Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Masażyści: Szukana
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-06-23, 16:59   

A naj naj ważniejszy temat to tutaj: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=6 wypadało by! :wink:
 
     
Linki sponsorowane
Mar0 

Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-06-23, 17:40   

dziękuję, faktycznie wypadało by :smile:
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-06-23, 21:34   

Mar0 napisał/a:
dziękuję, faktycznie wypadało by :smile:

:wink:
 
     
kosaradom

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-08-01, 16:45   

Witam!!!! Mam 21 lat i ukończyłem Policealną Szkołę Medyczną w Radomiu na kierunku technik masażysta. Szkoła ta jest szkołą dzienną i 2 letnią. Od tego roku dostałem się też na studia do Uniwersytetu Humanistyczno - Przyrodniczego w Kielcach na kierunek fizjoterapia. Aktualnie szukam pracy w swoim zawodzie bądź ewentualnie stażu w okolicach Radomia.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-08-01, 19:46   

kosaradom napisał/a:
Witam!!!! Mam 21 lat i ukończyłem Policealną Szkołę Medyczną w Radomiu na kierunku technik masażysta. Szkoła ta jest szkołą dzienną i 2 letnią. Od tego roku dostałem się też na studia do Uniwersytetu Humanistyczno - Przyrodniczego w Kielcach na kierunek fizjoterapia. Aktualnie szukam pracy w swoim zawodzie bądź ewentualnie stażu w okolicach Radomia.

Witamy Cię :wink:

Tutaj masz wątek na temat pracy: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=22 :wink:
 
     
kosaradom

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 3
  Wysłany: 2008-08-25, 09:51   

Dziękuje bardzo i sprawdzam tam co jakiś czas oferty i kilka cv wysłałem. Aktualnie jestem załamany bo staram sie o staż i o ile w szpitalu niema problemu bo w sumie wszędzie gdzie byłem powiedzieli bardzo chętnie (w sumie nie dziwne bo będę kasę dostawał z urzędu pracy a robił za nich) ale wyżej wspomniany urząd pracy blokuje mi cały czas szanse na staż mówiąc ze niema pieniędzy może za miesiąc może za miesiąc może.............i chyba niema co marzyc tylko szukać byle jakiej pracy żeby zapłacić za studia ;/ pozdrawiam
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-08-25, 14:16   

Dziwne ze nie chcą przyjmować nawet na staż przecież to nie jest duży pieniądz a pracował byś tak samo jak inni. Nic życzę ci tylko powodzenia w szukaniu pracy. :) Nie róbmy tu już ot ;)
 
     
kosaradom

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 3
  Wysłany: 2008-08-26, 11:03   

No mnie tez to dziwi ale co ja moge!! Dzieki bardzo i napewno bede szukal dalej. pozdrawiam
 
     
Skalarrr 

Dołączyła: 22 Lip 2008
Posty: 14
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-09-01, 12:31   

POZNAŃ

jestem magistrem fizjoterapii.
kobietą.
interesują mnie zagadnienia spa i odnowy biologicznej.
ukończyłam kurs masażu. masaż klasyczny, drenaż limfatyczny.

z zagadnień klinicznych: ortopedia i neurologia -> kierunek neurochirurgia.

szukam pracy.

zainteresowanych prosze o kontakt na pw.
udostępnię cv i inne potrzebne dokumenty.
 
 
     
maciej_ambroziak 

Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-09-09, 17:38   technik masazysta kosmetologia menager spa

Witam mam 24 lata poszukuje pracy w kierunku masaze kosmetologia menager spa jestem technikiem masazystą prowadze obecnie własną działalnośc gospodarczą usługi fizjoterapeutyczne mam spore doświadzczenie w branzy spa jako ze od paru lat zajmuje sie tworzeniem i dobieraniem zabiegów oraz kosmetyków spa takze pracowałem w spa jako menager spa, masazysta, kosmetolog, wykonywałem zabiegi takie jak mikro dermabrazje ipl piling kawitacyjny kwasy owocowe 50 i 73% wszelkie zabiegi na twarz i ciało szukam w chwili obecnej pracy na podobnym stanowisku terytorium cała polska jestem mobilnyh dodam że mam partneke specjalistke w pielęgnacji dłoni i stóp zdobnictwie i przedłużaniu paznokci równierz kosmetyka twarzy depilacja henna rzęs i brwi
prosze o kontakt na meil maciej_ambroziak@wp.pl lub kom 517932184
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-09-09, 17:51   masaz warszawa

drogi macieju

jak cie widza, tak cie pisza - dobre CV jest bardzo wazne http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=234

styl, gramatyka, ortografia sa tak samo wazne jak twoje zdolnosci manualne i skonczone szkoly.

"Witam

poszukuje pracy jako masazysta, kosmetolog, menager spa.

Jestem technikiem masazystą, mam 24 lata.

Prowadze własną działalnośc gospodarczą, usługi fizjoterapeutyczne, mam spore doświadzczenie w branzy spa, jako ze od paru lat zajmuje sie tworzeniem i dobieraniem zabiegów oraz kosmetyków spa.

Pracowałem w spa jako menager spa, masazysta, jako kosmetolog wykonywałem zabiegi takie jak mikro dermabrazje, ipl, piling kawitacyjny, kwasy owocowe 50 i 73%, wszelkie zabiegi na twarz i ciało.

Szukam pracy na podobnym stanowisku w całej polsce.

Jestem mobilny, dodam że mam partnerke, specjalistke w pielęgnacji dłoni i stóp, zdobnictwie i przedłużaniu paznokci, równiez kosmetyka twarzy, depilacja, henna rzęs i brwi".

W wolnym czasie rzuc okiem na 270 ofert pracy http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=22 - wyslanie kilkudziesieciu maili nie zaszkodzi, a zabiera tylko kilkanascie minut.
 
     
maciej_ambroziak 

Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 3
Wysłany: 2008-09-09, 21:19   

dziękuje serdecznie naprawde bardzo:))
 
     
PawełMedyk 

Wiek: 39
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-09-24, 03:45   Jestem masażysta szukajacym pracy w Poznaniu!!!!!!!!!!

Jestem masażysta szukajacym pracy w Poznaniu!!!!!!.poprosze szczegółowe informacje dotyczace ofert pracy!!!!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-09-24, 06:20   Jestem masażysta szukajacym pracy w Poznaniu!!!!!!!!!!

[quote="PawełMedyk"]Jestem masażysta szukajacym pracy w Poznaniu!!!!!!.poprosze szczegółowe informacje dotyczace ofert pracy!!!![/quote]
16 wyrazow i 20 wykrzyknikow w swoim cv nie czyni cie jeszcze zdolnym zatrudnienia. W szkolach ucza, jak napisac cv i list motywacyjny, skopiuj je z zeszytu i dodaj doswiadczenie.
 
     
magda84

Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 16
Wysłany: 2008-10-22, 14:36   

Szukam pracy jako masażystka w bydgoszczy lub toruniu.Jeśli ktoś coś znajdzie to proszę o kontakt :wink:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB