilosc oblanych bedzie znacznie wieksza od ubieglorocznych. Zreszta dali taryfe ulgowa w ubieglym roku, zaliczajac prace dluzsze od 6 stron (maksymalna ilosc). Byla to wina komisji szkolnych i okregowych, ktore niedoczytaly regulaminu. Podobnie moze byc w tym roku z bledami, bo nowy regulamin. Niemniej, w tym roku egzamin jest rozciagniety w czasie i poczatkowe bledy moga byc naprawiane. Ale taryfa ulgowa tylko zalezy od cke, wiec sie kuj
 
     
hitsuji

Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-05-06, 10:02   

Lublin zdaje praktyczny od 2 do 5 czerwca i z tego co wiemy mają być różne zadania;
obstawiamy raczej te prostsze typu masaż tylnej strony podudzia np. po złamaniu strzałki i zdjęciu unieruchomienia, drenaż stawu kolanowego bądź kończyny górnej, ewentualnie masaż kaptura czy stawu barkowego, może odc. lędźwiowy
raczej nie porwą się na jakąś rwę kulszową chociażby ze względu na limit czasowy wykonania samego masażu (20 min), także bądźmy dobrej myśli :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB