Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Technik fizjoterapii
Autor Wiadomość
paola25 

Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-10-02, 07:12   Technik fizjoterapii

Witam serdecznie mam problem chce zacząć naukę w szkole policealnej Gloker w Poznaniu na kierunku technik masażysta lub fizjoterapeuta nie wiem co lepsze czy przy obu kierunkach z tytułem technika moge otworzyć sobie w przyszłości jakiś mały gabinet masażu proszę o szybką odpowiedz!!! dodam że na studia sie nie wybieram ponieważnie mam zdanej matury.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-02, 08:25   kurs masaz tajski

nie ma technika fizjo, zostal zniesiony w 2004 i zastapiony licencjatem.

zreszta sami o tym pisza http://gloker.edu.pl/medyczne/fizjoterapia

to, co proponuja, to tylko kurs, ktory nie daje ci kwalifikacji zawodowych.

zostaje ci technik masazysta, zreszta to jest zgodne z twoimi zainteresowaniami. Na fizjo jest niewiele masazu
 
     
paola25 

Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-10-02, 09:08   

Dziekuje za odpowiedz nie zwróciłam uwagi na to ze fizjoterapeuta daje kwalifikacje zawodowe a nie technika jeszcze mam takie pytanie czy gdybym poszła na biomażyste który również daje kwalifikacje zawodowe to mam szanse otworzyć swoją dzialalnosć gospodarczą powiem szczeże ze kierunek technik masażysta nie wypalił w Glokerze i teraz myśle nad zmianą kierunku interesuje mnie dokładnie coś z masażami coś co mogłabym w przyszłości sama wykonywac u siebie.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-02, 09:21   kurs masaz tajski

paola25 napisał/a:
Dziekuje za odpowiedz nie zwróciłam uwagi na to ze fizjoterapeuta daje kwalifikacje zawodowe a nie technika jeszcze mam takie pytanie czy gdybym poszła na biomażyste który również daje kwalifikacje zawodowe to mam szanse otworzyć swoją dzialalnosć gospodarczą powiem szczeże ze kierunek technik masażysta nie wypalił w Glokerze i teraz myśle nad zmianą kierunku interesuje mnie dokładnie coś z masażami coś co mogłabym w przyszłości sama wykonywac u siebie.

jesli gloker wciska ci kit, ze maja technika fizjo, to pewnie kitem sa tez te ich "kwalifikacje zawodowe, powtarzane przy kazdym kursie, trwajacym 30h lekcyjnych.

nie wiem, ile maja tego biomasazysty, ale im wiecej, tym lepiej.

dzialalnosc mozesz otworzyc juz po kilkudziesieciogodzinnym kursie (czasami nawet w urzedzie nie pytaja o certyfikat), chodzi o to, co umiesz.

nie upieraj sie przy glokerze, w poznaniu jest kilkanascie innych szkol, sprawdz wszystkie. Technika mozna tez zaczac w styczniu, a teraz mozesz pomyslec moze nad jakims kursem, ktory jest poza programem technika. Przynajmniej sprawdzisz, czy masz predyspozycje do masazu i czy ten zawod spodoba sie tobie.
 
     
paola25 

Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-10-02, 09:36   

Biomasażysta jest roczny w szkole gloker a ja już jakieś pół roku temu szukałam technika masażysty ale szkoły są strasznie drogie tu w glokerze płaciłabym miesięczne czesne 130 zł bo miałam stypendium normalnie to 180 zajęcia miały być w sobote i niedziele okazało sie na końcu że zajecia są w piatki sobote i niedzie wiara zaczeła sie buntować i zamkneli kierunek teraz każą nam odebrać papiery lub się przenieś ale ja musze mieć kierunek gdzie będzie tylko sobota i niedziela ponieważ mam dwujkę małych dzieci i w tygodniu odpada bo nie mam z kim jej pozostawić tylko nie wiem czy ten biomasażysta to będzie coś podobnego do tego technika masażysty i czy znalazłabym jakąś prace w tym kierunku czym założe swoją działalnosć.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-02, 09:45   kurs masaz tajski

jak nie ma nic innego, to biomasazysta. Nie znajdziesz pewnie zatrudnienia, ale wystarczy na prowadzenie wlasnej dzialalnosci.

paola, gdzie sie nauczylas pisac 6 wierszowe zdanie bez zadnego znaku przystankowego?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-10-02, 18:53   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
jak nie ma nic innego, to biomasazysta. Nie znajdziesz pewnie zatrudnienia, ale wystarczy na prowadzenie wlasnej dzialalnosci.

paola, gdzie sie nauczylas pisac 6 wierszowe zdanie bez zadnego znaku przystankowego?

hehe dużo osób tak pisze :D

Ps. zrób se bezpłatnego technika masażystę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB