Czy opłaca się robić kursy masazu w Polsce

Ogólne informacje związane z masażem. W tym dziale specjaliści odpowiedzą na każde pytanie dotyczące masaży.

Moderatorzy: masaztajski, administrator, Truskawa, Piotrek Medic

Hyży
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-05, 10:15

Czy opłaca się robić kursy masazu w Polsce

Post autor: Hyży »

Witam
Zastanawiam sie nad rozpocżeciem kursów masazu. Czy moglibyscie powieziec mi, czy opłaca sie robic takie kursy, czy jest na nie zapotrzebowanie, czy jest to opłacalny biznes i oczywiście czy mozna znazc dobrze platna prace w Polsce. Dziękuje za podpowiedzi.
Awatar użytkownika
massagewarsaw
Posty: 7180
Rejestracja: 2008-02-05, 16:59
Lokalizacja: bangkok warszawa
Kontakt:

kurs masaz tajski

Post autor: massagewarsaw »

jest zapotrzebowanie na kursy i jest ich zatrzesienie, ale wiekszosc uczy sie dla siebie, jako hobby czy dorobienie w weekend i po pracy, a nie jako podstawe utrzymania.

jesli rzeczywiscie czujesz, ze to jest zawod dla ciebie, masz zdolnosci w tym kierunku i robisz wiele interesujacych kursow, to po paru latach masz szanse na masaz jako zrodlo utrzymania.

kierunkuj sie na samozatrudnienie, bo pensje w spa sa ponizej sredniej

[/code]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Masaż informacje ogólne”