Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś ma już arkusz egzaminu teoretycznego czerwiec 2012 ?
Autor Wiadomość
sylwus555-91

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 17
Wysłany: 2012-06-20, 19:23   

ciewawa jestem jak to bedzie napisalam wszystko wyczerpujaco na 12 stron myslalm ze sie nie wyrobie tyle sie to zeszlo..;/
 
     
Linki sponsorowane
Masaz.Joanna

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2012-06-20, 19:43   

No cóż mylisz sie nawet fryzjerka zdaje egzamin zawodowy w formie pisemnej...
Od tego jest nauczyciel żeby dopuścił Cie do egzaminu lub nie jesli nie umiesz masować - proste
Natomiast jeżeli chodzi o ten egzamin w formie praktycznej to mógłby byc - na zasadzie że uczeń losuje jednostke chorobową a masuje na kimś zdrowym, ale na pewno tego nie wprowadzą.
 
     
paulina12 

Wiek: 34
Dołączyła: 19 Cze 2012
Posty: 32
Skąd: małopolskie
Wysłany: 2012-06-20, 20:02   

mi też 12 stron ale co z tego jak pewnie nie zdane też tyle czekania. zamiast to szybciej sprawdzać to wakacje mają
 
     
bananowy_kot 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-20, 20:04   

Jak myślicie, kiedy CKE poda klucz do tego naszego projektu? Żeby choć na oko można było zobaczyć czy się zdało? A nie martwić się do września? :cry: :cry:
Mieszane mam uczucia... Starałam się pisać jak najlepiej... Może będziecie się ze mnie śmiać, ale mi by się przydała choć godzina, czy dwie więcej. Siedziałam do końca, a Wy??

Pozdrawiam Was wszystkich i mocno trzymam za Was kciuki :grin:

Ola z Warszawy.
 
     
axis1

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 36
Wysłany: 2012-06-20, 20:11   

no to pięknie kurde, według najnowszych informacji większość nie zdała, ponoć 85% ludzi nie zdało. Kto nie zrobił grzbietu dodatkowo ten nie zdał.
 
     
bananowy_kot 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-20, 20:15   

axis1 a skąd masz takie informacje?? Nie strasz.. :cry: Pisałeś pierwszy raz ten egzamin?
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-06-20, 20:16   

jaaaa pinkole co za bojki wy tu puszczacie???
Jaki grzbiet ?? jęsli nie am tego w skierowaniu to nie trzeba. Piało jak wół co wymacować!!!
Jak się nie zrobiło przeciwwskazań i wskazań i nie zadało się pytań to też nie ma problrmu bo nie pisało tego.
Jak mogę po kilku godzinach mówić ile osób nie zdało...
Ludzie opanujcie się

Za każdym razem jak zdaje technika (każdy inny zawód) to wiecznie ludzie dziwne bojki popychają, jakieś mity tworzą na temat tych projketów nie potrzebnie denerwując innych

Axis jeszcze napisz że jak ktoś nie wymasował protezy i nie wypisał mięśni podudzia to też nie zdał... Puszczajcie dalej takie farmazony
 
     
axis1

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 36
Wysłany: 2012-06-20, 20:27   

Zartuje:) to taki czarny humor dla podkręconych:) ja tez tak mam:)

[ Dodano: 2012-06-20, 21:29 ]
Kto nie wymasował podudzia, stopy i protezy lewej kończyny po amputacji, ten wtopił:)
 
     
bananowy_kot 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-20, 20:30   

Dzięki JustynaZuzanna, ale mnie pocieszyłaś :grin: :grin:
Ile czasu zajęło Ci pisanie? Z wcześniejszych postów wnioskuję, że dziś drugi raz podchodziłaś do części praktycznej, czy się mylę? :oops: Jeśli tak, to ile punktów miałaś w zeszłym roku?

[ Dodano: 2012-06-20, 21:33 ]
Ludziki, a czy ktoś Wam powiedział co z tym kluczem? No bo do września czekać, to załamka, a tak to człowiek by cokolwiek, coś tam się zorientował :mrgreen:
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-06-20, 20:36   

Mylisz się tam pisze wyrazie w nawiasie ze inny zawód...
do masażu podchodziłam 1 raz. w poniedziałku zaliczyłam na 45/50 i 18/20 a dzisiaj się zobaczy nie wiem dlaczego ale nie opracowałam blizny na kikucie ...

W zeszłym roku pisałam z kosmetyki teorie zdałam identyczne. Praktyczny powiem Wam tak..Porównując - po tym jak ja poleciałam na kosmetyce w projekcie a tym że w masażu powinno się wykonać masaż kikuta w 3 fazach. No nawet jak ktoś zrobi poprawnie zwykły masaż klasyczny to też zda.

u mnie dziewczny w zeszłym roku wymyślały sprzety zabieg jakiś specjalistyczny na twarz. I wógóle pisały projekty na tyle stron ile było w "zeszycie". A ja wklepałam substancje aktywne zwykłym masażem klasycznym, zrobiłam 2 maseczki i zdałam śpiewająco... Nie zaglębiłam się jak większość w jonoforezę czy elektrostymulację itp Tylko poszłam prosto "na chłopski" rozum...
Więc wydaje mi się że tutaj też tak będzie...
 
     
motka 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2012-06-20, 20:44   

prawda jest taka, że to dużo zależy od egzaminatora który poprawia.. podchodziłam do egzaminu poraz drugi ( na poprezednim miałam 70%) i pisałam wszystko tak jak jest w projektach sprawdzanych przez egzaminatorów... więc wiecie :) kto ma szczęście ten zda:) ale życze tego każdemu :)
 
 
     
bananowy_kot 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-20, 20:46   

A to przepraszam JustynaZuzanna :oops: i gratuluję Ci wyników testu :grin:
Ja test napisałam I część - 38/50, II część - 12/20 :mrgreen:
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-06-20, 20:50   

motka to trzeba było sie wybrac do oke bo to tylko 5% Ci brakło.. poprosić i sprawdzenie pracy ponownie przez innego egzaminatora... Pamiętajcie jak Wam z 5% braknie to tam jezdzie o ponowne sprawdzenie... bo jest baaaaardzo duża szansa że się pkt znajdą. Ode mnie dziewczyna w zeszłym roku miała 74% pojechała i się zrobił 76% rzutem na taśmę ale zdała!

Spoko babanowy przyzwyczaiłam sie że ludzie nie czytają zbytnio dokładnie, ale za to lubią czepiać się literówek :D ano zaszalałam Wiem :) Tobie również gratuluje zdania 1 etapu
  
 
     
bananowy_kot 

Wiek: 46
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-20, 20:50   

Podchodziłam po raz pierwszy, ale mam troszkę nóż na gardle z powodu wieku... No i raczej w szpitalach i przychodniach NFZ nie przyjmują bez dyplomu, prawda?
No i generalnie chyba trudno znaleźć pracę w tym zawodzie, jak się ma tylko tytuł technika masażysty.. Ale może się mylę.. A jaka jest Wasza opinia na ten temat?
 
     
motka 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2012-06-20, 20:53   

No właśnie żałuje, że tego nie zrobiłam... ale damy rade :) kto potrafi masować w końcu mus zdać :) a do wymasowanie były mięśnie antagonistyczne, masowaliście tylną powierzchnię uda, drugą kończynę czy jedno i drugie?:)

[ Dodano: 2012-06-20, 21:55 ]
bananowy_kot kiedyś owszem bo wygodniej było im zatrudnić fizjoterapeute bo coś tam mieli z masażu i do tego mogli robić zabiegi a teraz fizjoterapeuta bez dyplomu nie może masować.. no ale jaka jest rzeczywistość wszyscy wiemy :)
  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB