Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Stół do masażu
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-13, 02:05   kurs masaz tajski

sprzedawca nie specjalizuje sie w stolach i dokladnie sie na nich nie zna, ale jesli nie ma alternatywy, to bierz.

zdjecie jest stolu nie rozkladanego na podlodze, w opisie za to twierdzi, ze rozkladany.

"Waga stołu tylko 20 kg" ograniczy cie do stolu stacjonarnego - jest znacznie za ciezki do noszenia wiecej niz kilkanascie metrow.

nie spiesz sie z kupnem, za te cene (i taniej) mozna niemal kiedykolwiek, a moze ci wpasc cos lepszego (nawet, jesli uzywany)
 
     
Linki sponsorowane
asiunia091 

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-12-13, 10:19   

I tak na razie będę go używać w domu, a jeśli będzie mi potrzebny gdzieś dalej by do kogoś jechać to autkiem pojadę.

Więc myślisz, że dla początkującego masażysty ten stół się nada?

Pozdrawiam i dziękuję bardzo za odpowiedź.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-13, 10:33   kurs masaz tajski

tak, to jest dobry stol, jak kazdy inny na rynku, tylko ciezki. Spytaj sprzedawce, czy ma jakis lzejszy model
 
     
asiunia091 

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-12-13, 11:00   

Dziękuję bardzo:)
życzę miłego dnia;)
 
 
     
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-12-13, 14:03   

massagewarsaw odpowiedział, jednak ja dodam jeszcze kilka słów od siebie :)
Posiadam taki stół i radzę się zastanowić nad jego zakupem, dla dziewczyny zdecydowanie za ciężki i za duży, sam się z nim męczę, jeżdżę autem do pacjentów i mogło by się wydawać że problemów być nie powinno ze stołem, jednak są, samo wyciągnięcie czy włożenie go do auta czy tez wniesienie po schodach jeszcze w zime czy wietrzną pogodę to nie lada wyczyn.

Ja ci radzę zresztą tak samo jak massagewarsaw, nie śpiesz się z kupnem, dogadaj się z pacjentem, wykonuj masaże na łóżkach w domach, dozbieraj sobie i kup coś innego, jak jesteś po studium to popytaj swoich nauczycieli czy nie mają jakiegoś stołu do odsprzedania, kup używany ale żebyś potrafiła sobie z nim poradzić.
 
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2010-12-13, 16:22   

dokladnie.stol jest fajny jak ma sie jednego pacjenta i stol stoi u niego przez tydzien , ale jak trzeba go targac kilka razy dziennie to plecy siadaja...nawet jak sie ma bardzo lekki stol to sie go odczuwa.Dlatego ja zrezygnowalem z dojezdzania do pacjentow i tylko w domu zajmuje sie rehabilitacja , ewentualnie masaz robie na siedzaca odcinek gorny...Najlepiej jak sie stoly gdzies pooglada bo sa naprawde male stoly takie na styk jak sie pacjent polozy i taki wystarczy, nie trzeba kupowac ogromnych stolow
 
     
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-12-13, 23:15   

forever napisał/a:
nie śpiesz się z kupnem, dogadaj się z pacjentem, wykonuj masaże na łóżkach w domach, dozbieraj sobie i kup coś innego, jak jesteś po studium to popytaj swoich nauczycieli czy nie mają jakiegoś stołu do odsprzedania, kup używany ale żebyś potrafiła sobie z nim poradzić.



co racja to racja zbyt ciężki stół to katorga, umęczysz się przy samochodzie potem jak ktoś mieszka np w 4 piętrowym bloku na 4 piętrze to jak dojdziesz do pacjenta to sam potrzebujesz masażu ...w blokach z windą zas nieporęczny i ciężki stół to też mordęga, powiem szczerze że masowania na łóżkach w domach sobie nie wyobrażam raz że dojście jest trudne bo często zalezy jak jest łóżko usytuowane, czasem sypialnie są malutkie i ciasne no i ja np z racji mojego wzrostu to wygibasy bym tworzył nieziemskie... może masz jakiegoś znajomego lub kumpla po fachu,który też startuje albo się edukuje i wtedy można np stół kupić na spółę i podzielić się nim dniami albo godzinami, na początku buduje się baze klientów i przy dzisiejszej konkurencji rzadko kiedy odrazu jest nawałnica...
 
     
los_arturos

Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 22
Skąd: warszafka
Wysłany: 2011-03-06, 17:17   

Ja mam pytanie odnośnie tego typu stołów:
http://allegro.pl/alumini...1484276110.html

Czy jest szansa żeby taki stół miał 250 kg wytrzymałości?
A może ktoś używa takiego? Jakieś opinie?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-03-06, 17:22   kurs masaz tajski

tak, 250kg dynamiczne to przecietne dla stolow przenosnych - w zupelnosci ci wystarczy.

stol wyglada profesjonalnie, warte 440zl od tego sprzedawcy w "kup teraz" - tyle tez pewnie osiagnie ta aukcja. Przebijaj do 430, w ostatnich sekundach.

ma on tez drewniane za 240
  
 
     
los_arturos

Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 22
Skąd: warszafka
Wysłany: 2011-03-06, 17:24   

i nie trzeszczy jak powiedzmy 120 kilo ciała się położy na nim?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-03-06, 17:30   kurs masaz tajski

drewniane robia wiecej halasu, aluminium jest lepsze - przed i po polozeniu klienta na stole warto naciagnac linki przez odciagniecie nog stolu, z obu stron. Stol bedzie stabilniejszy i mniej luzu i trzeszczenia.

generalnie im ciezszy klient, tym linki mocniej napiete.

ps znajdz aukcje konczaca sie w tygodniu, bo niedziela wieczorem jest najdrozej - wszyscy czyhaja przed komputerem
  
 
     
los_arturos

Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 22
Skąd: warszafka
Wysłany: 2011-03-06, 18:12   

dzięki za odpowiedź. pozdrawiam
 
     
Mateusz

Wiek: 37
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 36
Wysłany: 2011-03-12, 15:59   

Ja gorąco polecam Habysa cena tych stołów jest dosyć wysoka, ale coś za coś, czasem można wychaczyć okazje ja kupiłem swój 5 lat temu za 1000zł z pokrowcem jest drewniany 60cm pracuje na nim codziennie i nic się nie dzieje nie piszczy jest stabilny i stosunkowo lekki 15kg.Jak macie trochę więcej kasy szczerze polecam posłuży wam długo.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-03-12, 16:12   kurs masaz tajski

Mateusz napisał/a:
czasem można wychaczyć okazje ja kupiłem swój 5 lat temu za 1000zł z pokrowcem jest drewniany 60cm pracuje na nim codziennie i nic się nie dzieje nie piszczy jest stabilny i stosunkowo lekki 15kg.J

ja wyhaczylem jakis czas temu po normalnej cenie nie habysa za 750zl, z pokrowcem, 60cm, aluminiowy i 10kg.

drewniane 15kg mozna teraz za 250zl na allegro - nie habys, ale podobna jakosc.

ceny stolow spadaja na leb, pojawiaja sie nowe, coraz zlejsze i udoskonalane modele i produkowane sa masowo, nie w manufakturze.
 
     
madeline 

Wiek: 39
Dołączyła: 10 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: Toruń
Wysłany: 2011-04-02, 22:19   

Witajcie:)

Czy ktoś z Was używał stołów MOV? Potrzeuję opini (nie reklamy) tych stołów. Wiem, że najlepsze są habys, ale póki co nie stać mnie.

[ Dodano: 2011-04-08, 12:20 ]
Tak więc, pełna obaw po tym co przeczytałam tutaj wcześniej na temat stołów (a właściwie ich sprzedawców) Mov, postanowiłam zaryzykować i zakupić owy stół. i powiem tak, pierwsze moje wrażenie jest bardzo dobre. Transakcja przebiegła bezproblemowo, przed zakupem uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Przesyłka może ekspresowa nie była, ale zostałam poinformowana, że może to potrwać kilka dni. Przechodząc do samego stołu. Jest bardzo stabilny, chodze po nim bez żadnego problemu, nie trzeszczy, jest wygodny zarówno dla mnie jak i dla osoby masowanej. Zobaczymy jak będzie się sprawował na dłuższą metę.
Po pierwszym wrażeniu mogę śmiało polecić ten stół.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB