Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin praktyczny czerwiec 2011 Rozwiązanie
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-19, 16:42   kurs masaz tajski

jesli nie masz zwyczaju pisania znakow przystankowych, to egzaminator moze wymieknac po stronie czy dwu, nie bedzie czytal do strony 5 czy 6.

nie wiem, co powinno, a czego nie powinno byc. Zaden z egzaminatorow nie pojawi sie tutaj z odpowiedzia, az po ogloszeniu wynikow. Moze wpadnie jakis nauczyciel, jak to czasami bywalo, ale wobec duzego rozrzutu juz wyrazonych opinii, to bedzie sie powstrzymywac przed napisaniem swoich. Natomiast mozesz gadac ze swoim nauczycielem.

nie znany jest klucz, jest prawdopodobienstwo, ze w pytaniu byl haczyk (tak, jak ktos wczesniej wspomnial)
 
     
Linki sponsorowane
wazik87 

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-06-19, 16:54   

ja sie obawiam tylko tego jak egzamintator zobaczy moje 2 ostatnie kartki tam pisalem kratka w kratke bo wszystko dla tego ze za mlo bylo tych kartek wiec przerwalem pisac zadanie 7 i zaczelem pisac metodyke bo myslem ze tego nawet nie zaczne. na ostatniej str. dokończyłem kontynuacje do punktu 7,wiec to jest moja obawa ciekawi mnie jak oni do tego podejdą
 
     
LePimp

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-06-19, 17:13   

W poprzednich projektach był jeden punkt za to, że wszystko jest po kolei. Tym razem pewnie będzie podobnie. A z tymi sześcioma stronami to przesada. Linijka w linijkę od początku do końca :)
 
     
wazik87 

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-06-19, 17:29   

no jaq bym napisal o wiele wiecej ale wlasnie czuje ze przez to odejmą duzo punktow chodz o metodyce pisalem sporo nie wiem jak oni podejda do tego? a zawsze bylo tak malo kartek >??
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-06-19, 18:01   

massagewarsaw napisał/a:

zycie nie konczy sie na egzaminie, bedzie on rowniez za rok, i za kolejny rok. Niektorzy podchodza po kilka razy. Nie koniecznie jest cos w tym zlego, bo prostu nie nauczyli sie pod egzamin, jednak bedac dobrymi masazystami.

I tym powinni się kierować wszyscy zdający egzaminy!
 
     
sunshine8989 

Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-06-19, 20:35   

wazik87 napisał/a:
no jaq bym napisal o wiele wiecej ale wlasnie czuje ze przez to odejmą duzo punktow chodz o metodyce pisalem sporo nie wiem jak oni podejda do tego? a zawsze bylo tak malo kartek >??


Trzeba było poprosić o kartki! Komisja powinna mieć czyste kartki.
U mnie w zeszłym roku na egzaminie bez dodatkowych kartek to byłoby ciężko. Pisaliśmy na 10-13 stron.
 
     
wazik87 

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-06-19, 20:46   

ponoc w tym roku bylo tak ze komisja nie sprawdza tego co jest po za arkuszem??nie wiem czy to prawda
 
     
sunshine8989 

Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-06-19, 20:55   

Byłoby to bynajmniej dziwne... Na każdej dobranej kartce trzeba było napisać swój pesel i bodajże numer strony o ile dobrze pamiętam i tyle.
 
     
martuska1989 
;)

Wiek: 34
Dołączyła: 12 Paź 2010
Posty: 25
Wysłany: 2011-06-19, 21:11   

Od tego roku nie wolno było dobierać kartek. Na pierwszej stronie arkusza egzaminacyjnego była nawet taka informacja zresztą u mnie w szkole nas o tym informowano, tyle że zawsze mogliśmy pisać na 8 stronach.
 
     
Rubiini 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-06-19, 23:48   

No niby w informacjach dla zdającego, w pkt 6 jest napisane "(...)nie otrzymasz dodatkowych kartek." ALE jest też taki inteligentny pkt 7, który informuje nas: "(...) Wszystkie materiały, które załączasz do pracy, opisz swoim numerem PESEL w prawym górnym rogu." Tak więc wydaje mi się, że te materiały w postaci dodatkowych kartek z projektem, również będą sprawdzane. No ale głowy nie daję... Mam tylko nadzieję, że sprawdzą i do Finlandii będę mogła pojechać z dyplomem w garści :)

btw, zdaniem pewnej pani magister, która mnie uczyła, te dodatkowe kartki, których to nie mogliśmy dostać, to kartki przeznaczone na brudnopis. Znaczy się, do pisania na brudno nie mogliśmy dostać dodatkowych kartek ale do pisania na czysto już tak.
 
     
Masaz.Joanna

Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-06-20, 06:55   

Rubiini napisał/a:
Wszystkie materiały, które załączasz do pracy, opisz swoim numerem PESEL w prawym górnym rogu."

Chodzi tutaj o kartę pracy egzaminacyjnej i kartę oceny..
Nie można było dobierac kartek a komisja i uczniowie powinni byc o tym poinformowani wczesniej.
 
     
Justka184

Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-06-20, 09:34   

Dodatkowe kartki były nam rozdawane gdy tego chcieliśmy, komisja wcześniej nas poinformowała ze wystarczy tylko podpisać się swoim nr pesel.
U mnie prawie wszyscy korzystali z dodatkowych kartek, bo po prostu nie dało rady zmieścić tam tego co każdy chciałby napisać. Nie wyobrażam sobie aby nie były oceniane i aby komisja nie była dobrze poinformowana czy można czy nie można.

Nie róbcie niepotrzebnego zamieszania,
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-20, 09:41   kurs masaz tajski

Justka184 napisał/a:
komisja wcześniej nas poinformowała... . Nie wyobrażam sobie aby nie były oceniane i aby komisja nie była dobrze poinformowana czy można czy nie można.

z wielu wczesniejszych wypowiedzi wynika, ze bylo u nich inaczej
 
     
Justka184

Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-06-20, 09:48   

No to widac jednak egzamin nas zaskoczył- nie dokładnym poinforowaniem zdających , i niewiedza komisji.
 
     
motka 

Dołączyła: 14 Cze 2011
Posty: 16
Wysłany: 2011-06-20, 09:52   

U mnie również było powiedziane, że żadnych kartek dostać nie możemy i te które mamy w pracy MUSZĄ nam starczyć...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB