Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Ubiór do masażu
Autor Wiadomość
SteMar 

Wiek: 42
Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 2011-11-27, 21:47   Ubiór do masażu

Witam Może ktoś z obecnych forumowiczów zna adresy stron sklepów zajmujących się sprzedażą odzieży m. in. dla masażystów. Znalazłem trochę adresów w sieci, niestety nie ma tam nic ciekawego. Głównie interesują mnie stroje w orientalnym stylu i eleganckie. Takie, które nie odstraszą klienta. Obecnie używam czarnych lnianych spodni (do kung fu i tai chi) oraz czarnej koszulki z nadrukiem logo.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-11-27, 22:19   kurs masaz tajski

nie wiem, czy byles juz na mojej stronie.

sprzedaje stroje do masazy orientalnych, dla mezczyzn glownie spodnie (podobne do tych, ktore juz masz), dla kobiet unikalne w polsce kroje spodni, ktore wygladaja jak spodnica, wraz z bluzkami do kompletu.

jesli chcesz cos bardzo oryginalnego, to mozesz rzucic okiem na naszej stronie na te spodnio-spodnice, czasami biora je rowniez mezczyzni, bo po prostu bardzo elegancko wygladaja, sa z dobrego, ozdobnego materialu.

miewamy tez tuniki, z lekkiego, przewiewnego materialu, na lato. Sa glownie dla kobiet, ale nie blyszczace sie, bez cekinow, biora rowniez mezczyzni. Wlasnie sie skonczyly, kolejne moge miec w styczniu.

moge tez sprowadzic wkrotce uniwersalne (dla kobiet i mezczyzn) bluzki, free style (duzy, obwisly rozmiar), ktore rowniez wlasnie sie skonczyly. Sa z grubej bawelny, wyszywane pod szyja i na rekawach, bezowe. Sa skromne, spartanskie, kontrastuja ze zlotymi ornamentami spodnio-spodnic. Wzor moge wstawic na stronie, czy tez wyslac mailem, dopiero za kilka tygodni, gdy juz zostanie zakupiona kolejna partia. Te bluzki sprowadzmy na zamowienie, tylko z niewielka "gorka".
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-11-28, 14:10   

http://habys.pl/pl/11,607/607/strona2.html
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-11-28, 14:24   kurs masaz tajski

to wzory bardziej do szpitala, kliniki, gdzie na scianach sa kafelki i jarzeniowki. W spa czy w gabinecie masazu, gdzie robi sie wiele roznych zabiegow masazu, wypada ubrac sie w cos bardziej szykownego i co odpowiada nastrojowi zabiegu i gabinetu. Pewnie o to chodzi stemarowi.

oczywiscie sa rozne gusty, do wyboru jest wiele opcji. Niektorzy po prostu szyja dla siebie cos niepowtarzalnego, z eleganckiego materialu. Nawet dla samego faktu, zeby sie odroznic od dziesiatkow innych masazystow, ubranych bardzo podobnie.

osobiscie jestem zwolennikiem bialej koszuli z kolnierzykiem i czarnych spodni z kantem. Tego wymagano w szkole i tak mi zostalo. Widuje ubranych w dres, co mi sie zle kojarzy ze sportowcem, a nie z masazysta
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-11-28, 16:23   

Rozumiem chciałem pomoc jak nie koledze to innym którzy tutaj zerkną za jakiś czas.
 
     
Broneczek 

Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-11-29, 12:09   

Witajcie,
a jaką garderobe proponujecie dla masażysty dojazdowego?
jeansy + biała koszulka polo? /oczywiscie swiezutkie i pachnące ;)
zastanawialem sie nad białym strojem , ale stwierdzilem ze taki stroj jest zarezerwowany dla pracy w gabinecie i osrodkach, zresztą to chyba nie profesjonalne jakies przebieranki u klienta...
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-11-29, 14:25   kurs masaz tajski

oczywiscie, ze powinienes isc u klienta do lazienki, zeby przebrac sie (jeans to taki sam kiepski wybor, jak dres) i umyc rece przed zabiegiem. Nie ma w tym nic nieprofesjonalnego, wrecz przeciwnie, swiadczy o tym, ze dbasz o klienta, nie przenoszac na niego brudu z ulicy.

Urzadzasz "przenosny gabinet" u klienta i obowiazuja cie podobne zasady, jak w gabinecie.
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2011-11-29, 23:43   

wielkie dzieki za adresy dzisiaj rano już chciałem pytać właśnie o to samo :)

[ Dodano: 2011-11-30, 12:42 ]
a znacie tańsze wiadomo nie firmowe np ubrania dla masażysty
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-11-30, 13:29   

http://www.juventas.pl/po...-masazysty.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB