Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoły masażu
Autor Wiadomość
AlisonH

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-29, 12:36   

Czy słyszał ktoś z Was o Akademii Zdrowia w Warszawie na Lesznie? Jeśli tak, czy polecacie tę szkołę?
 
     
Linki sponsorowane
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2012-09-17, 16:20   

Halo Halo ;-) mam pytanie do "starszaków"
Czy jest sens zaczynać kierunek roczny Biomasaż skoro od tego roku jestem dyplomowanym masażystą.
Jest coś czego moge sie douczyć? Ponoć rozszerzona bedzie akupresura?
Prawda czy Fałsz?
Czekam na podpowiedzi :) :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-09-17, 16:53   

adamm napisał/a:
Halo Halo ;-) mam pytanie do "starszaków"
Czy jest sens zaczynać kierunek roczny Biomasaż skoro od tego roku jestem dyplomowanym masażystą.
Jest coś czego moge sie douczyć? Ponoć rozszerzona bedzie akupresura?
Prawda czy Fałsz?
Czekam na podpowiedzi :) :)

Kończyłem oprócz 2 letnie też rocznego w żaku i powiem szczerze ze dla mnie to samo ale im więcej papierów tym lepiej ;)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-09-17, 17:18   kurs masaz tajski

twoje dwa lata, to wiecej, niz rok. Akupresura, nawet rozszerzona, to bedzie kilkanascie godzin, bo wiecej sie nie da. Chcesz sie uczyc akupresury, to idz na kurs (pelen program to cos 192h). Prawda prawdzie nie jest rowna.

a papier papierowi nierowny, zreszta, papier jest dla biurokratow, a dla klientow liczy sie skutecznosc
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-09-17, 21:17   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:


a papier papierowi nierowny, zreszta, papier jest dla biurokratow, a dla klientow liczy sie skutecznosc

No akurat w tym zawodzie to prawda no chyba ze dla pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej można się pochwalić.
 
     
Gabi

Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-10-13, 13:39   

Witam, zastanawiam mnie taka rzecz, ile osob po szkole zaocznej (zajecia co 2 tyg w weekend) zdaje egzamin zawodowy ?(rozumiem ze jak sie chce to sie nauczy, ale jakie sa statystyki ) oraz jak patrzy pozniej na to pracodawca. Przychodzi osoba po zaocznej, ma zdany egzamin zawodowy co niekoniecznie musi oznaczac ze dobrze masuje poniewaz miala dosc malo godzin z pracowni masazu w szkole. Co o tym myslicie ? dodam ze ucze sie dziennie i w miesiacu mamy okolo 35 godzin masazu.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-03-09, 15:59   kurs masaz tajski

Pola napisał/a:
Witam, ja mogę polecić zdecydowanie Policealną Szkołę Medyczną AP Edukacja. Zawód: Technik masażysta. Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, realizuje program MEN. Nauka trwa 2 lata, tj. 4 semestry, zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym.
Organizują atrakcyjne praktyki zawodowe.
Z czystym sumieniem mogę polecić. :)

link i uzytkownik http://www.facebook.com/halszka.kozakiewicz usunieci
 
     
jimmikox 


Wiek: 37
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-07-17, 18:25   

Witam serdecznie
Mam na imię Dmitrij. Mieszkam się w Białorusi. dzisiaj chcę studiować w Polsce w kierunku technik masażysta. I nie mogę nic wybrać. Proszę Pana polecać jaką 2letnią szkołą medyczną masaży, mogę być to płatne, dobrze było kiedy Pan proponuje jaką szkolą w warszawie, ale to nie ma dużej wartości.
Zgadze się na dzienne nauczenie
Ważne żeby organizowały praktyki w szpitalach i zakończenie szkoły było egzaminem technicznym.
Z góry dziękuje

Pozdrawiam
  
 
     
jagodziak

Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-07-22, 15:47   

Hej wszystkim :wink:
czy macie może jakieś info dotyczące szkoły Sukces Edukacja w Katowicach? Zamierzam zacząć tam od września naukę na kierunku Technik Masażysta, chciałabym się upewnić, czy warto i czy poziom zadowalający. Stronka: sukcesedukacja - nie mogę podać pełnego linka, bo to mój pierwszy wpis.
Pozdrawiam! :mrgreen:
 
     
fizjo

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 128
Wysłany: 2013-07-23, 18:07   

Zdanych opinii w internecie nie widać. Może podejdź do szkoły i zapytaj się aktualnie uczących masażystów jakie maja opinie?
 
     
uzo14


Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-07-26, 14:00   

jimmikox napisał/a:
Witam serdecznie
Mam na imię Dmitrij. Mieszkam się w Białorusi. dzisiaj chcę studiować w Polsce w kierunku technik masażysta. I nie mogę nic wybrać. Proszę Pana polecać jaką 2letnią szkołą medyczną masaży, mogę być to płatne, dobrze było kiedy Pan proponuje jaką szkolą w warszawie, ale to nie ma dużej wartości.
Zgadze się na dzienne nauczenie
Ważne żeby organizowały praktyki w szpitalach i zakończenie szkoły było egzaminem technicznym.
Z góry dziękuje

Pozdrawiam
Dmitrij Pawłowski


Polecam technika masażystę w Poznaniu - Wielkopolska Szkoła Medyczna.
Tryb dzienny lub weekendowy. Nauka 2 lata. Czesne 280 zł za miesiąc.
Tel. 61 843 07 97
 
     
omleecik 

Dołączyła: 10 Wrz 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-09-12, 20:56   

Dzień dobry,a właściwie wieczór ;)

Ja mam takie skromne pytanie. Chciałam uczęszczać do teba weekendowo, w każdy weekend, ponieważ dziennie studiuję. W sumie od małego dzieciątka chciałam masować, no i teraz, chciałabym to wprowadzić w życie. Problem polega na tym, że pojęcia nie mam, czy ilość godzin serwowana w tej szkole pozwoli mi się nauczyć dobrze masować i zdać egzamin zawodowy? W sumie bardziej nastawiam się na pracę pod spa, studiuję kosmetologię i chciałam swoją wiedzę pogłębić dodatkowo o masaże, aczkolwiek czytając to forum zwątpiłam w sens, żeby iść do tej szkoły, ze względu na godziny, które porównując do studium medycznych wypadają miernie. :neutral: . Jednak patrząc z drugiej strony, w mojej miejscowości nie ma nic takiego, mam do wyboru teb,lub fame, o której wcześniej nie słyszałam. Najbliżej takie studium z prawdziwego zdarzenia mam 100km od miejsca zamieszkania,aczkolwiek nie mogę sobie na to pozwolić ze względu na studia,a ciężko mi się pogodzić z myślą, że z masażem będę dopiero kombinowała za te 3lata. :cry:
Co do teba, jakie są to "wieczorne" godziny, mniej więcej jaki przedział godzin to jest ? . No i nie wiem, co teraz począć, czy może jednak iść do tego teba i próbować ?. Jak myślicie? Mógłby się ktoś na ten temat wypowiedzieć ? Byłabym bardzo wdzięczna.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-09-13, 08:23   

Idz do teb potem możesz jeszcze pogłębiać wiedzę rożnymi kursami.
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2013-09-13, 11:33   

Jeśli chodzi umiejętności, to Jak zwykle wszystko zależy od nauczycieli. Niemniej z formalnego punktu widzenia TEB przygotowuje ludzi do egzaminu państwowego, a zatem możesz uzyskać pełne kwalifikacje. Inna sprawa, że znam szkoły teba, gdzie na 20 osób zdały 3.
Dodam, że podobno w TEB w tym roku kierunek masażu jest bezpłatny.
 
     
omleecik 

Dołączyła: 10 Wrz 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-09-13, 18:07   

Tak, z tego co wiem, to jest bezpłatny, aczkolwiek musiałabym się zorientować w jakie dni i godziny są zajęcia, może załapałabym się w tygodniu po uczelni. Jeśli nie, zostaje mi wersja weekendowa.

Wcześniej też czytałam, że właśnie taka forma nauki za bardzo mnie nie nauczy. Aczkolwiek, dajmy na to że trafię na dobrych nauczycieli w połączeniu z moimi staraniami, to chyba jednak są szanse,żeby zdać ten egzamin ? :wink:

Jednak przyznam,że najbardziej boję się tego, że ta szkoła nawet nie przygotuje mnie do egzaminu zawodowego - praktycznego, bo teorii sama mogę się nauczyć, gorzej zapewne jest z praktyką.. :neutral: . Jeśli trafię na słabą kadrę ( bo generalnie nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat tej szkoły u mnie ) to wszystko jest stracone, czy mogę jakoś w domu próbować się przyswoić tą wiedzę praktyczną masażu ?
Idąc do szkoły, poświęcając tam jednak trochę czasu miło by było zdać i jednak coś umieć..

Po szkole miałam w planach kursy, aczkolwiek nie wiedziałam, czy ogólnie ta jest warta zachodu , czy lepiej odpuścić sobie tą szkołę i próbować dopiero po jakimś czasie, jak będę miała możliwości, żeby uczęszczać do jakiejś bardziej sprawdzonej szkoły.

Czyli jednak warto spróbować ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB