Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania projektów. Pomocy!
Autor Wiadomość
emersion_99

Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-03-27, 17:31   Poszukiwania projektów. Pomocy!

Witam. Jestem tu nowa. Zdawałam egzamin w 2011r. lecz z niewiadomych nam przyczyn nie zdała nasza cała klasa (szkoła obwinia nas za ten stan rzeczy, my nauczyciela przygotowującego. ZSP Parczew!) i teraz poszukuje wszystkich jakichkolwiek projektów. Jeżeli ktoś z Was chętnie mi pomoże to z góry dziekuje. To jest mój mail. emersion_99@o2.pl Pozdrawiam!:)
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-03-27, 18:28   kurs masaz tajski

emersion_99 napisał/a:
teraz poszukuje wszystkich jakichkolwiek projektów

wszystkich czy jakichkolwiek?

teraz, na "za piec dwunasta" do egzaminu, to moze troche za pozno.

wszystko jest, wysil sie tylko poszukac na forum.

nie ma co winic nauczyciela, trzeba zaczac od siebie, przez 2 lata mogliscie gadac z nauczycielem, wychowaca i z dyrekcja
 
     
max500

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 36
Wysłany: 2012-03-27, 19:31   

Za późno to na pewno nie jest. Wszystko można ogarnąć w 4 tygodnie.
Dziwią mnie takie posty gdyż wyraźnie na forum znajdują się wskazówki co do egzaminu ale oczywiście wszystko najlepiej smakuje na talerzu. Sądzę,że jak ktoś się przyłoży sam potrafi zdać ten egzamin a potem bezrobocie :P
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-03-27, 19:35   kurs masaz tajski

max500 napisał/a:
Wszystko można ogarnąć w 4 tygodnie.

jasne, 2 lata w 4 tygodnie. Jesli jest sie geniuszem
 
     
max500

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 36
Wysłany: 2012-03-27, 19:48   

Uczymy się konkretów wszystkich mięśni nie zapamiętasz uczmy się najważniejszych najczęściej wykorzystywanych podczas masażu tak samo chodzi o anatomię o narządy itd.
Metodyka masażu: klasyczny,limfatyczny,segmentarny, izometryczny,pneumatyczny,sportowy do czego służą technik masażu człowiek uczy się na pracowni automatycznie. I rozwiązywanie testów pełno jest ich w internecie możliwości teraz są ogromne i czytanie książek. Pojęcie geniusza jest tu zbędne.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-03-27, 19:55   kurs masaz tajski

tak, ale jesli nie zdala cala klasa, to cos tu nie tak.

jesli egzamin bylby tak prosty, jak piszesz, to wszyscy by zdawali za pierwszym podejsciem. Tak nie jest
 
     
max500

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 36
Wysłany: 2012-03-27, 20:05   

U mnie w klasie większość osób zdało ale muszę przyznać,że test teoretyczny był średni i nie zdałem miałem 48 % czyli 1 pkt mi zabrakło. Ale praktyczny zdałem uczyłem się z mojego wzoru, który jest umieszczony na głównej stronie forum " Egzamin praktyczny krok po kroku"
U nas przygotowanie było bardzo dobre mieliśmy próbne testy i pisaliśmy projekty więc też dużo zależy od nauczycieli z anatomii było ciekawie w pierwszym semestrze było ciężko ale później polubiłem anatomie mięśnie kości i świetna nauczycielka :)
 
     
emersion_99

Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-03-27, 20:14   

Już tłumaczę dlaczego nie zdała cała klasa. Przez osoby które siedziały w komisji. Było to tak że komisja nie przeczytała całego regulaminu i podczas dawania kartek dodatkowych nie doczytała się tego że te kartki trzeba też ponumerować. Nie wiem jak to się dalej potoczyło ponieważ zabrano mi pracę i coś przy niej kombinowano! Zgłaszaliśmy to do OKE lecz ZERO odzewu. Chcielismy pisać do ministerstwa oświaty lecz szkoła nas straszyła. Zgroza się dzieje w tej szkole. Teraz to każdy musi polegać na sobie. Co do podania wszystkiego na tacy to nie jestem biegła w sprawach komputera i wszystko robię bardzo powoli.


Oczywiście nikt nie zdał projektu. ABC zdane.
 
     
Madziunka 

Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 8
Wysłany: 2012-03-28, 09:39   

emersion_99 napisał/a:
Zgłaszaliśmy to do OKE lecz ZERO odzewu. Chcielismy pisać do ministerstwa oświaty lecz szkoła nas straszyła. Zgroza się dzieje w tej szkole. Teraz to każdy musi polegać na sobie.


Czym was szkola straszyla? ;> ze nie dopuści do egzaminu ponownie?jeśli masz pewność, że poszło ok to dlaczego masz o to nie walczyć? ;/ Moja koleżanka nie zdała... ale napisała prośbę, by ponownie sprawdzili i co się okazało? że w jakiś cudowny sposób 20pkt się znalazło i zaliczyła heh...
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-04-05, 10:37   kurs masaz tajski

mysle, ze komisja po egzaminie mogla, co najwyzej, ponumerowac kartki, zeby naprawic swoj blad. Ze nikt nie zdal wynika z czegos innego, np zlego przygotowania przez nauczycieli.

nie wierze, ze cudownie znalazlo sie 20 pkt, bo prace sa sprawdzane przez 2 egzaminatorow. Musieli by byc obaj porzadnie upici, zeby zrobic tyle bledow. Moze ktos dostal "cudowna" koperte?
 
     
Masaz.Joanna

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2012-04-20, 18:11   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
mysle, ze komisja po egzaminie mogla, co najwyzej, ponumerowac kartki, zeby naprawic swoj blad. Ze nikt nie zdal wynika z czegos innego, np zlego przygotowania przez nauczycieli.

nie wierze, ze cudownie znalazlo sie 20 pkt, bo prace sa sprawdzane przez 2 egzaminatorow. Musieli by byc obaj porzadnie upici, zeby zrobic tyle bledow. Moze ktos dostal "cudowna" koperte?


Kombinowac przy pracy nie mogli, w te 20 pkt równiez nie chce mi się wierzyc... Jeszcze 3-5 rozumiem ale nie 20... Z tego wynikałoby że 1/5 pracy była źle oceniona, a sprawdza to tak jak napisał massagewarsaw 2 egzaminatorów...
Obwinianie szkoły za niepowodzenia jest trochę mało dojrzałe, ja spojrzałabym najpierw na siebie, czy oby zrobiłam wszystko aby zdać.
Tym bardziej ze widac ze osoba która pisała tego posta zabiera sie za przygotowania na ostatnia chwilę, bo coż to jest 2 miesiace przed egzaminem..? Nie da się przygotowac z materiału z 2 lat na tyle dobrze aby zdobyc te 75 %..
 
     
Anuska513

Dołączył: 21 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-04-21, 18:45   

CZeść mam na imie Anka i poszukuje projektu z egzaminu praktycznego dokładnie nie wiem z którego roku wiem jedynie ze w nim chodzi o Szymona goławskiego jezeli ktos posiada projekt to prosze o przesłanie go ma na mój e-mail anuska513@interia.eu z góry dziękuję:)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-04-21, 21:43   kurs masaz tajski

Anuska513 napisał/a:
wiem jedynie ze w nim chodzi o Szymona goławskiego

ania, jaja sobie robisz czy ktos cie wpuscil w maliny?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-04-21, 21:53   kurs masaz tajski

Masaz.Joanna napisał/a:

Kombinowac przy pracy nie mogli

dlatego napisalem "co najwyzej".

jesli cke mogla sprawdzac, wbrew nowemu regulaminowi egzaminacyjnego, dodatkowe kartki, to komisja szkolna mogla probowac zatuszowac swoj blad przez numeracje kartek dodatkowych. Ale, tak naprawde, to komisja szkolna nawet nie powinna dawac dodatkowych kartek.

jesli nie zdala cala klasa, to nie tylko wina uczniow, ale rowniez nauczycieli, ze nie umieli zmotywowac do nauki (prawdopodobnie nie posiadali tez wiedzy)
 
     
rahim
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-06, 18:32   

https://drive.google.com/folderview?id=0B-QF0Vjry49eb016dms2aDNXSXM&usp=drive_web
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB